Автор Тема: Съвети за здрасловно хранене  (Прочетена 30477 пъти)

Неактивен chocolate_girl

• Готин
  • Публикации: 230
  • Рейтинг: +2/-0
Re: Съвети за здрасловно хранене
« Отговор #20 -: Март 15, 2010, 04:44:23 pm »
evilteletuby това е така което казваш за кока колата, нооо като пия кафе - не ми действа, а колата ми действа. Вредно или не ще се пие, щот иначе ще съм аут.
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.

Неактивен Backo

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
« Отговор #21 -: Март 15, 2010, 04:47:37 pm »
Шоколада има вредни свойства, но те са присъщи предимно за млечния. Черния - натуралния шоколад е изключително полезен за сърдечносъдовата система.

Мисля, че е всеизвестен факт, но все пак ... колата е страшен враг на черния дроб.
« Последна редакция: Март 15, 2010, 04:49:43 pm от Backo »

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #22 -: Март 15, 2010, 04:48:01 pm »
Да пий, колата наистина ще излекува ниското ти кръвно. С течение на времето, необратоваемите карбохидрати във фруктозата в колата ще се натрупат като плака и лош холестерол във артериите и вените ти, което ще повиши значително кръвното ти налягане.

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Рейтинг: +0/-0
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #23 -: Март 15, 2010, 04:49:45 pm »
и моето кръвно е ниско. не пия кока-кола от години. как не съм се гътнала досега, не знам
иначе, ако ще си търсим оправдания, аз като изпадна в хипогликемия, сгъвам един шоколад  (poolparty)
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен chocolate_girl

• Готин
  • Публикации: 230
  • Рейтинг: +2/-0
« Отговор #24 -: Март 15, 2010, 04:54:48 pm »
Да пий, колата наистина ще излекува ниското ти кръвно. С течение на времето, необратоваемите карбохидрати във фруктозата в колата ще се натрупат като плака и лош холестерол във артериите и вените ти, което ще повиши значително кръвното ти налягане.

Май наистина обичаш да се заяждаш и да казваш кое е по-полезно за хората и изобщо не четеш хубаво мненията на хората, който пишат тука. Къде по дяволите съм написала, че пия постоянно кока-кола? Че да ми казваш кое е полезно и кое не... И като ти гледам мненията определено не си светец, но се опитваш да се правиш на такъв и да се правиш на много умен. Така, че съветите си ги дръж за себе си, а не да ми даваш съвети на мен, аз си знам най-добре кое е добре за мен и кое не.
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #25 -: Март 15, 2010, 04:58:16 pm »
 :) По отношение на шоколада и колата, че не са полезни не са, но ако ги консумираме в малки количества (не толкова често) и не злоупотребяваме няма да ни навредят.
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #26 -: Март 15, 2010, 04:59:53 pm »
аз си знам най-добре кое е добре за мен и кое не.

Казала мишката и се засилила към сиренцето в капана.

Неактивен socrat_bg

• Закоравял
  • Публикации: 152
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #27 -: Март 15, 2010, 05:05:47 pm »
Всеки знае кое е здравословно иколко го спазва , въпос на виждане и уважение към собствения организъм . Само едно исках да добавя. Живеите здравословно ,но имаите и 1 ден в седмицата които да си позволите това което ви се иска , деня се нарича  "мръсен ден " . Мръсния ден зарежда организма с това което сте пропуснали от разни ограничения .
Не бъдете прекалено стриктни . 
И най важното ,освен здравословното хранене ----правте ДВИЖЕНИЕ ,СПОРТУВАЙТЕ  ане ми стоите на столовете
И задниците вече придобили формата на седалка  а  искат с диети да постигнат нещо

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #28 -: Март 15, 2010, 05:12:46 pm »
Мда, точно така е socrat_bg - и само якия и здрав секс не стига - тр си спорт - танци, фитнес, плуване, нещо, от което да се изпотиш  (happyflo)

П.П. Аз пия кола, когато ме боли коремчето, защото мразя хапове и лекарства... Дори витамини не пия под формата за хапове...
« Последна редакция: Март 15, 2010, 05:17:04 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #29 -: Март 15, 2010, 06:40:47 pm »
Разгледайте този сайт, със сигурност ще научите нещо интересно и полезно.
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>