Автор Тема: Мъжете не са привлекателни за жените  (Прочетена 27009 пъти)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
Re: Мъжете не са привлекателни за жените
« Отговор #10 -: Януари 27, 2010, 03:15:23 pm »
това че жените стават все по-меркантилни със всеки изминал ден не е тайна за никого и постоянно последните се увеличават
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #11 -: Януари 27, 2010, 03:16:52 pm »
Цитат
От темата вярвате ли в моногамията :

Темата е вярвате ли в моногамията, а не изневерявате ли.

А въпросат към мен в дадената тема беше "а мъжа ти знае ли".
И аз давам този отговор в който не откривм никъде да казвам "мъжа ми не знае, че аз изневерявам"

Ахам, но въпреки, че го обичаш 24 часа в денонощието, ти не вярваш в това, че можеш да бъдеш само с него. Ясно.

Определно обори тезата ми  (rofl)

Неактивен Backo

• Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
« Отговор #12 -: Януари 27, 2010, 03:20:33 pm »
това че жените стават все по-меркантилни със всеки изминал ден не е тайна за никого и постоянно последните се увеличават
Тази им черта е напълно нормална и разбираема. Тя е част от животинските им инстинкти, както на нас да харесваме големи гърди и широки ханшове. Мисля че не е необходимо да пояснявам ;)

Неактивен tuby

« Отговор #13 -: Януари 27, 2010, 03:20:38 pm »

Г-н инжинер, аз изобщо не говоря само за меркантилност и пари. Става въпрос, че за жените няма никакво значение какво предствалява мъжа като личност. За тях е важно какво другите мислят за него и как го възприемат.
Ето пример : представи си, че една жена обича мъжа си 24 часа в денонощието, 365 дни в годината, обаче тя не вярва, че може да бъде само с него. В момента, в който се появи ДРУГИЯТ, по-харесвания, по-забавния, по-имащия, любовта и вярата спират точно там.

Неактивен Backo

• Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
« Отговор #14 -: Януари 27, 2010, 03:25:47 pm »
Евил, всичко което казваш се обяснява с инстиктите, но т'ва за любовта е пълна грешка - нали е сляпа.

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #15 -: Януари 27, 2010, 03:26:43 pm »
.
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 04:40:07 pm от NS »
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Glrk

• Опитен играч
  • Публикации: 703
  • Рейтинг: +7/-0
  • Take a Look In The Mirror
« Отговор #16 -: Януари 27, 2010, 03:27:35 pm »
Става въпрос, че за жените няма никакво значение какво предствалява мъжа като личност. За тях е важно какво другите мислят за него и как го възприемат.
Ето пример : представи си, че една жена обича мъжа си 24 часа в денонощието, 365 дни в годината, обаче тя не вярва, че може да бъде само с него. В момента, в който се появи ДРУГИЯТ, по-харесвания, по-забавния, по-имащия, любовта и вярата спират точно там.

Ивъл, прекалено млад съм за да мога да кажа "Ето то я Жената, с която ще съм завинаги", но това не ми пречи да вярвам че жените са способни да се отдадат на един мъж и да му остант верни. Това, че не си видял(изпитал) нещо, не означава че то не съществува... нали??? или отново съм в грешка(главно защото не споделям мнението ти)
Животът на боговете е сляпата вяра на онези, които им се кланят
#####################################
Религията е просто поредната Мафия

Неактивен tuby

« Отговор #17 -: Януари 27, 2010, 03:27:51 pm »
Евил, всичко което казваш се обяснява с инстиктите, но т'ва за любовта е пълна грешка - нали е сляпа.
Сляпа е за нас - мъжете. За жените изобщо не е сляпа, напротив, много добре си вижда даже.

Неактивен diabla

• Готин
  • Публикации: 464
  • Рейтинг: +0/-0
  • За кратко Вещица, но с добри преживявания!
« Отговор #18 -: Януари 27, 2010, 03:28:32 pm »
Не знаех, че темата вярвате ли в моногамията, всъщност се казва моногамни ли са жените. Не мога да отговоря по друг начин на въпроса "вярвате ли в моногамията" освн с "Не", тъй като съм реалист и ставайки въпрос за моногамията по принцип, аз не мога да съм сигърна дали няма да дойде "Другата, по-хубавата, по-слабата, по-младата", няма как на такъв въпрос зададен на всички, аз да отговоря с "Да -аз съм голяма бяла птица'.
"За учения, който е живял с вярата си в силата на разума, историята завършва като лош сън. Той е изкачил планини от невежество, вече всеки миг ще покори най-високия връх и когато  изкатерва и последната скала, бива приветстван от цяла група теолози, които си седят там от векове."   Робърт Джастроу

Неактивен tuby

« Отговор #19 -: Януари 27, 2010, 03:29:47 pm »
Става въпрос, че за жените няма никакво значение какво предствалява мъжа като личност. За тях е важно какво другите мислят за него и как го възприемат.

Ивъл, прекалено млад съм за да мога да кажа "Ето то я Жената, с която ще съм завинаги", но това не ми пречи да вярвам че жените са способни да се отдадат на един мъж и да му остант верни. Това, че не си видял(изпитал) нещо, не означава че то не съществува... нали??? или отново съм в грешка(главно защото не споделям мнението ти)
Ами нищо грешно не си казал. Никога не съм твърдял, че една жена не може да бъде вечно с един мъж. Има и такива случаи. Ако жената не открие друг по-силен екземпляр, тя е напълно доволна с това което има.