Анкета

Ако работите в SEX SHOP, ще пробвате ли играчките (или ако получите подобен подарък)?

ДА и съм МЪЖ
21 (39.6%)
ДА и съм ЖЕНА
5 (9.4%)
НЕ и съм МЪЖ
6 (11.3%)
НЕ и съм ЖЕНА
2 (3.8%)
Имам си и съм МЪЖ
1 (1.9%)
Имам си и съм ЖЕНА
7 (13.2%)
Ще си купя и съм МЪЖ
3 (5.7%)
Ще си купя и съм ЖЕНА
8 (15.1%)

Общ брой гласове: 53

Автор Тема: SEX играчки  (Прочетена 19938 пъти)

Неактивен Backo

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
Re: SEX играчки
« Отговор #20 -: Декември 21, 2009, 02:36:47 pm »
 (clapping) (rofl) (clapping)

Неактивен diabla

• Готин
  • Публикации: 464
  • Рейтинг: +0/-0
  • За кратко Вещица, но с добри преживявания!
« Отговор #21 -: Януари 09, 2010, 04:16:43 am »
Имам, ползвам, ще ползвам и в бъдеще, посещавам секс шопове без срам и свян, тва легло трябва да се разнообразява! Стига да не е болезнено и опасно, всичко бих приела! Мъжо ми е срамежлив, ама аз съм напориста, кат ми доскучее, в най-близкия - играчки, джиджавки, за пииване, за мазане, за смучене всичко бих си позволила да притежавам и експлоатирам, хихихи! Иначе ще пишем в другата тема за изневярата.
"За учения, който е живял с вярата си в силата на разума, историята завършва като лош сън. Той е изкачил планини от невежество, вече всеки миг ще покори най-високия връх и когато  изкатерва и последната скала, бива приветстван от цяла група теолози, които си седят там от векове."   Робърт Джастроу

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #22 -: Януари 09, 2010, 11:35:36 am »
 (chuckle)

тука прикова вниманието на всички мъжки от форума  ;)  :D
Matador

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #23 -: Март 23, 2010, 11:02:48 am »
Имам, ползвам, ще ползвам и в бъдеще, посещавам секс шопове без срам и свян, тва легло трябва да се разнообразява! Стига да не е болезнено и опасно, всичко бих приела! Мъжо ми е срамежлив, ама аз съм напориста, кат ми доскучее, в най-близкия - играчки, джиджавки, за пииване, за мазане, за смучене всичко бих си позволила да притежавам и експлоатирам, хихихи! Иначе ще пишем в другата тема за изневярата.

Тук съм напълно съгласна с ДяволчетУ и го подкрепям на 100%, go go girl  (happy)  (clapping) Става лошо, когато монотонността ни обгърне и започнем да приемаме за разнообразие различната поза от мисионерската и/или задната. от време на време тр да се правят освен романтични и еротичин изненади, а защо не и двете наведнъж!  (happyflo)

Той и моя го играе срамежливко, но нали знаеш - тия води са най-дълбоки и си потънал без да си се усетил  (happyflo)

По темата: ползвала съм разни джуджавки, мазила и т.н. Първият път, когато влезнах в секс-шоп разглежда сигурно около 2-3 часа - беше ми мн интересно и любопитно, а и продавачката като ме подхвана, ела да ти покажа това, ела да ти покажа онова, чудна работа... Беше огромен на два етажа (и все още е...) и доста добре зареден, имаше от вс и всякакви размери и цветове - най-мн се забавлявах с продуктите на Funfactory  (chuckle)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #24 -: Март 31, 2010, 09:42:07 pm »
дайте да раздвижим малко темата с някои алтернативи... как ви се виждат тези идеи? (chuckle)

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/tips-moves/bedroom-sex-toys?click=pp

Неактивен martithepi4

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 52
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #25 -: Май 20, 2010, 11:48:19 am »
понякога разнообразието и различното е също толкова необходимо колкото и самият секс
размера е от значение само с неправилните хора

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #26 -: Декември 22, 2010, 08:41:31 pm »
В сексшоповете има доста полезни неща, които е хубаво да се използват. Така че аз съм за посещаването и пазаруването от сексшоповете. (poolparty)

А секс играчки не съм използвал: тази работа с куклата на мен ми се вижда доста измислена и никога не съм имал интерес; а за изкуствената вагина имам големи съмнения, че ще ми достави удоволствие. Като цяло, за жените има повече неща, които могат да ползват. ;)

Имам обаче впечатление, че много хора в България са резервирани към сексшоповете, а това не го разбирам.

PS: От един познат, който работи в сексшоп, знам една история за негов клиент, който си купил изкуствена вагина, но на другия ден отишал да иска рекламация, защото се сцепила.

(rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #27 -: Декември 22, 2010, 08:45:52 pm »
Той, твоят приятел стана по-известен от теб  във форума.
ПП да се не окаже, че е въображаемото ти приятелче???

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #28 -: Декември 22, 2010, 08:55:32 pm »

(rofl) (rofl) (rofl)

Не помня дали съм писал в тая тема, но честно казано изпитвам лек срам като влизам в секс шоп. Купувал съм си разни неща, но нищо кой знае колко нестандартно. Некви смазващи кремчета, попърс, подобни неща.

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #29 -: Декември 22, 2010, 08:55:33 pm »

Недей да спамиш темата!

PS: Съвсем реален е, макар че вече не общуваме с него. ;)