Автор Тема: UEFA Champions League 09/10  (Прочетена 4438 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Re: UEFA Champions League 09/10
« Отговор #20 -: Февруари 16, 2011, 12:15:22 pm »
милан ми бяха до 2008 нещо като ае доста симпатичен отбор.На 80% Тотнъм са вече на 1/4 финал.Но като ги знам милан какви мръсни шанаджий са няма да се учудя и да отстранят Тотнъм.

п.с.  :D :D Това с Джо Джордан не го гледах ака глава ли му заби

п,с, 2 А какво мислите за мача довечера.Въпреки че се говори навсякъде,че Арсенал е от малкото отбори можещо да победи Барса,си мисля че най-малък шанс имат Арсенал.
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 12:24:41 pm от borkos »
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #21 -: Февруари 16, 2011, 12:41:19 pm »
Аз мисля, че довечера Барса са фаворит и просто ще стане като миналата година ;)
П.С. Джо Джордан е играл в Милан, а Гатузо е играл в Рейнджърс, така че определено няма езикова бариера между двамата :D
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен borkos

« Отговор #22 -: Февруари 16, 2011, 01:09:38 pm »
Абе и аз мисля,че арсенал нямат никакви шансове.Миналата година се видя какво стана.А тогава Барса не бяха в такава ненормална форма.

п.с. Видях кво направи гатузо,и с оглед на цялата му селяния(особено като почна да налага тревата  :D ) би трябвало да му треснат едно наказание поне 3-4 мача за следващата година
fuck them some more.

Неактивен Scarface

• Fcuk what people think
« Отговор #23 -: Февруари 16, 2011, 02:07:10 pm »
Според мен 3-4 са малко, заслужава поне 6, т.е. груповата фаза догодина :)

Неактивен borkos

« Отговор #24 -: Февруари 16, 2011, 02:37:47 pm »
той до колкото разбрах в реванша няма да играе,абе може и да не отпаднат,все пак Милан си е Милан,малки са им шансовете особено ако модрич и бейл са на 100%.А ако минем на 1/4 финал си пожелавам съпреника ни да е Барселона или Реал
fuck them some more.

Неактивен Scarface

• Fcuk what people think
« Отговор #25 -: Февруари 16, 2011, 05:15:59 pm »
Няма да играе, да. Модрич със сигурност ше бъде титуляр в реванша (освен ако не получи друга контузия), а Бейл има шанс да е на резервната скамейка срещу Блекпул идния вторник, ако успее да премине късния фитнес тест. Вероятно и той ше може да започне реванша като титуляр ;) "Вие" Тотнъм ли сте?

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #26 -: Февруари 16, 2011, 05:38:22 pm »
Милан... това, което видях от мача беше много мръсна игра. С такъв футбол да си ходят по Италията. Иначе уважавам отбора и най-вече Пирло, който е един от най-добрите футболисти последните 10 години. За уточнение, Гатузо мисля, че беше в Челси даже преди да премине в Рейнджърс. От там пое вече за Серия А. Тотнъм винаги ми е бил симпатичен отбор, въпреки че харесвам Арсенал като отбор от времето на Тиери Анри и Денис Бергкамп. Аз лично предпочитам Шпорите да продължат, заради талантливите млади футболисти, които играя там (Модрич, Бейл, Доусън, Чорлука). Арсенал няма много шансове, тая Барса е трудна за спиране и ако може някой да ги спре, то бил бил отбор от калчото или Челси, т.е. отбори, които залагат на твърдия футбол, без много креативност. Арсенал са някакви подобия на Барса с играта си, но с 2 пъти по-слаби. Все пак, цялата халфова линия и нападение на Барса е с шестици по креативност в играта - няма спиране, докато в Арсенал само Фабрегас и Насри имат що-годе класа. Другият мач си е чиста излагация. Рома са нищо в сравнение с това, което бяха преди и само Де Роси ми харесва от тях. Украинците имат цяла сюрия бразилчета в отбора си и то не лоши и като нищо ще праснат Вълците. А и нека, хем да им е за урок на италианците, къде хубавия футбол замира с всеки изминал ден и добре, че има отборчета като Наполи и Палермо да радват окото, хем да има и нещо източно по четвъртфиналите.
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен borkos

« Отговор #27 -: Февруари 16, 2011, 05:48:25 pm »
scar да за Тотнъм съм.Колкото за калчото,след онези скандали преди няколко години футбола им стана горе долу като нашия,и когато се види малко по сериозен противник се почват курренските номера.Преди малко четох,изявление от агента на гатузо.Джонас му казал италианско копеле или нещо от сорта,това си е възможно,до колкото съм гледал реакцията на джонас,но да не би гатузо и всички дргуги по терена да не са се псували,абе както и да е.Барса наистина мога да бъдат отстранени само и единствено със физически сблъсъци и убиване на скороста(не като Милан  :D ) А ако арсенал паднат,мога да ви кажа какво ще последва от страна на Венгер.Съдията терена контузийте само не и самата игра на отбора,тоз пич ми е много противен.От каквото може се оплаква.

п.с. Аз на Фабрегас не му виждам класата,да ти кажа.Има някакви моментни проблясъци но само това.А цената която му искат 65 милиона  (rofl) (rofl) ако му вземат 30 пак ще е добре,
fuck them some more.

Неактивен Scarface

• Fcuk what people think
« Отговор #28 -: Февруари 16, 2011, 07:50:20 pm »
За уточнение, Гатузо мисля, че беше в Челси даже преди да премине в Рейнджърс. От там пое вече за Серия А.
Тц, Гатузо никога не е играл в Челси. Вероятно го бъркаш с някой от многобройните италианци, които играеха в Челси преди години ;)

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #29 -: Февруари 28, 2011, 12:29:22 pm »
Арсенал си изиграха мача на годината, може би и браво за което. Сега на Камп Ноу ще ги чака друго най-вероятно, но ще видим. :) За Гатузо явно се бъркам, мисля, че още 2001-2002 Челси го искаха и оттам останал такъв спомен май. Иначе какво да чакаме в ШЛ на реваншите. Олимпик Марсилия играха доста добре срещу Манчестър и нещата там са кантар, ще успеят ли Реал и Барса да сломят противниците си. Аз се радвам за Байерн иначе - сега ако си изиграят добре картите, ще минат напред, че може и още по-напред. Добри са футболисите на Байерн и не са за пренебрегване, но тренерчето им доста ме дразни иначе.
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org