Автор Тема: 10-те Принципа на 12-те Зодии  (Прочетена 6450 пъти)

Неактивен Taz

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Re: 10-те Принципа на 12-те Зодии
« Отговор #20 -: Ноември 20, 2010, 11:15:26 am »
Ами така си е. Във форума никой друг като мен не се съгласява повече с чуждото мнение. ;)

Ха! Че ти да не се мислиш за единствен представител?! Явно си някакво мекушаво изключение...

:P :P :P

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #21 -: Октомври 09, 2011, 06:54:07 pm »
Овен

1. Безсмислено е да спорите с мен.-Ц не е вярно:)

2. Най-напред го правя, после мисля.-Това е вярно обаче:)

3. Там, където другите удрят спирачка, аз давам газ.-И това е доста вярно.

4. Ще бъда вечно жизнен и млад.-Не,нямам такава идея.

5. Прави като мене – по-добре не можеш го направи!-Това си е вярно:)

6. Най-трудно ми е да изслушам събеседника си до края...-Не е вярно.

7. Да държиш на своето не е порок.-Вярно е.

8. По-леко контролирам ситуацията, отколкото емоциите си.-Да така е за жалост:)

9. Един овен е хубаво, два овни – лошо.-И това е вярно,уви!Установих го опитно на няколко пъти:)

10. Не започвам пръв, но ако някой ме засегне – Бог да му е на помощ!-Дам,не мога да отрека:)

;)

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
« Отговор #22 -: Октомври 10, 2011, 04:26:00 am »
Козирог

1. Не съм спринтьор, дори не съм и бегач на дълги разстояния.  Аз съм маратонец. ( вярно е)

2. И един в полето е воин. ( козирогът е самостоятелен играч, вярно)

3. Не нарушавай законите.  Някой се измъква, а тебе ще хванат. ( никакви незаконни работи  :))

4. На мен ми е необходимо малко.  Моето богатство – това са моите успехи. (  не е вярно, винаги искам повече)

5. Животът трябва да е като влак, който пристига на всяка станция точно по разписание. ( не винаги се случва )

6. Приятно е да се говори за чужди страни,  когато си седиш у дома. ( едно е да ти говорят, друго е ти да видиш всички тези страни реалити, вярно е)

7. Истинският Козирог,  както коняка,  се отличава по своето качество. ( вярно е )

8. Струва ли си цял живот да се катериш към върха, за да плюнеш от там към долните? ( не е вярно, един истински козирог  не би го направил)

9. Само аз младея с годините. ( вярно е)

10. Аз вървя,  вървя,  без да надувам клаксона,  но където стигна - стъпвам здраво. ( вярно е )
« Последна редакция: Октомври 10, 2011, 02:33:50 pm от Lady Lara »
"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #23 -: Октомври 10, 2011, 02:30:56 pm »
Овен

1. Безсмислено е да спорите с мен.- донякъде е вярно.

2. Най-напред го правя, после мисля.- повече от вярно, което хич не е на добре, опитвам се да го изкореня, но трудно се дава. (happy)

3. Там, където другите удрят спирачка, аз давам газ.- да, вярно е.

4. Ще бъда вечно жизнен и млад.- да, не мисля изобщо за старостта и не робувам на подобни страхове и предрасъдъци, за мен всеки е млад по душа, само опаковката остарява.

5. Прави като мене – по-добре не можеш го направи!- нямам подобни претенции, харесвам хора, от които аз мога да се уча.

6. Най-трудно ми е да изслушам събеседника си до края...- оооо, много е вярно, нямам търпение просто да си кажа аз какво мисля или да започна спор. (chuckle)

7. Да държиш на своето не е порок.- в това не съм мн добра, има какво да се желае.

8. По-леко контролирам ситуацията, отколкото емоциите си.- да, мн ми е трудно да ги контролирам, за жалост.

9. Един овен е хубаво, два овни – лошо.- да, има нещо вярно, но когато става въпрос за интимни отношения.

10. Не започвам пръв, но ако някой ме засегне – Бог да му е на помощ! - да, вдига ми се кръвното автоматически само при мисълта за този индивид и ми идва да го забода с рогата си върху някоя ограда, ако ми е пред очите бог да му е на помощ.  (chuckle)

ОВЕН:
Стихия: огън
Планета: Марс
Плюсове: енергичен, борбен, независим, уверен, откривател
Минуси: груб, нетолерантен, егоцентричен, самоуверен, непостоянен
Мании: победата, сексът

Овенът е импулсивен, спонтанен, обича промените, динамиката и предизвикателствата той е индивидът на действието. Чувства се добре в шумни компании, силен е сред останалите, често победител заради манията си за надмощие, но и капризен. Често не се съобразява с другите хора и мнения. В същия момент не понася някой да се държи така с него – не понася тирани, нито съвети, дори приятелски. Инат е, но не е търпелив – не обича да чака. Пламенната му натура няма много общо с понятия като стратегическо изчакване или търпение.
Овенът е инат. Ама наистина.  Ако се заинатят да минат през някоя стена може и да го направят някой ден, при това доста по-бързо отколкото другите са си мислили. При това ще минат направо през стената дори ако междувременно някоя междинна врата се е отворила. Защо ли? Защото така. Те така искат.  

Ако ви се случи да ви сваля Овен няма как да го пропуснете. Не заради друго, а заради прямотата – без значение дали е напорист момък или девойка. Дори и по-кротките момичетата от тази зодия намират своя недвусмислен начин да обяснят, че ви харесват. И за да не стане грешка – да, разбира се, че искат да спят с вас. Те няма да ви бавят по пътя към леглото. В крайна сметка и двамата знаем, че рано или късно ще стигнем до там, за какво да си играем игрички. Добри любовници са, поне като издръжливост. Не са ненаситни, но си искат своето и компромиси в качеството и количеството не се допускат. Ако не ви стиска по-добре не започвайте.  (ooops)

За всички овни пълният текст, както и за всички останали зодии, ето тук:
http://yovko.net/blog/422
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET