Автор Тема: Пежо 307  (Прочетена 3097 пъти)

Неактивен vanko77

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +0/-0
Пежо 307
« -: Октомври 21, 2007, 05:51:34 pm »
дайте   препоръка  далиси   заслужава   парите  и  какви  недостатъци   има  ,питам  защото   несъм   много   запознат   с  автомобилите   по-принцип   а  имам  желаяние   скоро   дасе   сдобия   с  нещо   такова   ;D

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
Re: Пежо 307
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2007, 06:07:46 pm »
Сестрата на една колежка има такова и е супер недоволна. Иначе когато ние обикаляхме за кола,пежо имаха безлихвен лизинг 2 години, за 206 даваха мн добра цена с доста екстри. Колебаехме се между пежо и фолксваген, но един познат, който има сервиз ни препоръча фолксвагена... повече нямам какво да ти кажа- все пак съм жена. Мъжете да помагат.
П.С. Иначе е мн широка за автомобил от този клас. Между другото за нова кола ли говорим?
« Последна редакция: Октомври 21, 2007, 06:10:31 pm от jessie_j »
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен vanko77

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2007, 06:25:22 pm »
не  неговоря   за  нова  за  5-6  годишна   ,в  рамките   на   12-14000лв  ,най-вече  съм  се  спрял   заради   визията   ако   трябва  дасъм   честен  ,но   ще   очаквам   коментари  който   могат   даме  разобедят ;D

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2007, 12:16:18 am »
Аз също нямам много опит с колите, но съм карал само немски коли. Не бих ти препоръчал нещо различно от немска кола (на второ място след немска бих казал японска).
Ако споделя коментарите на хората около мен, само ще потвърдя мнението си
хубавото на френските коли е, че са евтини - цена, поддържка - но от гледна точка на качеството няма две мнения - немска

А ако искаш кола само за визията един по-новичък Сивик мисля, че не е лошо решение, пък и получаваш двигател с невероятни характеристики, електрическо усилване на волана и много удобства.
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен marta

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 69
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2007, 08:29:50 pm »
Не ти препоръчвам- французите имат две хубави неща- френският ключ и френската любов  :@

Неактивен moncH

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 12
  • Dance Departament
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2007, 11:48:05 pm »
пежо = френски боклук ... нестава  :P
skype : maf1ozko ... pishete mi da se zapoznaem che da ima malko raznoobrazie v sivoto ejednevie