Автор Тема: мъжете и сълзите...  (Прочетена 21150 пъти)

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Рейтинг: +0/-0
  • Only The Best Is Good Enough
Re: Плачат ли.........
« Отговор #20 -: Септември 19, 2007, 08:31:58 pm »
Вие май нещо тука на подбив ни взехте.
Плачели сме за колите си. За колите има сервиз, пък и ние понякога си ги оправяме сами. Така, че безсмислени сълзи, ако някой си ги има в излишък да си ги плаче.
За изгубените музика и файлове - браво на мъжа на приятелката ти. Питай го как се губят така самички, че да почна и аз да правя така, че да се губят мойте, че да не си играя да трия файловете, които не ми трябват. Изгубили се били, аман от разбиратели. Кажи да използва търсачката на Windows  и да си спомни как се казват файловете и къде ги е записал, защото само по себе си понятието " в паметта на компютъра" е доста широко.
За домашните любимци незнам, но има животни, които са благодарни цял живот. Като си ги гледаш и си ги уважаваш, те те гледат в очите, няма да те излъжат, да крият пари от тебе, да си купуват безсмислени вехтории и да казват: Мило, виж какво си купих, добре ли ми стои?. Казах ли, че няма да те излъжат? Или не съм казала, че няма да те излъжат? Абе както и да е, все пак да кажа, че да не пропусна: няма да те излъжат. И мисля, че сълзи за едно такова създание са си напълно оправдани.
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #21 -: Септември 20, 2007, 07:11:10 am »
Аз тук, не съм се изказал, рядкост. Време е...
Мъжете плачат, и богатите и те...(в случай, че се чудите)
По отношение на домашните любимци съм плакал, за жена не!
Плакал съм и когато ми е било страшно криво, понякога на човек му се насъбира ТВЪРДЕ, ТВЪРДЕ много. Няма друг начин. Сълзите са емоция. Няма значение дали плачем със сълзи или без, дали плачем пред приятели или пред близки, пред гаджетата си или самички. Всеки е плакал някога. Да плачеш обаче, не означава, че си ревльо, или женчо, както казах всички плачат,
някои обаче плачат сами...

P.S. Болен зъб, може да разплаче дори и най-коравите мъже...
« Последна редакция: Септември 20, 2007, 07:20:53 am от ByeVas »
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #22 -: Септември 20, 2007, 09:57:31 pm »
P.S. Болен зъб, може да разплаче дори и най-коравите мъже...

Да, моят зъболекар, като ми вадеше мъдрец (доста неприятна операция) каза, че е добре, че съм момиче, защото жените издържат повече на болка и ако трябва да прави такова нещо на мъж, щял да се запаси с повечко обезболяващи :P

DesertFire, не сме ви взели на подбив, само се забавляваме с вас :) Това трябва да ви радва всъщност :)
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #23 -: Септември 21, 2007, 08:08:56 am »
Да ни радва?
Бедна ти е фантазията колко сме щастливи  ;D ;D ;D.

И нека не изкривяваме темата с някакви болни зъби.
Да ти кажа не бих плакал за това. Боли, вярно е, но се преживява.

Аз плаках за жена, която след 26 месечна връзка ме отряза с 2 sms-а. Ама к'во да се прави, съдба.
Добре че имам верни приятели, които ми помогнаха да не мисля за това и да го преодолея по-лесно.
Даже успя във въпросните 2 sms-a да събере това, колко съм неподходящ за нея и, че не съм я заслужавал, и как съм бил развалил всичко, и това, че вече не искала да бъде с мене било само по моя вина. Освен това успя да ми каже и, че вече е с друг. Какъв талан, да събереш толкова нещо само в 2 смс-а. И каква безсърдечност - да го направиш на връх Нова година...

« Последна редакция: Септември 21, 2007, 08:14:53 am от DesertFire »
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
« Отговор #24 -: Септември 21, 2007, 09:25:16 am »
Какъв талан, да събереш толкова нещо само в 2 смс-а. И каква безсърдечност - да го направиш на връх Нова година...

Да,определено е била талантлива дамата,ама и ти да я оставиш на нова година сама :o.
Не знаеш ли,че по Коледа и около нея се случват чудеса ;).Е,явно твоето чудо се е случило и като чета написаното за нея не е трябвало да плачеш,а да почерпиш :P
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #25 -: Септември 21, 2007, 11:58:44 am »
Да права си, беше си за почерпка.
Но да ти кажа не я оставих аз. Остави ме тя. И после идва да ми се хвали колко била добра. Била го свалила само за 2 дена. И през цялото време, докато била там не се била сещала за мене.

Направо ми направи услуга. Радостен съм. Поне вече си взем поука - никога повече де на се влюбвав в жени с големи (.)(.)

;D

П.П. 100-ната ми публикация. :)
Имам юбилей

П.П.П. Предишната нова година бях с нея. Бяхме само двамата, на свещи, бях й наготвил, а тя се напи като куче и заспа в  един и половина. Преди това се опитахме да излезем, да отидем на центъра, и тъкмо тръгнахме и тя се размрънка, че не й се ходело и така. Развали ми новата година. Исках да й подаря една хубава вечер, жертвайки възможността да бъда със семейството си, а тя ми прави муцуни.

Но както и да е. Минало бешело.  ;D ;D ;D ;D
« Последна редакция: Септември 21, 2007, 02:13:23 pm от DesertFire »

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #26 -: Септември 21, 2007, 12:04:14 pm »
Поне вече си взем поука - никога повече де на се влюбвав в жени с големи (.)(.)
;D

С риск пак да разводня темата: недей така, жените с големи **** не заслужават да бъдат пренебрегнати заради една тяхна посестрима :P Мозъкът, чувствата и гърдите нямат чак толкова общо ;D
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #27 -: Септември 21, 2007, 02:15:11 pm »
То това за балкона си е майтап, който винаги върви с мене. Ако минеш от някъде и го чуеш, значи аз преди това съм бил там.
Иначе си падам много по жени с големи, ама да са хубави - мисля, че в един пост в друга тема го коментирах това. Обичам жените, които имат "форма" не жена, не някакви демо версии.

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #28 -: Септември 22, 2007, 06:47:50 am »
П.П. 100-ната ми публикация. :)
Имам юбилей

Честито! :). Ако може да се изкажа за гаджето.... и аз мисля, че ти е направила услуга, като те е оставила. Щеше да полудееш, да влезеш в лудница, а тук във форума щях да остана само аз и жените :P. Пък и в крайна сметка живота предстои....
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен Nemos

• Закоравял
  • Публикации: 90
    • SportMobil
« Отговор #29 -: Септември 22, 2007, 06:51:14 am »
Плачем естествено, как да не плачем. Честно казано тази сутрин се събудих с няколко сълзи, не знам защо, но няколко пъти в годината имам такива сутрини. Не съм тъжен или нещо подобно просто явно през седмица ми се е насъбрало прекалено много покрай новата работа, новата приятелки и някакви такива все нови неща :P Плаках съм за жена, плакал съм с жена(съчувствие, общи проблеми), дори се насълзих по време на филма Click. А майка ми ми е казавала, че като съм бил много малък като съм я видел да плаче, винаги съм се разплаквам и аз, сигурно се изкарах голям ревльо, но това как ще възприемете поста ми си е ваша работа. Не плача честно, но плача. Не бих плаках за компютъра си, нито за колата си, бих се ядосвал в дадени ситуации. Примерно ако бързам за някъде и ми се случи дори леко ПТП, което ме възпира, мога да откача от нерви, което вече ми се струва нормално в този динамичен свят, но не и да плача. Вече съм решил да не гледам домашни любимци,(ако някоя знойна кака ме накара да си вземем животно след време, най-вероятно ще стане де ::)) затова засега смятам, че няма вероятност да плача за домашен любимец...