Автор Тема: Малко съдействие - имат ли нужда от почивка &  (Прочетена 2085 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Здравейте.обръщам се към вас с малко тъп въпрос.От както съм станал вчера  ме обзе идеята да прави коремни преси може би съм направил близо 1000-1200 до момента.Един познат ми каза че няма проблем да се правят всеки ден,на тази мускулна група не и трябва почивка но се съмнявам.Та въпроса ми е имат ли нужда от почивка коремните мускули.

Мерси предварително!
« Последна редакция: Януари 22, 2010, 04:30:42 pm от Ред »
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
Re: Малко съдействие.
« Отговор #1 -: Януари 12, 2010, 10:54:26 pm »
индивидуално е , зависи човек как се чувства , но наистина коремните мускули трудно се моделират, ако търсш изчистване релеф това е начина възможно по често и по повече повторения

ако се чувстваш добре давай защо да не може пък и ще усетиш кога ще ти трябва възтановяване ;)
Matador

Неактивен Backo

• Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
« Отговор #2 -: Януари 13, 2010, 03:00:29 am »
Когато им потрябва почивка, сам ще го усетиш, но не бъркай мускулната треска с умората.
Важното е да ги правиш както трябва. В смисъл, гледай да не ги правиш с максимални лягания - не било добре за кръста. Ако си гледал как тренират футболягите - така ги прави - със сгъване и в коленте.

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #3 -: Януари 13, 2010, 09:38:33 am »
ако тренираш усърдно  и постоянно ,задължително си остави неделята примерно за почивен ден-без никакви тренировки.И нали знаеш че  преса без намеса в начина на хранене не става,иначе прави колкото и когато си искаш,но разнообразявай с видовете упражнения за преси :)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен socrat_bg

• Закоравял
  • Публикации: 152
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #4 -: Януари 13, 2010, 05:42:03 pm »
каква ти е целта с тия коремни преси ?
Корем не се сваля с коремни преси
Трябва ти диета , кардио натоварване  ако искаш да свалиш
Изчисти мазнините около кръста и тогава прави много
Освен кардио , включи и крака ,те товарят много , кракаат са най голямат мускулна група и при тенировки за крака се гори най много ерергия
Ако правиш кардио ,то трбява да е продължително , чак след 20-та минута почваш да гориш мазнини
Най добре определи си целта и почни посещения на фитнес залата ;)
И не ти трябва воля  :D а направо инат
Успех

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #5 -: Януари 13, 2010, 06:18:48 pm »
да ама аз нямам корем,добре де имам но е съвсем малко а нещо от сорта на бирено.Просто ми е зарибено да правя коремни преси в момента и искам да да извлека максимума от създалата се ситуация.А колкото до корема го няма вече  :)
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #6 -: Януари 14, 2010, 06:52:40 pm »
ако тренираш усърдно  и постоянно ,задължително си остави неделята примерно за почивен ден-без никакви тренировки.И нали знаеш че  преса без намеса в начина на хранене не става,иначе прави колкото и когато си искаш,но разнообразявай с видовете упражнения за преси :)
Точно това щях да кажа и аз.
Освен това коремните преси натоварват основно горната част, а за долната си има други упражнения - повдигане на крака, например ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Nikita

• Готин
  • Публикации: 435
  • Идвам с мир
« Отговор #7 -: Януари 17, 2010, 08:35:18 pm »
...
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 11:57:11 am от Nikita »

Неактивен Chef0

• Закоравял
  • Публикации: 125
« Отговор #8 -: Януари 17, 2010, 09:22:55 pm »
Само socrat_bg даде на човека правилен отговор ! Диета и кардио за мазнини в коремната област. Само продължителността на кардиото ... мисля че 20 мин е достатъчно но не да се влачиш. Трябва да увеличиш интензитета и да го потдържаш до 20-та минута. А според мен прави си пресите през ден. Корема също се нуждае от почивка не се заблуждавай по разни мения. За горната част сгъваш краката в колената и не правиш пълна преса просто гледаш да има контракция в мускула. Отново интензивно. Долната част някой спомена повдигане на крака - идеално.

Дано да си останеш "зарибен" защото според моите наблдения малко хора имат волята да тренират продължително така че успех. :)
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.

Неактивен Nikita

• Готин
  • Публикации: 435
  • Идвам с мир
« Отговор #9 -: Януари 17, 2010, 11:48:54 pm »
...
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 11:54:39 am от Nikita »