Автор Тема: Фитнес вкъщи :)  (Прочетена 8105 пъти)

Неактивен yani

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +0/-0
  • unique
Re: Фитнес вкъщи :)
« Отговор #10 -: Февруари 16, 2010, 12:40:59 am »
основното правило при отслабването е да горите повече калории отколкото приемате.
интензивните кардио упражнения/бягане, скачане на въже, каране на колело.../ ще са достатъчни като за начало, но е добре да се правят и 2-3 тренировки в седмицата с леки тежести и повече повторения за да се стегне и оформи самото тяло.
не е толкова необходимо да се спазва хранителен режим, факта, че сте започнали някаква по сериозна физическа дейност ще доведе до видими резултати в началото. найстина ограничаването от някои храни ще е още по-добре, но лично аз съм отслабвал и като съм ял шоколад за закуска, а вечер по пакет чипс  ;)
But as the philosopher Jagger once said "You can't always get what you want."

Неактивен 919RR

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #11 -: Април 15, 2010, 05:18:02 pm »
Фитнеса вкъщи е чики-рики работа :P
Цитат на: JORO-SLIVEN
Цитат на: BeLo
Днес чичко полицай ме посочи с пръст. Трябваше ли да спра, защото не го направих?
Не бе,дава те за пример :-)

Неактивен Elegant

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #12 -: Декември 19, 2010, 07:23:17 pm »
Ето ти списък с упражнения за коремни мускули  http://www.bb-team.org/fitness/exercises/abdominals

Дано са ти от полза  :)
« Последна редакция: Септември 07, 2011, 10:05:04 am от Elegant »

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #13 -: Декември 19, 2010, 07:42:39 pm »
абе много ми е чудно след толкова написано и изчетено,как точно за месец и половина,преди около година разкарах бирено коремче(на 3 години беше  :D ) и си изкарах плочиците(в момента не са особено очертани защото преси не съм правил от около 6 месеца) без никакви фитнеси специални преси и безумно бягане всеки ден или през ден( единственото бягане беше футбола).И на важното-което исках да спомена докато си изграждах коремната мускулатура за нито един момент не съм си и помислял,да спирам разни храни или БИРАТА.Та основното което исках да кажа е,или които се включиха активно в темата нямат абослютно никаква представа за какво говорят,или мен ми е нещо уникалното.Но май е първият вариант

п.с. А може пък аз да нямам и представа за какво говоря,което също е много вероятно  :)
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #14 -: Декември 20, 2010, 08:52:21 am »
защо не се сещате да спортувате всекидневно (5 до 15 мин са достатъчни), а чакате да ми надебелеете и айде как да махаме коремчета и тем подобни..?
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #15 -: Декември 20, 2010, 09:30:55 am »
Аз лично съм на мнение, че 5 до 15 минути са крайно недостатъчни. Ти за 5 минути не можеш да загрееш като хората, какво остава за нещо повече ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #16 -: Декември 20, 2010, 09:43:12 am »
Аз лично съм на мнение, че 5 до 15 минути са крайно недостатъчни. Ти за 5 минути не можеш да загрееш като хората, какво остава за нещо повече ;)

стигат за едно нормално раздвижване сутрин и вечер преди лягане. На мен 15 мин ми стигат да направя лицеви опори, кофички, коремни преси, клек - до 100 повторения. за вкъщи това е достатъчно.
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен borkos

« Отговор #17 -: Декември 20, 2010, 11:43:53 am »
прав си ако си спортуваш нормално(тоест не в месеца 2 пъти) по 15 мин сутрин и вечер са предостатъчни,ае 20-25 мин да кажем.Мен толкова ми тябва сутрин да направя лека загрявка,около 150 опори и ако имам настроение някоя пресичка
fuck them some more.

Неактивен USB

• Закоравял
  • Публикации: 175
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #18 -: Декември 27, 2010, 03:07:49 pm »
прав си ако си спортуваш нормално(тоест не в месеца 2 пъти) по 15 мин сутрин и вечер са предостатъчни,ае 20-25 мин да кажем.Мен толкова ми тябва сутрин да направя лека загрявка,около 150 опори и ако имам настроение някоя пресичка

Напълно съм съгласен. Аз редувам с упражнения от една книга "Тренировка без тежести" - вършат чудесна работа.
Watch out behind you ...

Неактивен borkos

« Отговор #19 -: Януари 07, 2011, 02:41:39 pm »
някъде при баща ми се навърташе една книжка "Мъжкото здраве" или нещо подобно,писана е от доктор по доста увлекателен начин,фрашкана е с много полезни неща,абе горе долу за всичко което един мъж трябва да знае за себе си,Горещо я препоръчвам на всички,ще го питам и ще ви кажа името
fuck them some more.