Автор Тема: Домашен любимец.  (Прочетена 49104 пъти)

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
Домашен любимец.
« -: Септември 03, 2007, 10:58:03 pm »
Имате ли домашен любимец/ имали ли сте/ искате ли да имате?
Аз си имам коте- май всички я виждате. Много обичам котките- гледала съм доста, а и пред блока храня около 10 броя.
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен alexis

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 0
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Домашен любимец.
« Отговор #1 -: Септември 04, 2007, 10:21:35 am »
аз пък хамстери - 14 или 15...вече им загубих броя....3 канар4ета...една костенурка...3 ку4ета,които не се задържаха особено дълго вкъщи....1 калинка...няколко бръмбара....и маи т'ва е...само котка дето съм нямала ...това маи трябва да се поправи...някои да раздава котенца??? еи такива като на рекламата на Whiskas???
Education is a bit like a communicable sexual disease. It makes you unsuitable for a lot of jobs and then you have the urge to pass it on.

Неактивен BUMER

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 33
« Отговор #2 -: Септември 04, 2007, 11:05:54 am »
Аз пък имам малак - 60кг, Ротвайлер! Много си го обичам, макар, че понякога ми създава доста проблеми, но не може да имаш животно без да имаш главоболия! ;) :P
ДОБРИТЕ ОТИВАТ В РАЯ, ЛОШИТЕ КЪДЕТО СИ ИСКАТ!!!

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #3 -: Септември 14, 2007, 06:16:38 pm »
Аз имам 3:

Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #4 -: Септември 14, 2007, 07:00:12 pm »
ДезъртФайър, ти на компоти ли ги затваряш бре? Аз вкъщи си имах един тигър... малък, котка.... иначе съм имал и куче, но ми го октраднаха, иначе котката ми (беше мъжка) стана много голяма, нямаше кой да си играе с него и като се върнех вкъщи ме накзаваше, че съм го оставил цял ден сам, като ме изподираше.... имахме няколко варианта:
1) Да го хвърлим през терасата
2) Да го скопим
....
Обаче го бях гледал година и повече, може би две и ми беше мъчно да го лиша от... хм.... котешкото му достойнство, от друга страна живеех на третия етаж и прфез тераста нямаше да е хуманно, та го заведохме в едно село, където и до ден днешен защитава честта на рода и гони селските котки, или иначе казано живее щастливо :)

I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #5 -: Септември 14, 2007, 09:28:15 pm »
Аз досега съм имал кучета котки, дори един заек албинос - само прищявките на майка ми и на сестрите ми. Бишвата ми приятелка ми донесе едно черно котенце, когато живеех сам на квартира, защото не можеше да си го гледа в общежитието. И ми го сервира на мене. Но аз живеех на четвъртия етаж и номера с хвърлянето през терасата не ставаше.
По начало не си падам по котки, прекалено са неблагодарни. Докато ги храниш ти се бутат, а като спреш сякаш не те познават. Обичам кучета, но не бих затворил куче в апартатемт - те обичат свободата. Затова бих си взел куче, ако някой ден заживея в къща с двор.
Иначе мога да кажа, че харесвам конете, незнам защо, никога не съм бил в близост до кон, но някак подсъзнателно ме кефят.

А сега си имам няколко компютъра, зашото не ми се налага да ги извеждам да пишкат и да ги храня. Даже, въпреки, че са различни, са големи приятели. Осигурил съм им гигабитови взаимоотношения и не се карат за преимущество, нито за място вкъщи. Всеки си има стая, даже единият има цял гардероб на разположение, че от там по-малко се чува как мърка :-)

От друга страна не цапат, а котките и кучетата правят пакости, пък и незнаят какво е торент, нито могат да лаят/мяукат с 5.1 саунд :-)
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
« Отговор #6 -: Септември 22, 2007, 11:31:38 pm »
Бай Вас- много красиво животно. Дай, ако имаш де, по- голяма снимка. Ако го беше запазил щях да ти предложила да ги сродим с моята :)

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #7 -: Септември 23, 2007, 09:35:41 am »
сродим с моята :)
Аз го знам къде е, и понеже нали е мой, няма да откаже :) Може да уредим нещо :P
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
« Отговор #8 -: Септември 23, 2007, 11:39:51 am »
Помисли до пролетта дали я искаш за "снаха". Не е много красива, но душевно...

Неактивен Sprite

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 62
  • Преди живеех срещу лудницата,сега живея срещу нас!
« Отговор #9 -: Октомври 21, 2007, 10:16:16 pm »
Ето го моят любимец на аватара,сега е командирован малко при майка ми :)