Анкета

От кой континент ще е шампиона.

Австралия и Океания
0 (0%)
Азия
0 (0%)
Африка
1 (7.1%)
Европа
8 (57.1%)
Северна Америка
0 (0%)
Южна Америка
5 (35.7%)

Общ брой гласове: 14

Гласуването приключено: Юни 23, 2010, 06:46:26 pm

Автор Тема: Мондиал 2010  (Прочетена 8943 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Re: Световно първенство по футбол ЮАР 2010
« Отговор #20 -: Юни 08, 2010, 10:11:57 pm »
http://worldcup.vevo.com/
концерта и 2 дни до....събитието.
За англичаните съм!

Мн ми хареса Waka, Waka  (happy) (clapping) Поне по време на Световното има шанс да се гледа някакъв качествен и... ненагласен футболен мач, за разлика от БГ футболните лиги  (chuckle) (БПФЛ) предимно, заради които можеш да намразиш футбола като игра изобщо...

Аз пък съм за... БИРАТАаааа  (crazzyhappy) (happyflo)
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 10:15:17 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Мери

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 31
  • Рейтинг: +0/-0
  • оптимист
« Отговор #21 -: Юни 11, 2010, 08:00:44 pm »
Обичам да гледам футбол.
Фаворити са ми отборите на Германия, Бразилия и Аржентина. ;)
,,За да бъдеш щастлив в любовта не трябва да бъдеш сляп,
но трябва от време на време да си затваряш очите.“
 М. Ашар

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #22 -: Юни 15, 2010, 09:09:55 pm »
какво мислите за началото на Световното?Аз лично очаквах по-качествен football,но търпение .....да се надяваме на повече зрелищтни голове,повече емоции и ................FORZA ITALIAAAAAAA (ooops)(не съм заблудена -пристрастна сам)  хахаха

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #23 -: Юни 15, 2010, 09:18:08 pm »
Много слаби мачове. Според мен е заради топката и везувувутеуте или там както се казват тези инструменти с които свири публиката :D

Иначе Италия малко зле започна.

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #24 -: Юни 15, 2010, 09:29:43 pm »
Не казвам че Италия днес е като Италия преди 4 години,липсва им хъс,но пак снощи си заслужаваха победата,най-малкото заради всичкото това тичане от защита в атака.Да видим Брасилия....надявам се слабият им противник не ни лиши от НЕзрелищетен football

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #25 -: Юни 15, 2010, 10:36:03 pm »
Много слаби мачове. Според мен е заради топката и везувувутеуте или там както се казват тези инструменти с които свири публиката :D

Иначе Италия малко зле започна.
(ooops)Вувузели-мътните ги взели.. (chuckle) (chuckle).Адски тромби издаващи непоносим шум доста смущаващ играчите.

На мача Англия/ САЩ 10 хиляди местни идиота и 30.000 хиляди от гостите....така ентусиазирано са надували тромбите, дори и по време на националните химнове, че наистина,  се е повдигнал въпроса за забраняването им... Но!!!!-ако почнели да ги хвърлят, мерят и уцелват играчите.... (chuckle) (chuckle)местните власти......
Ми да, и ако  някои уцелен фърли и топа......бетон! :'( :'( :'(

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #26 -: Юни 16, 2010, 12:31:43 am »
http://www.buy-vuvuzela.com

Ако случайно някой реши да си купи вувузела (chuckle) 8 долара, колко му плащаш :D

Иначе наистина имаше някои доста слаби мачове, но не обвинявам топката и вувузелите. Според мен на такъв форум атрактивният футбол отстъпва на прагматичния. Пък и все пак още се играят групите, директните елиминации са далеч по-интересни, така че има надежда :)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
« Отговор #27 -: Юни 16, 2010, 12:30:14 pm »
какво мислите за началото на Световното?Аз лично очаквах по-качествен football,но търпение .....да се надяваме на повече зрелищтни голове,повече емоции и ................FORZA ITALIAAAAAAA (ooops)(не съм заблудена -пристрастна сам)  хахаха

Ми нищо... не го гледам...  (shake) Дори не съм мн сигурна, че и с бира ще ме излъжат - има далеч по-приятни занимания, които мн успешно подтикват към консумация на биричка (happy), обаче заради тях ми изгоря нослето... 
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #28 -: Юни 16, 2010, 12:54:32 pm »

Ми нищо... не го гледам...  (shake) Дори не съм мн сигурна, че и с бира ще ме излъжат - има далеч по-приятни занимания, които мн успешно подтикват към консумация на биричка (happy), обаче заради тях ми изгоря нослето... 

Така става като пържиш кюфтета и пиеш алкохол.

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
« Отговор #29 -: Юни 16, 2010, 12:58:27 pm »
 (rofl) Бе да ти кажа така става и когато се излегнеш на един шезлонг, пийваш си ледено-студена биричка и си хапваш пържени картофки и цацка  (happy)