Автор Тема: Дами, опишете идеалния мъж - 2  (Прочетена 27728 пъти)

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
Дами, опишете идеалния мъж - 2
« -: Август 02, 2010, 10:33:01 am »
Тъй като оригиналната тема (вижте я тук) стана много дълга, в тази можем да започнем на чисто да изброяваме какви са нещата, които ни карат да наречем един мъж идеален и има ли изобщо такова нещо като идеален мъж :)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Дами, опишете идеалния мъж - 2
« Отговор #1 -: Август 02, 2010, 11:10:11 am »
и има ли изобщо такова нещо като идеален мъж :)
(wave)

Неактивен menyanthe

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 15
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #2 -: Август 19, 2010, 02:05:00 pm »
Идеален мъж - таквоз животно няма. За идеална жена - да не говорим!  :D
Но относно качества, които са добри в един мъж, мога да изброя следните: (за външен вид няма да говоря - там всеки има различно разбиране, едни харесват руси, други тъмни...)
1. Искреност (аз лично много мразя лъжите, а предполагам и други ще се съгласят с мен - и не е важно дали лъжата е за нещо дребно или за сериозно провинение  - лъжата си е лъжа)
2. Отговорност - да може да се разчита на него, да знаеш, че ако е обещал нещо, няма да го забрави след 3 минути (или 3 дни примерно) и като го попиташ дали го е направил да има "Ейй, ама аз съвсем забравих" - и така всеки път.

Има и много други важни качества, но пък те важат не само за мъжете, но и за жените - все пак всички сме хора и трябва да се държим добре един с друг

Неактивен BRIDA

• Закоравял
  • Публикации: 143
« Отговор #3 -: Септември 12, 2010, 06:12:40 pm »
Има.И това е моят мъж.
Идеален е.За мен.
Истинското огледало на нашите мисли е начинът ни на живот!
http://www.youtube.com/watch?v=2J2dwFVZHsY&feature=channel

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2010, 05:05:26 pm »
Много труден въпрос.
1. Да е уравновесен.
2. Да не е подлец в отношенията си.
3. Да уважава жените, всичките жени, не само своята.
4. Да обръща достатъчно внимание на жена си.
5. Да не е простак и грубиян.
6. Да е отговорен.
7. И най-важното, да обича жена си такава каквато е, т.е. да гледа реално на нея и на света като цяло.

Тва е май. :)
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен narcis

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2010, 02:56:41 pm »
За да е идеален, трябва да се променя според настроенията ми и според това, което харесвам в момента, а ако се променя пак няма да е идеален, защото: какъв мъж е той тогава  (rofl)
Сега по- сериозно- да е стабилен пич (нямам предвид финансово), да ме разбира, да ме обича, да ми е и приятел, да ми дава свобода и сигурност, да ме разсмива и от време на време да ме изненадва. Толкова- скромна съм :)
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 03:05:30 pm от narcis »
Най-голямото щастие е да бъдеш обичан заради самия тебе или по-точно, да си обичан въпреки тебе.  Виктор Юго

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2010, 03:45:08 pm »
Ех, Нарцис всички жени търсиме този идеал. Принц на бял кон. (inlove)
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен evilteleSUCKS

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2010, 12:27:32 pm »
Добре... ще почна с това, че всяка жена иска мъжът до нея да е умен, интелигентен, да се развива в работата си, да е забавен, че да не скучае с него и "да си говорят за време". А какво се вижда по улицата всеки ден, някакви хубави и умни момичета (говоря за онези които познавам) са с някакви пълни ръбове. Първо не са никак забавни, леко прости са, идеалите им са далеч от това, което е в крайна сметка важно.
Друго... искате да е мил. Окей... но обръщате внимание на някой само когато е груб с вас (не при всички случаи, но при повечето). Трябва да се държи по типично селски начин - грубо говорене към всеки включително и вас, футбол, коли и т.н.
А това пък да има пари... хей.. живеем в 21 век. Искате равни права а още ние трябва да ви плащаме количките. Мен не ме бърка да го правя, но когато това се случва, не искам да го правя защото съм задължен, а защото ми е станало мило и съм искал да я почерпя нещо. (а за подаръци... и аз обичам да получавам, както и да подарявам и то не защото било Свети Валентин)

Така сега да кажа едно допълнително нещо...  искате всичко, като мислите че само секс трябва да давате... не става така. Аз лично няма да се пречупя за едното ебане. Когато едно момиче почни да ме дразни, просто се разделяме, а не да прехапвам устни само защото като се прибера ще намажа.

И едно нещо последно... относно това с верните мъжи. Вие какво правите за да задържите човека до себе си? Забавни ли сте, вие слушате ли го него или само той трябва да ви слуша? Относно секс... правите ли всичко което той поиска (спермата няма толкова гаден вкус)? Ако отговора на някой от въпросите ми е НЕ.. тогава той ще си потърси някоя която ще му предлага това което вие не му го предлагате?

Любов!

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2010, 02:51:13 pm »
Добре...ще започна с това, че всяка жена прочела това,
ще се замисли дълбоко...къде бърка автора?
 (chuckle) До умните и красиви момичета-простовати селски смотаняци  (ooops)опс-,,ръбове,,

По презумция пък, наверно до красавците - умни и богати не само с пари а и с  душевност се кипрят-кифли/както вие се изразявате/...
И ако кифлата е с пълнеж-поне мармелад, тя ще изпълнява желания и мераци, ако ти сложиш на везната-кюлче от злато....

Но ...какво има на твоето блюдо от везната-пак същото-секс,ама с екстри!Има и желание за признание , за да и бъде платена ко'лата и кафето....
 :o :o Е, няма как да не ти кажа, че с такива разбирания, кифлата до теб може да бъде най-много с пълнеж от течен шоколад! (chuckle)

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2010, 03:04:26 pm »
както винаги за пореден път аз нищо не разбрах,от това което каза вега.Признавам те ти си няква енигма
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!