Автор Тема: Любимите ви групи и изпълнители  (Прочетена 43261 пъти)

Неактивен mihael

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 22
  • Рейтинг: +0/-0
Любимите ви групи и изпълнители
« -: Септември 03, 2007, 12:37:23 pm »
споделете кои са любимите ви групи и изпълнители тук!

аз съм привърженик на тежкия саунд.моите лубими групи са:пантера,машин хед,стоун соър и още мн други.ина4е съм привърженик на някои отделни изпълнители.

сега сте вие...

Неактивен -

• Готин
  • Публикации: 366
Re: Любимите ви групи и изпълнители
« Отговор #1 -: Септември 03, 2007, 01:43:31 pm »
Power & Heavy Metal: Manowar, Iron Maiden, Helloween, Ramms+ein, Edguy, GammaRay, AC/DC...

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #2 -: Септември 03, 2007, 04:21:08 pm »
Power & Heavy Metal: Manowar, Iron Maiden, Helloween, Ramms+ein, Edguy, GammaRay, AC/DC...
- AC/DC
+ Labyrinth, Raphsody, Running Wild, Dream Theather, Narnia, Europe, Judas Priest и т.н.
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен mihael

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 22
« Отговор #3 -: Септември 04, 2007, 10:10:45 am »
браво е тва са хора.мислех си 4е има само някви поаджии тука а имало и металяги

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #4 -: Септември 04, 2007, 03:31:58 pm »
Аз да ти кажа слушам също и салса и регетон, падам си по латино ритми, защото са горещи. Също така, както не слушам чалга, като ми пуснеш една песен, която не съм чувал ти назовавам името на изпълнителката от първия път, без да сбъркам:) Познавам ги по гласовете - не слушам поп-фолк, просто той е навсякъде, въпреки, че съм в чужбина
HE-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-LP!!!!!!!!!!
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #5 -: Септември 04, 2007, 04:19:37 pm »
Може би подсъзнателно звучи в главата ти  ;D

Майтапче  8)
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #6 -: Септември 05, 2007, 07:43:21 am »
Да бе, имам си го върте, а?
Викаш кръвта вода не става ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #7 -: Септември 05, 2007, 08:36:18 am »
Ми, аз слушам jazz, като вече съм казал и имената а много... Louis Armstrong, Charlie Parker, Etta James, в по-малдите си години бях запален по рап и хип хоп... от там Eminem, Busta Rhymes...

DesrtFire - това изглежда се превръща в глобален проблем... аз лично не издържам НИКАКВА чалга. Просто не ми понася :(, а тук в България чалгата дъни навсякъде.... даже има една реклама на едно заведение в ст. град
Долу фолк- горе денс.... мамка му...
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен lewstherin

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 31
« Отговор #8 -: Септември 05, 2007, 09:06:39 am »
На мен любими са ми Селин Дион, Бон Джови, Еминем, ТуПак, Ванеса Мей, Джон Уилямс... Не си падам по някой конкретен стил, слушам почти всичко.
All was shattered, and all but memory lost, and one memory above else, of him, who brought the shadow and the breaking of the world. And him they named Dragon

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
За и против Чалгата
« Отговор #9 -: Септември 05, 2007, 09:40:57 am »
ByeVas, позволи на батко ти да ти даде малко акъл.  8)
Значи аз също не казах, че издържам чалга.
Да ти кажа съм познавач, като видя една певица, знам коя е, а като музикант имам тренинг да помня и разпознавам гласове.
Това, че "слушам" чалга си е чиста проба политика. Като се огледаш наоколо над 80% от красивите момичета слушат чалга и за да се инфилтрираш в тяхната среда (с цел лов) трябва да заприличаш на тях, че да не те разконспирират  ;D ;D ;D

А като си фанеш плячката вече е по-лесно, ще слуша и други работи, де ша оди?

Аз като питах едно момиче ония дни в Скайп какво слуша и разговора протече по следният начин:
Аз: - Каква музика слушаш?
 - От всичко по малко (над 90% от от говорите на чалфа феновете. Вероятно имат впредвид от всеки поп-фолк изпълнител по някоя песен - по-касовите може би)
- Рок, Класика, Салса?
 -Не бе, поп-фолк слушам
- Е чалга кажи, к'во е т'ва "от всичко по малко"?