Автор Тема: мъжете и сълзите...  (Прочетена 21015 пъти)

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
Re: Плачат ли.........
« Отговор #10 -: Септември 19, 2007, 09:52:50 am »
Не мисля, че съм сбъркала с нито едно от мненията си. Просто явно не са за този форум и за тези хора. Понякога е по- добре да замълча, отколкото да отговоря и темите да се превръщат в тъпи спорове.  А колкото до каментарите- спокойно, взех си поука и не мисля, че някога бих си направила пак майтап с теб  :@

Фрея и аз много плача, но за малко странни неща. Най- често като гледам нещо по телевизията- от това, как спасяват животно до това, как се ражда дете (напр. "Такъв е животът"). Това предване го гледах преди 2 седмици за първи път и бая си поплаках. Честно казано и приятелят ми беше с мен и той се просълзи.
« Последна редакция: Септември 19, 2007, 10:11:21 am от jessie_j »
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #11 -: Септември 19, 2007, 09:53:09 am »
Не каза, че няма да го приеме за мъж, просто, за да кажеш подобно нещо се изисква смелост. А това на доста хора липсва в последновреме. Всеки се прави на корав, а си "плаче" вкъщи сам.

По тоя начин казано вече го разбирам и напълно го споделям.Друго което ми прави впечатление е,че когато говоря на тази тема с мъже казват,че да, плакали са за жена,но това било някъде до към 20-22 годишна възраст и след това едва ли не почти би било недопустимо да се разплачат за жена,което аз не  разбирам.
Цитат
Аз признавам, че съм плакал за жена. Една с която съм ходил - това попада в случая за който говорите тука
Съвсем не това е случая.Попитах изобщо за мъжките сълзи,не е нужно непременно да са за жена,просто така се врътна разговора :)
Цитат
а за въпросната Жена - с нея не ходя и никога няма да ходя. Приятели сме, казвам Жена, защото тя е човек, който ме уважава и цени. Бих казал "приятел" но с тази дума се злоупотребява много и не искам да я обиждам с нея, затова казах Жена с главно "Ж", но явно и това се разбира погрешно. Но както и да е. Аз го чувствам така и това ми стига.

Освен това каззах едиснвтената Жена, не парцал, не бройка, нито се опитах да ти кажа, че съм бил само с нея, че да говоря така. Просто жена...
Оставам с впечатлението,че си се жегнал малко за единствената жена,просто ще го пусна в отделна тема и тогава ще го коментираме,едва ли имаме предвид точно едно и също нещо ;),поне така подозирам :)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #12 -: Септември 19, 2007, 09:55:07 am »
ааааааааа сега се сетих кога със сигурност биха ревнали като малки деца- като блъснат колата им. Сто процента биха изредили бая реда сополи и сълзи, ако не бяха заети да псуват :)
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #13 -: Септември 19, 2007, 09:58:45 am »
Аз, също като DesertFire си признавам. :-[ И аз съм плакал за жена, даже за две, и то от любов....(поне за едната съм сигурен ;D).......прав е DesertFire....и ние изпитваме болка......и ние сърце и душа носим......пък и понякога хората така се освобождават от мъката в сърцата си...

п.с. а относно това, дали е мъжествено или не, честно казано, въобще не ме интересува. ;)
Абсолютно съм съгласна,че и вие мъжете носите сърца и души  ;),най-малко и вие имате слъзен апарат и понякога трябва да се ползва :P
Какво друго може да те разплаче освен жена,която обичаш.И пропуснах да попитам за жена плачете,когато се разделяте или и в процеса на връзката,от радост или от мъка с нея,по нея :)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #14 -: Септември 19, 2007, 10:04:39 am »
Аз също мисля, че няма лошо в това мъж да плаче, макар че те го правят по-рядко от нас (поне от мен, аз съм голяма ревла). Не ми се е случвало много да виждам мъже, които плачат. Колкото до причините, мисля, че са били някакви неприятности, които им са се случили. Не съм виждала мъж да плаче от любов (може би се крият) ???
Точно за това и попитах дали плачат мъжете,защото сълзите са патент на жените просто ;),понякога ревем за щяло и нещяло,естествено включвам и себе си в това число :)
Но от друга страна,аз като ветеринарен лекар съм виждала много повече мъже да плачат за домашните си любимци,от колкото жени,което лично за мен разби едва ли не мита,че мъжете не плачат.И за това и попитах тук.Интересно ми беше какво мислят другите просто :)

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #15 -: Септември 19, 2007, 10:08:01 am »
ааааааааа сега се сетих кога със сигурност биха ревнали като малки деца- като блъснат колата им. Сто процента биха изредили бая реда сополи и сълзи, ако не бяха заети да псуват :)
Стига бе ;D едва ли биха ревнали за купчина ламарина,която така или иначе винаги може да я поправиш или просто да я смениш ;D
Но пък знае ли се,може и такива да има ;)

bittersweet

• Гост
« Отговор #16 -: Септември 19, 2007, 11:08:32 am »
Да,плачат но най-често сами ,все пак ясно изразеното им чувство на гордост и достойнство не им го позволява,но не винаги се получава да могат да се скрият,все пак за мен е нормално да плачат и много ми става мъчно след което и аз веднага се разплаквам...докато ако жена плаче пред някой мъж в повечето случаи те не обръщат особенно внимание на това а чакат да и мине

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #17 -: Септември 19, 2007, 11:26:10 am »
Цитат на: desniko

Цитат на: DesertFire
Освен това каззах едиснвтената Жена, не парцал, не бройка, нито се опитах да ти кажа, че съм бил само с нея, че да говоря така. Просто жена...

Оставам с впечатлението,че си се жегнал малко за единствената жена,просто ще го пусна в отделна тема и тогава ще го коментираме,едва ли имаме предвид точно едно и също нещо ;),поне така подозирам :)

Не съм се жегнал. Няма и да се жегна. Достатъчно голям съм, за да знам какво искам и какво не искам. (ще поясня "голям". голям - пораснал, зрял. ТУка взехме да тълкуваме думите както ни изнася и после да си правим криви изводи)

Казах в темата "Вярвате ли в моногамията", че когато съм с една жена спирам да имам нужда да бъда с друга. Което само по себе си значи, че въпросната жена ми дава всичко, което ми е необходимо, за да се чувствам добре. Това разбира се погледнато от друг ъгъл идва да покаже, че да за се вмести една жена в списъка с желанията ми, трябва да отговаря на определени качества.

Това, което никога не можах да постигна в личностото си извисяване е да се преструвам, че ми е добре, когато съм с някого или правя нещо. Има хора, които дават мило и драго, за да измъкнат под носа на приятел някое момиче. Или да са с нея, защото просто секса им излиза без пари. Или да не изпитват удоволствие да са с нея, но просто понеже е готина да я държат, че да я показват на хората. Или ... примери много.

Ако една жена не си заслужава не си губя времето с нея. Понякога се случва да губя телесни течности, но това е въпрос на взаимен интерес.  ;D ;D ;D (това можем да споменем в темата "Само секс".
И може би тукми се иска да подчертая "взаимен интерес" защото не ми се е случвало да "употребя" жена през живота си без да се постарая да й дам това, което тя дава на мен или поне, ако не всичко, то това, което е по силите ми. (Казвам го, да не вземета пак да отворите някоя излишна тема. Чувал съм разни коментари от  сорта, че сме ви използвали да си правим кефа и не сме мислили за вас и т.н.)

А що се отнася за 20-22 годиншата възраст аз преди около 2 седмици станах на 26 и това, а сълзичките ми са от миналата седмица.

И когато плачете вие, жените и излгежда, че не обръщае внимание... как да ти кажа? Може би тук трябв да въведем и понятието Мъж с главно "М". Т.е. ако един мъж има чувства към една жена, би се притеснил, ако тя се разплаче, дори само, за да привлече вниманието.

Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #18 -: Септември 19, 2007, 06:11:24 pm »
На мен ми станаха интересни мненията на desniko за домашните любимци и на jessie за колата :) Като прибавим и компютъра, който те също много си обичат, ще получим пълния списък с играчки, заради които биха плакали, ако им се случи нещо :P
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #19 -: Септември 19, 2007, 08:11:59 pm »
На мен ми станаха интересни мненията на desniko за домашните любимци и на jessie за колата :) Като прибавим и компютъра, който те също много си обичат, ще получим пълния списък с играчки, заради които биха плакали, ако им се случи нещо :P
Като спомена компютър,на моята приятелка мъжа й чак до сълзи не беше стигнал май(освен ако тя ми го е спестила де ;)),ама голямо мрънкане,че му се бяха загубили някакви снимки и музика от компютърчето.
Ама какво да се прави-човещинка си е ;D