Анкета

От кой континент ще е шампиона.

Австралия и Океания
0 (0%)
Азия
0 (0%)
Африка
1 (7.1%)
Европа
8 (57.1%)
Северна Америка
0 (0%)
Южна Америка
5 (35.7%)

Общ брой гласове: 14

Гласуването приключено: Юни 23, 2010, 06:46:26 pm

Автор Тема: Мондиал 2010  (Прочетена 8942 пъти)

Неактивен Scarface

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Re: Мондиал 2010
« Отговор #90 -: Юли 08, 2010, 05:08:23 pm »
Аз до известна степен се съгласявам, че първенството е слабо, но го мисля само за груповата фаза. Иначе щом Испания и Холандия са на финал, значи са били най-постоянни по един или друг начин
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #91 -: Юли 08, 2010, 05:13:30 pm »
Аз до известна степен се съгласявам, че първенството е слабо, но го мисля само за груповата фаза. Иначе щом Испания и Холандия са на финал, значи са били най-постоянни по един или друг начин

Холандия са ми любимци и на предишни първенства много драматично съм изживявал техните мачове, но сега някак не могат да ме грабнат. Нямат загуба на световното, но играта им не ми харесва никак. От цялото световно не знам дали има и 2 мача, които да съм ги изгледал от началото до края. Просто разликата в качеството на футбола с предишни световни първенства е голяма.

Неактивен Vision

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 58
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #92 -: Юли 08, 2010, 06:22:11 pm »
Как не са показали умения? Испанците през цялото време доминираха в играта. Просто Германия неможаха да им смогнат на темпото и пасовете.  :@ 80% от играта, Испания владееше топката.  :) Получиха си заслужената победа.

За пореден път се убеждавам, че хората не четат какво е написан, а бързат да кажат какво са си решили и смятат за правилно. Това, че например еди си кой футболен отбор бие Фроуш(Юнайтед) не означава, че те имат някакви добри футбони умения. Лично според мен просто играта на Испания не беше кой знае какво, но за сметка на това бяха по-добри от Германия, които имах чуството, че не им се игареше. Нито видях испанците да показват някаква велика тактика в защита и умения, с които да спират атаките на немците.

А скарфейс, ние ако си говорим на кой си дали мач, то Англия не заслужаваха да излязат срещу Германия, с онзи смешен мач където съдията вече оставаше да изгони няколко човека от Словения, че да може прехваления отбор на Англия да мине групите(което беше странно, че показаха най-добрата си игра срещу Германия). А за нарушението без топка наказателното, лично според мен имаше такова, вече независимо какво мислим ние и какво е станало, мача свърши, Испания биха и така...

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #93 -: Юли 08, 2010, 07:47:00 pm »
Последното е факт, да.
Gothic, холандците наистина сега не играят особено красиво, но пък тази игра явно им носи по-голям успех. Има логика, на Световно хубавия футбол не е гаранция за успех :)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #94 -: Юли 08, 2010, 07:51:37 pm »
Има логика, на Световно хубавия футбол не е гаранция за успех :)

За жалост си прав. :(