Автор Тема: мъжете и сълзите...  (Прочетена 21016 пъти)

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
  • Рейтинг: +0/-0
мъжете и сълзите...
« -: Септември 18, 2007, 07:52:38 pm »
...мъжете :P
Дамите от форума бих искала да попитам:По какъв повод видяхте мъж да плаче и какво мислите за мъжете,които плачат?

Мъжете пък бих искала да попитам:Срамно ли е да плаче един мъж?Какво би ги накарало да плачат?Мъжките сълзи трябва ли да са изложени на показ?

Общо взето всичко свързано с тази  тема ми е интересно :),а аз по сълзлив мъж от Тити Папазов не съм виждала  ;D
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
Re: Плачат ли.........
« Отговор #1 -: Септември 18, 2007, 08:12:01 pm »
Плачат, защо да не плачат- като ги разплачем- плачат.
Сега сериозно- нищо лошо и "немъжествено" ненамирам в плачещ мъж. Всеки има чувства и ги изразява, няма нищо срамно в това. Вече друг е въпросът за какво плачат мъжете... хайде, мъже, признайте си. Виждала съм ги да проливат сълзи в родилното, при награждаване на любимия отбор и когато ги зарязваш (последното, поне в моя случай, най- вероятно са били сълзи от радост  :@ ).
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #2 -: Септември 18, 2007, 08:33:49 pm »
Единсвтената Жена с главно "Ж" в живота ми миналата седмица ми каза, че само истиснки мъж може да си признае, че е плакал за жена.
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #3 -: Септември 19, 2007, 06:53:29 am »
Сега сериозно- нищо лошо и "немъжествено" ненамирам в плачещ мъж. Всеки има чувства и ги изразява, няма нищо срамно в това. Вече друг е въпросът за какво плачат мъжете... хайде, мъже, признайте си.
Абсолютно съм съгласна с теб.
Цитат
Виждала съм ги да проливат сълзи в родилното, при награждаване на любимия отбор и когато ги зарязваш (последното, поне в моя случай, най- вероятно са били сълзи от радост  Прасе
Аз съм виждала мъжки сълзи за домашни любимци основно,когато са болни например,плакал ми е  по телефона 1 мъж,не разбрах точно за какво,но мисля,че беше от самосъжаление ::).Колкото до твоето последно,за сълзите при зарязване не съм виждала такива,изобщо не съм виждала мъж да плаче пред мен за мен,не знам аз ли съм прекалено добра и не ги разревавам или просто съм попадала на "корави" момчета ;)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #4 -: Септември 19, 2007, 06:58:38 am »
Единсвтената Жена с главно "Ж" в живота ми миналата седмица ми каза, че само истиснки мъж може да си признае, че е плакал за жена.

Искаш да кажеш,че за тая дама,ако някой мъж не й каже,че е плакал за жена,няма да го приеме за мъж ли :o
В последно време много чувам от мъжете изказвания за Единствената Жена,май ще ви пускам такава тема,само трябва да я пообмисля ;)

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #5 -: Септември 19, 2007, 07:27:32 am »
Не каза, че няма да го приеме за мъж, просто, за да кажеш подобно нещо се изисква смелост. А това на доста хора липсва в последновреме. Всеки се прави на корав, а си "плаче" вкъщи сам. Аз признавам, че съм плакал за жена. Една с която съм ходил - това попада в случая за който говорите тука - просто я обичах, а аз когато обичам съм истиснки, а самата любов е съпроводена винаги с това да изпитваш болка, а за въпросната Жена - с нея не ходя и никога няма да ходя. Приятели сме, казвам Жена, защото тя е човек, който ме уважава и цени. Бих казал "приятел" но с тази дума се злоупотребява много и не искам да я обиждам с нея, затова казах Жена с главно "Ж", но явно и това се разбира погрешно. Но както и да е. Аз го чувствам така и това ми стига.

Освен това каззах едиснвтената Жена, не парцал, не бройка, нито се опитах да ти кажа, че съм бил само с нея, че да говоря така. Просто жена...

Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #6 -: Септември 19, 2007, 08:01:47 am »

Цитат
Колкото до твоето последно,за сълзите при зарязване не съм виждала такива,изобщо не съм виждала мъж да плаче пред мен за мен,не знам аз ли съм прекалено добра и не ги разревавам или просто съм попадала на "корави" момчета ;)

Няма нищо по хубаво от добра жена и корави момчета :)
Виждала съм пияни мъже да плачат (или по- точно да са им насълзени очите) с някой свой приятел за това колко много се обичат, от колко време се познават и как той му е като брат :)

П.С. С риск пак да бъда наредена и да трябва да изтрия мнението си за кой ли път, ще вметна, че за мъжете "Единствената Жена" най- често е... майка им
« Последна редакция: Септември 20, 2007, 07:18:19 am от Шефа »
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен haiduk85

• Закоравял
  • Публикации: 176
« Отговор #7 -: Септември 19, 2007, 08:03:34 am »
Цитат
Аз признавам, че съм плакал за жена. Една с която съм ходил - това попада в случая за който говорите тука - просто я обичах, а аз когато обичам съм истиснки, а самата любов е съпроводена винаги с това да изпитваш болка
Аз, също като DesertFire си признавам. :-[ И аз съм плакал за жена, даже за две, и то от любов....(поне за едната съм сигурен ;D).......прав е DesertFire....и ние изпитваме болка......и ние сърце и душа носим......пък и понякога хората така се освобождават от мъката в сърцата си...

п.с. а относно това, дали е мъжествено или не, честно казано, въобще не ме интересува. ;)
HAD THE GUTS, GOT THE GLORY!!!

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #8 -: Септември 19, 2007, 08:19:47 am »
Аз също мисля, че няма лошо в това мъж да плаче, макар че те го правят по-рядко от нас (поне от мен, аз съм голяма ревла). Не ми се е случвало много да виждам мъже, които плачат. Колкото до причините, мисля, че са били някакви неприятности, които им са се случили. Не съм виждала мъж да плаче от любов (може би се крият) ???
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #9 -: Септември 19, 2007, 09:15:02 am »
Цитат на: jessie_j
П.С. С риск пак да бъда наредена и да трябва да изтрия мнението си за кой ли път, ще вметна, че за мъжете "Единствената Жена" най- често е... майка им

jessie_j, забелязах го преди време, сега гледам пак го споменаваш. Става въпрос за мненията ти, които триеш. Моля те не го прави, накъсват се рзговорите така, пък и от друга стрна означава, че се отмяташ от думите си, а какво мислят хората по този въпрос мисля,че няма нужда да се коментира. В някои култури и цивилизации казват: Да си като фурнаджийска лопата.

Разни коментари от сорта " :-X" да ти кажа не радват много окото.
Бъди истиснка, застани гордо зад думите си, макар да осъзнаеш, че си сбъркала.

Не е грешно да сгрешиш, грешно е да не си признаеш.

Обичаме те (нали момчета?)

Айде