Автор Тема: За трамвая, съда, цветанов, бойко & co.  (Прочетена 8911 пъти)

Неактивен tristram

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
Re: За трамвая, съда, цветанов, бойко & co.
« Отговор #10 -: Юни 29, 2010, 11:40:08 am »
аз не бях чул за този инцидент :( благодаря за темата, присъединих се във фейсбук. ако може да се помогне с нещо наистина, казвайте

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #11 -: Юни 29, 2010, 12:25:22 pm »
Явно целта оправдава средствата и за българската полиция е по-важно да има накакви си там виновни и осъдени, околкото истинките извършители да бъдат намерени и наказани, и да получат това, което наистина заслужават – правосъдие за престъпленията, които са извършили. Аз също споделям мнението, че случилото се в трамвай 20 не е просто хулиганска проява, а престъпно действие, което би следвало да бъде наказано с пълната сила и тежест на закона. Но заради шума, врявата и популярността, която получиха от медиите потърпевшите, сега полицията е решила да се тупа в гърдите със скълъпването на някакви фиктивни и измислени улики, и арестуването на абсолютно невинни младежи. Това, което се случва е повече от абсурдно и за всички нас е ясно, че полицията превишава правата си. Къде са медиите тук?! Какво уважение очакват да получат българските правосъдни институции след като разбиват живота на невинни хора – децата на България, а истинските виновници са на свобода, безнаказани?! Какво фалшиво чувство за сигурност се опитва да ни внуши Българската държава?!

Направо ми се повдига. Аз не искам да живея в тая скапана държава. И решиха, че безработицата и кризата не са ни унищожили и пречупили достатъчно, затова изкуствено вдигнаха цените на газта, а от там и на парното отопление, електрическата енегргия, индустриялни предприятия са застрахашени от фалит – още български семейства ще останат без работа и без поминък.

Направо ми се повдига...
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #12 -: Юни 29, 2010, 12:27:37 pm »
Съгласен с мишето.

Вината трябва да се търси в тия 60-70% малоумници гласуващи за бивши комунисти, бивш цар, АТАКА, Б.Б. и тем подобни.

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #13 -: Юли 01, 2010, 03:14:22 am »
Съгласен с мишето.

Вината трябва да се търси в тия 60-70% малоумници гласуващи за бивши комунисти, бивш цар, АТАКА, Б.Б. и тем подобни.
Ама защо така се САМОобиждаш (малоумник)всъщност ,не не обърках се ,извинявай!
за един наследствен камунисТ, тава си е комплимон,хехехехе (rofl) (rofl)
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен tuby

« Отговор #14 -: Юли 01, 2010, 08:22:49 am »
^
|

Аз като обяснявам, че алкохола не прощава, не ми вярвате...

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #15 -: Юли 01, 2010, 05:07:50 pm »

Съгласен!

(clapping) (clapping) (clapping)

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #16 -: Юли 01, 2010, 05:16:41 pm »
хехехе  оки всички сме СЪГЛАСТНИ и какво???
под съдебна отговорност ли ще ги подведем или не сетих се......,ще продължим да си коментираме и бездействаме!!!! По темата -дори и да е виновен младежът,трябва да си търси правата,ако не за друго поне за пример!

Неактивен tuby

« Отговор #17 -: Юли 01, 2010, 05:31:17 pm »
хехехе  оки всички сме СЪГЛАСТНИ и какво???
под съдебна отговорност ли ще ги подведем или не сетих се......,ще продължим да си коментираме и бездействаме!!!! По темата -дори и да е виновен младежът,трябва да си търси правата,ако не за друго поне за пример!

Сподели твоите действия за развиването на гражданското общество в България. В противен случай ще те помоля да си завреш "лелкинския" тон на едно много специално място за всяка жена.

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #18 -: Юли 01, 2010, 05:52:37 pm »
С удоволствие ,само кажи как и къде е това специално местенце
А що се отнася до мен.....наречи ме егоистка,но не се чувствам задължена да спомагам за развитието на така нареченото "гражданско общество".Според моите виждания тази изкувствена  глупост я  няма НИКЪДЕ,всичко е въпрос на индивидуални битки ,всеки сам за себе си.

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #19 -: Юли 01, 2010, 05:54:15 pm »
Да споделя, че за мен понятието "гражданско общество" е лишено от смисъл.