Анкета

За или против вегетарианството?

За
6 (37.5%)
Против
10 (62.5%)

Общ брой гласове: 16

Автор Тема: Вегетарианството - за и против  (Прочетена 9453 пъти)

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
Re: Вегетарианството - за и против
« Отговор #20 -: Август 25, 2009, 08:07:52 pm »
ние поне ще пукнеме от някой сриозен вирус , а вегетариянците от глад  :D
Matador

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #21 -: Август 26, 2009, 10:38:10 am »
ние поне ще пукнеме от някой сриозен вирус , а вегетариянците от глад  :D
   (ooops) Не вярвам!и от преяждане умират,а от глад....човек е много държелив (chuckle)
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 11:28:33 pm от Vega »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #22 -: Август 27, 2009, 12:06:34 am »
Това, че сме повече не значи че сме по-силни. ;) Ще вземат да ни пуснат някоя луда крава или птичи грип и сме чао. ;) Ето още един + за вегетариянците.
Да се закача все пак за този"+" (rofl) (rofl) (rofl)
Ти ако знаеш колко нитрати и химии се поглъщат с тия зеленчуци! (chuckle)
Само един пример да подържам огъня хехе,има инсталация измислена за цветя,това са едни тръби по които тече един флуид (автоматично му се поддържа съставЪт и темп и т.н.) и са набучени вместо цветя .... патлаЖанки,ПиПерки,кУрнишонки и т.н.
На външен вид и цена са "де пута мадре" на вкус са "миерда"
За такава зеленина "мучо тенкио" по добре бройлер на който само от пламъчето на запалката се сварява хехехехехе
Мисля си ,че темата трябва да се кфалиФицира по точно ,щото така е мого общо!!! (rofl)

Не разбирам  заклетите, които не само отричат животинските продукти,но и миналите  през огън-суровоядците.
Аз съм от смесения тип-когато, както дойде-според желанието ми-пържолка, агне на курбан или чеверме.....
Е това са вече сериозни приказки,подкрепям напълно този "ПоСт" и можем да се прехвърли в темата за Курбанчето  как се прави по най правилния начин , хехехехе (poolparty) (poolparty)
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #23 -: Август 27, 2009, 12:38:08 pm »
  Животните ако си мислите, че не ги тъпчат с химия, жестоко сте се излъгали. Другото което е че кой знае колко време е преседяло след кланницата в някой фризер и е натъпкано със разни стабилизатори, за да не се разваля и вмирисва. А пътя до магазина и там престоя му, докато не си го купиш? :(   
  Да не говорим за отрицателната енергия, която поемаме като го ядем. ;)

<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #24 -: Август 27, 2009, 02:14:33 pm »
 :^) Еееее ако винаги си мислим за това с какви химии ни е натъпкана храната (много ясно, че ако ти не си я произвеждаш в храната ще има какво ли не!), сами ще си създаваме отрицателна енергия. Направо ще живеем с негативното чувство, че ядем тотални боклуци. За наше добро е важно в този случай да не мислим чак толкова надълбоко, а малко по-лежерно да го даваме. Освен това на всички е ясно, че не може целият свят да се превърне в слънце-хранещи се философи. Трябва да останат балъци като мен, който да живеят обикновен живот, да ходят на работа и да пазаруват от магазина и т.н... Така де, иначе светът ще стане един чист, слънчев и... по мое виждане безумно скучен  (chuckle) ;)!

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #25 -: Август 27, 2009, 07:56:46 pm »
не вие просто си нямате на представа какви гигантски боклуци ядеме  ;) аз бях тук таме покрай работата и видях достатъчно , по заведения , месокомбитани , плодохранилища , каквото се сетите свързано с хранителната промишленост и ви уверявам , че каквото и да купите е малка вероятността да е чисто :) така че яжте и да не ви пука , само да не се пукнете от ядене ;)  :D
Matador

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #26 -: Август 28, 2009, 04:48:45 pm »
Дарле да ти кажа, че като ям няква пържола примерно, се изпълвам само и единствено с положителна енергия.
Тия отрицателни простотии остави на фанатиците.  :)

Неактивен Vegal

« Отговор #27 -: Август 31, 2009, 07:07:33 pm »
          ...... (ooops) Сега се сетих за нещо ,което много подобрява вкуса на много ястия не само вегетариански, освен това е и много полезно,  а и вкусно!

« Последна редакция: Септември 03, 2009, 09:44:28 pm от Vega »

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #28 -: Септември 02, 2009, 09:16:46 pm »
Не забелязах да сте обсъдили това, затова аз ще попитам - като говорите за вегетарианство, имате предвид отказ от месо, нали? А не крайната форма (vegan), при която не се ядат никакви животински продукти? Иначе казано, дали има аргументи в полза и на тази крайност?

Според мен храната трябва да е разнообразна, включително и месо и животински продукти. Не съм подробно запозната с аргументите на вегетарианците, де. Но все пак си мисля, че има много по-вредни неща от месото, от които можем да се откажем преди него :)

/Вече има и анкета ;)/

Неактивен Vegal

« Отговор #29 -: Септември 02, 2009, 10:57:11 pm »
Не забелязах да сте обсъдили това, затова аз ще попитам - като говорите за вегетарианство, имате предвид отказ от месо, нали? (wave)
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 09:33:38 pm от Vega »