Анкета

Искате ли фотоконкурс

Да
28 (96.6%)
Не
1 (3.4%)

Общ брой гласове: 28

Автор Тема: Искате ли фотоконкурс  (Прочетена 5144 пъти)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Искате ли фотоконкурс
« -: Октомври 19, 2007, 05:48:10 am »
Ами видях в дртуга тема и реших, че можем да спретнем едно състезанийце с някакъв награден фонд... :)
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен haiduk85

• Закоравял
  • Публикации: 176
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Искате ли фотоконкурс
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2007, 09:00:29 am »
и в какво се изразява това състезанийце...ммммм? ::confused
HAD THE GUTS, GOT THE GLORY!!!

Неактивен gdg

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 31
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2007, 09:05:13 am »
 Наистина съм запален на тази тема, но за жалост засега не намирам време да се позанимая по сериозно с нея ....... но някой ден !!! Затова гласувам с ДА
       П.С Но въпреки това ще ми бъде много интересно да поразгледам някой друг фотос
Когато човек има желание да свърши нещо открива 10 начина как да го направи, а когато няма желание намира 1000 причини да него направи !!!

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2007, 08:11:00 am »
Кажете ми 2 неща:
1. Темата - искам да знам каква е темата за снимане да мога да си намеря време да си потърся обекти. И да снимам разбира се.
2. Също бих искал да знам къде ми е мнението? Беше след това на Шефа.
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
    • vratovrazka.bg
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2007, 06:18:37 am »
Ами състезанието ще го организираме на страниците на списанието малко по-нататък, като уточним наградния фонд, темата, смятам да я изберем тук(ако началството от списанието няма против), когато назрее момента, пускаме една дискусийка и взаимно решаваме... :)

П.С. Не знам къде е мнението ти, но е странно, че го няма. Ако можеш изпрати ми повече информация на ЛС, кога си го постнал, какво е пишело и т.н.
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2007, 07:41:09 am »
Ами няма значение, може да не съм го постнал като хората, макар, че винаги проверявам. Пишеше, че съм, гласувал "ЗА" и още малко работи, но не помня, беше около 2-3 реда.

Относно конкурса, сложете му някой по-приоритетен флаг, плииз. Мисля, че ще бъде интересно. А темите могат да бъдят няколко, за да има истинскоо съревнование. Всеки един от нас живее в различни местности и всеки район си има различни "забележителности" (кухня, облекло, природа, хора ако щете). Ако е само една категорията може да не е много интересно. Ще е далеч по-сложно за организиране и оценяване, но нали си го правим за нас. Важното е да е весело.
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2007, 09:43:21 pm »
Кой каза не?
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
    • vratovrazka.bg
« Отговор #7 -: Ноември 23, 2007, 09:21:47 pm »
Поради технически и психопатически причини реализацията на конкурса се забави, но екипа ни не спи така, че тренирайте усърдно. Скоро ще има нещо малко за разгрявка, а по-късно и по-...

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #8 -: Януари 04, 2008, 03:02:56 pm »
Да загряваме, викам аз, че е студеничко навън.
Не искам да ви двам зор, ама ми се иска някакво развитие да има по темата.

:-)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
    • vratovrazka.bg
« Отговор #9 -: Януари 05, 2008, 10:17:38 pm »
Разгрявка има тук: http://www.vratovrazka.com/%C7%E8%EC%ED%EE%2B%EA%E0%F4%E5%ED%E5/

Идеята е всеки да сподели. Все още не сме готови за конкурса, но всичко с времето си :)