Автор Тема: Домашен любимец.  (Прочетена 49105 пъти)

Неактивен emka

• Готин
  • Публикации: 344
  • Рейтинг: +90/-1
Re: Домашен любимец.
« Отговор #290 -: Април 18, 2012, 02:23:52 pm »

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #291 -: Април 18, 2012, 03:06:16 pm »
Датски дог от Аризона бе признат за най-високото куче в света.

4-годишен черен датски дог от град Тюсон, Аризона, бе признат официално за най-високото куче в света от Книгата на рекордите “Гинес”, предава DPA.

Песът с многозначителното име Гигантския Джордж (Giant George), или просто Джордж, е висок 109 см. при холката, а дължината му от носа до опашката достига 220 см. Той тежи 111 кг. и изяжда по 50 кг. храна месечно, уточнява редакцията на “Гинес” в Лондон.

След като Джордж, който има свой собствен сайт, станал звезда в Интернет, на 15 февруари “Гинес” пратила инспектор, който да потвърди дали той е най-високото куче в света, уточнява местната телевизия KVOA Tucson.

Оказало се, че Джордж, който е роден на 17 ноември 2005 г., наистина е по-висок с 2 см. от досегашния рекордьор – датския дог Титан от Сан Диего.

Собственикът на Джордж, Дейв Насър, уточнява, че той спи съвсем сам на супердвойно легло, трябва да се покланя, за да пие вода от кухненската мивка и обича да посяда съвсем по човешки на фотьойла или канапето със сгънати задни лапи.

"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен emka

• Готин
  • Публикации: 344
  • Рейтинг: +90/-1
« Отговор #292 -: Април 18, 2012, 03:12:13 pm »
кангал   ;)

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #293 -: Април 19, 2012, 09:09:44 pm »
Да се оплача- котето ми не ме беше виждало около 2 седмици и аз първото нещо, което направих като я видях беше да я "нашляпам", защото беше на масата-моя грешка
От тогава каквито и опити да правя, само да подам  ръка към нея (дори плахо) ми скача, изправя ушите и се хвърля на мен със зъби и нокти.
От далеч сме си ок, разбираме се, с крак я галя, тя идва при мен-но след много опити и часове по сближаване все още има страх от ръцете ми, а аз от нея.
Какво да правя?!?!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #294 -: Април 19, 2012, 09:11:16 pm »
Нищо не можеш да направиш, това е котка... като й мине ще ти прости