Автор Тема: За Шофьорите  (Прочетена 23101 пъти)

Неактивен №6

• Закоравял
  • Публикации: 137
  • Рейтинг: +0/-0
Re: За Шофьорите
« Отговор #140 -: Октомври 08, 2011, 08:05:05 pm »

А познайте какъв е шофьорът паркирал така:
а/мутреса
б/полицай
в/блондинка
г/мутра
д/цигански барон или самия цар К.
е/политик
ж/градоначалник , пиян или  без личния си шофьор...
з/бах го кой още може да е....

Очевидно е.
Инвалид.
Мозъчен, автомобилен...все тая.

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #141 -: Октомври 27, 2011, 07:33:55 pm »
Важно е да има симетрия, колата е паркирана напълно симетрично спрямо другите две, които са пред нея. :D
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен petrov_belota

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 35
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #142 -: Април 22, 2012, 09:41:11 am »
На колко години бяхте когато взехте книжка?Колко години стаж имате зад волана?Кола автоматик или със скорости предпочитате?Винаги ли слагате колан?А псувате ли  докато карате?
Аз взех книжка на 21 години почти 6 години стаж имам зад волана.Предпочитам колите със скорости,колан слагам винаги(Ако не сложа колата не иска да запали).От спокойните шофьори съм,дори и да съм сам псувам си на ум ;D
>> 18
>> 3, но не карам редовно.
>> Със скорости !
>> Винаги слагам колан !
>> не, не псувам :)
Там където обществото е порочно, справедливост - НЯМА !!!

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #143 -: Април 22, 2012, 11:35:25 am »
Книжка '97 г., това са колко...15 г. Предпочитам скорости, така се усеща много по-добре колата. Карах се преди много с разни мъже докато шофирах, не знам как не са ми ударили някой шамар или кроше, явно ги респектирам с здравото си, мускулесто яко телосложение. (chuckle).
Актове около 15 на брой, за неправилно изпреварване, за неправилно престрояване, влизане в забранена улица, каране по линията на трамвая, минаване на червено на Граф Игнатиев - ляв завой, посока от реката, документирано с камера, говорене по мобилен...ПТП на Цариградско - верижна катастрофа...друго не се сещам.
Сега съм улегнал, изпълнителен шофьор, карам разумно, изчаквам на опашките, не изпреварвам рисковано, не се карам с никой, а бе шофьор мечта и трудно би могъл някой да ме ядоса.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #144 -: Април 22, 2012, 11:50:49 am »
Интересното при мен е ,че от както имам книжка може би година и половина карам все по-малко и по-малко  :D .Имам около 6 години стаж активно каране.Псувам яко,но това не е определящо аз псувам всичко ,дори неодушевени предмети.Колан слагам почти винаги вече,колкото до автомат или не,вече не ми пука особено много.Инцидентите,там нямам много голям опит,най-голямата ми глупост беше преди 4 години когато щях да отнеса един регулировчик с около 120 кръстовището преди общината  :D И май след това се кротнах.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
« Отговор #145 -: Април 22, 2012, 12:32:59 pm »
Книжка взех на 19 години. Имам повече от 20 години стаж зад волана. Досега всичките ми коли са били със скорости. Абсолютно винаги слагам колан. Случвало се е да се изнервя когато има тежък трафик, но никога не го показвам. А и мъжете шофьори понякога ми дават предимство дори и да няма знак за такова. Или са джентълмени или аз не им вдъхвам никакво доверие. Все пак тайничко се надявам да е първото. :)
"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."