Автор Тема: Хибридни автомобили? Ще намерят ли ниша на българския автомобилен пазар?  (Прочетена 5319 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
О, G.Zlatev, направо ми иде да те гушна  (hug) Тука от едно известно време си мисля, че вече си говоря самичка... 

"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
ами какво чакаш  ;) ... темата е интересна, но е твърде рано още за България, а и за по-голямата част от света да въведе тези технологии, за момента е единствено удобна за една малка градска кола, стига да има място в нея да се съберат всичките тия генератори и батерии
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
Мда... съгласна съм... при нас нещата винаги се случват с от около половин до един век по-късно  :X (shake)

Ето нещо, което си заслужава да се види - прототип на спортен седан Audi A9 (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (crazzyhappy)

http://www.tuning.bg/avto-novini/audi-a9-shte-bade-ubiecat-na-porsche-panamera-20317
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
е това кола ли е ?
лагерна количка
Matador

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
е това кола ли е ?
лагерна количка

мн си зле... (mooning) ти си малък и не разбираш... мн ти разбира чтутурата на тебе... пфууу...   :^) (shake)  :X

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
 :P
както казваше един познат, лесно е да се влезне в такава кола, друснеш от високо, обаче на излизане и с лакти си помагаш по тротоарите  :D
Matador

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
аз малко изтървах началото на темата а именно 25 000 евро ?ае вие тъпи ли сте за 25 бона знаете ли какви коли можете си земемте ше мислите за екология и то в тази част на европа,които си купи такава кола ще ми стисна ръката и ще му кажа момче ти си пълен кавал,като сте големи защитници купете си по едно миксерче за 500 лева и бръмчете пак по малко ще ви харчи
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
Ами принципно е така, еко автомобилите са доста по-скъпи и имат някои съществени недостатъци като този със зареждането например.

(happy) Тестове с Електрически коли Nissan Leaf и Peugeot ion:
http://vbox7.com/play:9af0969ef1

Неактивен №6

• Закоравял
  • Публикации: 137
  • Рейтинг: +0/-0
аз малко изтървах началото на темата а именно 25 000 евро ?ае вие тъпи ли сте за 25 бона знаете ли какви коли можете си земемте ше мислите за екология и то в тази част на европа,които си купи такава кола ще ми стисна ръката и ще му кажа момче ти си пълен кавал,като сте големи защитници купете си по едно миксерче за 500 лева и бръмчете пак по малко ще ви харчи

Приус - 27000 Евро за най-базовото изпълнение.
Авенсис 2011 Д4Д Нави - 50 000 лева, с отстъпката е малко под 40.
Това за тойотите.

Peugeot Ion(мернах едно в София и се поинтересувах) - нелош заместител на рикшите, но при цена 35 000 евро?!?  :D :X  (chuckle) (wave) (dance)

Струва ми се, че ел. автомобилите и хибридите се нуждаят от ...още малко време.