Автор Тема: Проблем с отчитането на броя мнения  (Прочетена 2852 пъти)

Неактивен Nemos

• Закоравял
  • Публикации: 90
  • Рейтинг: +0/-0
    • SportMobil
Проблем с отчитането на броя мнения
« -: Септември 26, 2007, 06:52:12 am »
Това е проблем, който забелязах след първите си няколко писания в този прекрасен форум. Примерно аз съм написал 5 мнения, но като погледна колко е броя им под ника си виждам, че пише 2. Като вляза да разгледам всичките си мнения през профила си стоят всичките 5. Не че особено ми пука какъв е броя на изразените от мен мнения и ранга, който бих получил в замяна, но просто това е неизправност, която забелязах и реших да споделя с вас. :)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Re: Проблем с отчитането на броя мнения
« Отговор #1 -: Септември 26, 2007, 07:22:20 am »
Тцъ! Мненията в Дрън-Дрън не се отчитат... :)
Тъй като там е за дрън-дрън и всеки пише.... "Добро утро...."
Идеята е... ами не знам всеки си има неговя идея, аз се радвам да прочета някое добро утро, ако ми е тръгнал нагъзено деня.
Но това все пак трудно минава за мнение нали :P
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #2 -: Септември 26, 2007, 07:25:33 am »
Шефе, какво пиеш?
Ако беше тука щях да ти стисна ръката. Хубава политика.
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен Nemos

• Закоравял
  • Публикации: 90
    • SportMobil
« Отговор #3 -: Септември 27, 2007, 08:13:55 am »
Извинявам се, че повдигнах темата, но не знаех. :)  Смятам че това е едно наистина добро решение, макар че едва ли някой от нас държи да трупа актив от мнения. Поздравявам ви за това решение и отново се извинявай, че повдигнах въпроса.

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #4 -: Септември 27, 2007, 08:44:40 am »
Nemos, не се извинявай, тази част на форума е за това :)

DesertFire, Шефа пие уиски ::)

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #5 -: Септември 27, 2007, 11:01:23 am »
Ако е шофьор кажи му да не пие. Или поне да взима с него някой трезвеник, че стават разни глупости по улиците, дето не са красива гледка. Иначе като кажа нещо за черпене, аз поне го изпълнявам. Само да ви намеря, ше видите вие. :)

И я го питай какво точно разбира под това да ти тръгне "нагъзено" деня? Че аз се сещам едно, но едва ли е то. :)
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
« Отговор #6 -: Септември 30, 2007, 07:47:30 am »
И я го питай какво точно разбира под това да ти тръгне "нагъзено" деня? Че аз се сещам едно, но едва ли е то. :)

Господа и госпожи, оставете ми малко лично пространство, сега и в нагъзения ми ден искате да влезете....

Е добре...
1) Когато не мога да си намеря втория чорап.(значително по-лошо от това да ти ги няма и двата)
2) Когато се окажа, че от гардероба съм извадил "чиста" дреха с петно, което откривам току що...
3) Когато се окаже, че кафето е свършило, а съм забравил да купя
4) Когато ми се спи, но трябва да стана рано
5)....
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)