Автор Тема: За трамвая, съда, цветанов, бойко & co.  (Прочетена 8905 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Re: За трамвая, съда, цветанов, бойко & co.
« Отговор #50 -: Юли 28, 2010, 06:30:12 pm »
в повечето страни се действа невинен до доказване на противното,но има страни мисля че в Азия в които се работи и оперира по точно обратния начин,и мисля че точно за нас това е най-удачния начин за действие за България
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #51 -: Юли 28, 2010, 06:39:25 pm »
в повечето страни се действа невинен до доказване на противното,но има страни мисля че в Азия в които се работи и оперира по точно обратния начин,и мисля че точно за нас това е най-удачния начин за действие за България

У нас нещата не са в ред, точно защото има хора, които не си вършат работата добре - поради некадърност и/или корупция. Все пак сме правова държава - не може да се действа така някой по презумция да е виновен, пък той да доказва, че не е. В Азия действат така, защото там категорията за отделния човек като личност отсъства.

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #52 -: Юли 28, 2010, 07:41:48 pm »
имах предвид че може ли един човек които го хващат с 1 грам нарихуана и го бутат в затвора,а човек убивал и нз си какви зверщини правил не мога го бутнат в затвора повече от 5 години,затова си мисля че по-добре е да се смята че всички са виновни,ако подсъдимият успее да докаже,че е невинен добре ако не кофти
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #53 -: Юли 28, 2010, 07:48:47 pm »
имах предвид че може ли един човек които го хващат с 1 грам нарихуана и го бутат в затвора,а човек убивал и нз си какви зверщини правил не мога го бутнат в затвора повече от 5 години,затова си мисля че по-добре е да се смята че всички са виновни,ако подсъдимият успее да докаже,че е невинен добре ако не кофти

Това става, защото не се изпълнява законът, а не защото се счита, че всеки е невинен до доказване на противното.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #54 -: Юли 30, 2010, 12:55:03 pm »
ОТ ТАЗИ СУТРИН ЕМО ВЕЧЕ Е СВОБОДЕН!!! Сега ако имаше и кой да му върне тези месеци, прекарани зад решетките...но все пак всичко е добре, когато свършва добре.
You miss 100% of the shots you don't take