Анкета

Ако работите в SEX SHOP, ще пробвате ли играчките (или ако получите подобен подарък)?

ДА и съм МЪЖ
21 (39.6%)
ДА и съм ЖЕНА
5 (9.4%)
НЕ и съм МЪЖ
6 (11.3%)
НЕ и съм ЖЕНА
2 (3.8%)
Имам си и съм МЪЖ
1 (1.9%)
Имам си и съм ЖЕНА
7 (13.2%)
Ще си купя и съм МЪЖ
3 (5.7%)
Ще си купя и съм ЖЕНА
8 (15.1%)

Общ брой гласове: 53

Автор Тема: SEX играчки  (Прочетена 19794 пъти)

Неактивен Vegal

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
Re: SEX играчки
« Отговор #10 -: Декември 18, 2009, 03:58:11 pm »

Вега, вярвам! аз за всичко вярвам, много съм доверчив! :P Обаче, кел файда, да ти е от вулканичен камък или силикон, като в крайна сметка и зеленчуците ще ти свършат същата работа?! ами я да помислим за еко-страната на въпроса! ако жените спрат да си купуват такива играчки, и се опрат на по-натурални алтернативи, нима това няма да намали замарсяването? :P да не говорим за останалите ползи...  :P същото разбира се важи и за мъжете и за изкуствените вагини, кукли и овце! :D

Надявам се, че всичко това е казано с чувство за хумор, както и аз направих в частта до теб...
Ти не си прочел частта до Васко-ясно съм си казала отношението към тези неща...
И да! Предпочитам топлите обятия и една искрена целувка на истински мъж,  пред вибратор с  КАКВИТО И ПРЕХВАЛЕНИ Характеристики да е!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Backo

• Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
« Отговор #11 -: Декември 18, 2009, 05:02:02 pm »
Вег, аз не сбърках с благодарността  :) Благодаря ти, че си открита и извинявай за просташкото ми изказване с "лакътя"  (shake)
Чудно ми е кога ще те изненада средата ти, защото подобен подарък с чувство за хумор е точно за личност като твоята, която ще бъде потресена. И пак казвам, не бързай да даваш категорични отговори. Въпреки, че ще си възмутена, предполагам, не би изхвърлила подаръка. Може и да не го пробваш първия път, може и втория да удържиш, но на третия път когато мастурбираш, сигурен съм, ще го пробваш. Т'ва, любопитството движи света на пред. Вродено ни е и си мисля, че няма да му устоиш. И на мен не ми допада идеята за секс с нещо различно от жива жена (или ръката ми  (ooops) ) и не искам да пробвам, но знам, че падне ли ми възможност (като на тоя от филма - примерно  :D), няма как да устоя - любопитството ще надделее.

В допълнение: напомням, че темата не би следвало да обсъжда замяната на партньор с играчка.
Всеки мастурбира (нормално е) - защо ако имаш играчка да не я пробваш.
« Последна редакция: Декември 18, 2009, 05:04:18 pm от Backo »

Неактивен Nikita

• Готин
  • Публикации: 435
  • Рейтинг: +0/-0
  • Идвам с мир
« Отговор #12 -: Декември 18, 2009, 06:43:42 pm »
...
« Последна редакция: Януари 04, 2011, 09:17:56 pm от Nikita »

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #13 -: Декември 18, 2009, 11:41:13 pm »
винаги съм си мислила, че сексшоповете са тъжни места и клиентите им са тъжни хора
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #14 -: Декември 19, 2009, 12:27:42 am »
ем, аз също съм си взимал некви неща от секс-шоповете(не сам де, щото малко ме е срам), но ми се е случвало като съм с приятелка.

е, не некви кукли или ВАГИНИ. един път "играчка", останалите пъти некви гелчета и доста пъти попърс.

Неактивен Nikita

• Готин
  • Публикации: 435
  • Идвам с мир
« Отговор #15 -: Декември 19, 2009, 12:47:25 am »
...
« Последна редакция: Януари 04, 2011, 09:17:07 pm от Nikita »

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #16 -: Декември 19, 2009, 12:50:16 pm »
Лунче, добре, че идеалният вибратор, колкото и да е идеален, не може да гушка! (chuckle) (hug)

Мдам не може. Не исках нарочно да засягам в тема за секс играчки, гушкането  (happy). Двете неща са ми направо противоположни.
И моля те остави зарзаватите за салатите  :D, че ако се замислиш, чисто психологически може да се откажеш от салатите с тия приказки  (chuckle).

Ако трябва да съм безумно честна по-добро от естествената страст стимулирана само и единствено от нечие присъствие няма.
Но живота опасявам се е доказал, че на най-доброто за безкрайно дълго не може да се разчита ... за съжаление  :(.

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #17 -: Декември 20, 2009, 06:15:38 pm »
ми то и на не толкова доброто не може да се разчита за дълъг период от време  :)
Matador

Неактивен Glrk

• Опитен играч
  • Публикации: 703
  • Рейтинг: +7/-0
  • Take a Look In The Mirror
« Отговор #18 -: Декември 20, 2009, 08:06:45 pm »
Драги ми "Васко", защо се опитваш да сложиш всички хора под общ знаменател. Според изказванията ти досега, не съществува човек на тая планета, дето да не се изкуши да пробва играчките от SEX-shop-а. Много странно? Дори и чрез най-простички аритметични сметки(чрез теорията на вероятностите) ще разбереш, че сред толкова много различни характери и личности, все ще се намери някой, на който тея джаджи са му страшно антипатични(визирам себе си) :@ Така, че изрази от сорта на "Вярвам ти, че нямаш желание, но съм сигурен, че ако получиш вагина за коледа, до 2 месеца ще си я опънал." са не на място поднесени към моята така странна особа. И да ти кажа, ако ми я подарят за коледа, първо ще се спукам от смЕх, после ще си я сложа в някоя витрина да пръшлясва.
Животът на боговете е сляпата вяра на онези, които им се кланят
#####################################
Религията е просто поредната Мафия

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #19 -: Декември 21, 2009, 02:16:03 pm »
@Васко ето това се казва истинска сакс кукла - Rael Doll, ето и едно клипче - Тук, а така ти я доставят - Тук, и още една снимка - Тук, и още - 1. -- 2. -- 3. -- 4.

Ето ти и официалният им сайт www.realdoll.com и тук realdoll.com ако не ти се отваря от първия линк.

Разгледай има интересни неща  :), но са малко скъпички - излизат около $5000-$6000 за бройка.  :)

edit:
А ето и още един ленк - Тук
И още едно клепче - Тук - моделите, които са ползвани за прототип на RealDoll.

ПП: Пък после иди, че разправяй, че не би пробвал как вози  :D
« Последна редакция: Декември 21, 2009, 02:26:38 pm от belos »