Автор Тема: Един месец по-късно.  (Прочетена 5908 пъти)

Неактивен Taz

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Re: Един месец по-късно.
« Отговор #20 -: Юли 02, 2010, 05:29:43 pm »
тц тц. Тогава явно ще трябва да се докажа със следните думи. Секс без любов може, но любов без секс не. Въпреки че четох някъде, че някаква легнала с гаджето си на втората година  ::confused3 А и  ако не бях объркан , нямаше да споделям връзката си с вас ;)

И любов без секс може! Ти може да не го мислиш, но момата така да е решила: пак ти казвам, дори тя да го желае, може да има независещи от нея причини, които да я карат да не си легне с теб. Аз също смятам, че когато между двама души има любов, тя трябва да се материализира чрез секса - така го е измислила природата - но за да стане, има много външни фактори, които също са важни!

от всичко това ,което прочетох единственото нещо ,което схванах от цялата ситуация е,че момиченцето все още не знае какво иска.....просто и е удобна подобна ситуазия и се възползва

А защо мислиш така? Аз мисля обратното.

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #21 -: Юли 02, 2010, 05:33:34 pm »
от всичко това ,което прочетох единственото нещо ,което схванах от цялата ситуация е,че момиченцето все още не знае какво иска.....просто и е удобна подобна ситуазия и се възползва

А защо мислиш така? Аз мисля обратното.
 И аз мисля, че момичето не е сигурна какво иска, а не момчето. Грешно го набеждаваш. И той сам ти го каза. Объркан е по други въпроси, а не за това какво иска да се случи.
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен BearBite

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 54
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #22 -: Юли 02, 2010, 05:34:49 pm »
И аз не мисля че се възползва от мен. Нито ме е манипулирала или изнудвала досега за каквото и да било. Даже както споменах по-горе когато и подаря нещо ме пита защо съм го направил и какъв е повода.

Неактивен Taz

« Отговор #23 -: Юли 02, 2010, 05:41:16 pm »
 И аз мисля, че момичето не е сигурна какво иска, а не момчето. Грешно го набеждаваш. И той сам ти го каза. Объркан е по други въпроси, а не за това какво иска да се случи.

Интересно как съм го пропуснал! Ту казва, че иска да спи с нея, ту казва, че не държи на всяка цена да прави секс. Пише го сам по-долу:

Сексът си върви с връзката, отворих тема за секса понеже нямам никакъв опит а и тогава не бях наясно какви чувства изпитва към мен след толкова време. Иначе това което искам от нея е ясно от самото начало на връзката ни-това да сме заедно,целувките и прегръдките са ми напълно достатъчни за момента а и не виждам а и не желая да правим секс след като тя явно не е готова за това.

Неактивен BearBite

• Заинтересован
  • **
« Отговор #24 -: Юли 02, 2010, 05:47:40 pm »
Ем помисли малко и ще разбереш че не съм от тия типове дето нямат търпение да скочат в гащичките на момичето си.
Естествено че искам да правим секс,как няма да искам след като толкова силно ме привлича момичето ми.
Но проблема е там както каза : Външните фактори и това че нейните чувства не са достатъчно силни за да поиска това от мен.
А и нали знаеш-това което не си правил няма как да ти липсва. Така че както казах са ми напълно достатъчни целувките и т.н.
Защото се чувстам изпълнен от вътре когато я видя че е щастлива и затова просто сърце не ми дава да й псотавя дилемата секс или край на връзката ни. Или пък да я насиля да го правим, това пък е още по ужасно.

Неактивен Darla

« Отговор #25 -: Юли 02, 2010, 05:47:59 pm »
@Gothic Ти "побъркан" ли си? Това ли си вадиш като извод?
  Не мислиш ли че има в предвид, че иска да правят секс, но няма да настоява, ако тя не е готова.  (fubar)
 Ти какво, ако искаш да правиш секс, а тя не, ще я изнасилиш ли? Или ще я притискаш до дупка, докато не стане?  :o
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #26 -: Юли 02, 2010, 05:52:22 pm »
Не мисля ,че сексът има толкова голямо значение в конкретният случаи.....и не виждам нищо кой знае колко необичайно като ситуации между двама 17-годишни......релакс и смело напред (inlove)

Неактивен Taz

« Отговор #27 -: Юли 02, 2010, 05:52:58 pm »
@Gothic Ти "побъркан" ли си? Това ли си вадиш като извод?
 Ти какво, ако искаш да правиш секс, а тя не, ще я изнасилиш ли? Или ще я притискаш до дупка, докато не стане?  :o

Дарла, ти "нормална" ли си!
Не, няма да я изнасиля, нито ще я притискам до дупка - просто ще сложа край на връзката. С една жена не се свършва светът!

Неактивен Darla

« Отговор #28 -: Юли 02, 2010, 05:58:21 pm »
Пфъъф Ако речем има такава ситуация в живота ти..... съдейки по начина ти на мислене.....Съмнявам се, че ще имаш късмета да стигнеш до този момент. Сигурна съм, че тя ще го е направила много преди това.  ;)
  Нищо лично.

Неактивен BearBite

• Заинтересован
  • **
« Отговор #29 -: Юли 02, 2010, 05:59:54 pm »
Не, няма да я изнасиля, нито ще я притискам до дупка - просто ще сложа край на връзката. С една жена не се свършва светът!
Това ясно сочи че досега не си изпитвал истинска любов досега и наистина те съжалявам за начина по който мислиш,че жената е просто предмед да си задоволиш природните нагони.