Анкета

Оптимисти ли сте за новото правителство?

Твърдо да!
6 (20%)
По-скоро да...
9 (30%)
Твърдо не.
3 (10%)
По-скоро не...
9 (30%)
Не знам
2 (6.7%)
Не ме интересува.
1 (3.3%)

Общ брой гласове: 30

Автор Тема: Имате ли надежда в новото правителство?  (Прочетена 8392 пъти)

Неактивен passenger

• Готин
  • Публикации: 263
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Имате ли надежда в новото правителство?
« Отговор #20 -: Септември 19, 2009, 12:50:20 am »
Първо трябва да се промени мисленето, манталитета на обикновените хора, това според мен е проблема на България. Корупция и заобикаляне на законите има във всяка една държава. Не знам защо живеете с илюзията, че това е само тук.
  В този ред на нещата се сещам за една мисъл "В една държава ако няма хора за бой или държавата не е държава или хората не са хора" - Кап. Петко Войвода
В пустинята рядко се срещат жени, а у всяка жена хиляди, хиляди пустини. - Смирненски

Ако не поискаш от човек много, няма да получиш много. Макаренко

Неактивен AlucarD

• Готин
  • Публикации: 416
« Отговор #21 -: Октомври 18, 2009, 03:38:55 pm »
Обикновено много стриктно се въздържам да коментриам политически теми, поради ред причини, най-вече заради вулгарността, с които са пренаситени ...Цялата тази офанзива около новото правителство ми се струва един прекрасно скроен PR  или по скоро хвърляне на прах в очите....оооо да разбира се, че ще има промени, в това не се съмнявам - положителни за едни и не толкова положителни за други, и всички медии ще се погрижат да научим за това.... А надеждата ни за по-добро бъдеще за нашите деца и за нас самите си остава.... както и борбата между руснаци и американци  (chuckle) за влиянието им в нашата сромна държава България.... ( в такива моменти в главата ми  проехтява гласа на Джоко Росич "и само, които види тая кръв знае че годините нямат значение и държавите нямат ,  човеците са важни...." ...и ми се доплаква)
Извинявам се предварително, ако някой се почувства засегнат от този пост... и ако трябва да отговоря на конкретния въпрос... не нямам надежда  (bandit)

Неактивен passenger

• Готин
  • Публикации: 263
« Отговор #22 -: Октомври 19, 2009, 07:29:56 am »
Заглавието на темата е много точно ,защото имам НАДЕЖДА в новото правителство ,но не и вяра.   
                                                                              Tempus omnia revelat-Времето разкрива всичко. ...
В пустинята рядко се срещат жени, а у всяка жена хиляди, хиляди пустини. - Смирненски

Ако не поискаш от човек много, няма да получиш много. Макаренко

Неактивен SenseWhisper

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 48
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #23 -: Януари 08, 2010, 09:30:17 pm »
 Надежда ли? За да повярваш в нещо този който го проповядва тярбва да вярва в него иначе каузата му е обречена,а в момента те са объркани в мислите си.Силно начало..да съгласен съм,но много недоогледани ситуации и по детски наивни постъпки.Хубаво е ,че опитват да направят нещо,но един разумен човек първо оглежда ситуацията,прави стратегия и когато предцени риска дали е разумен действа.Не ми  харесва идеята да експериментираш пък ако не стане,ще опитаме друго.Ако си сам..добре,но да не забравяме,че едно тяхно решение е решение за целия народ.Чета пресата и гледам новините,поглеждам през прозореца и виждам друго.Е,на кое да вярвам?!? Това което виждам не е на добре.Искрено се надявам да греша.Не поддържам никого.Просто ме боли,защото има наистина кадърни политици и те вместо да се обединят се разцепват в някаква безмислена борба за популярност :(

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #24 -: Май 05, 2010, 07:22:33 pm »
       Трябва време-първите 100 дни са необходими!

(rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) за кой ли е гласувала вега?

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #25 -: Май 09, 2010, 07:27:54 am »
Както винаги Ивила пак се изхили двузначно, без да можем да разберем какво всъщност е неговото мнение по темата.  :^)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Garvana

• Закоравял
  • Публикации: 155
  • Рейтинг: +65/-1
  • Безразличен си ми като светофар в GTA
« Отговор #26 -: Декември 17, 2010, 11:59:29 pm »
Не ме интересува  :^)
Понякога ти се иска да вървиш на някъде , ей така без да знаеш накъде отиваш. После осъзнаваш, че си тъп като джапанка и се прибираш вкъщи...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #27 -: Декември 19, 2010, 12:38:36 pm »
Както винаги Ивила пак се изхили двузначно, без да можем да разберем какво всъщност е неговото мнение по темата.  :^)

Изпуснал съм този хейт.

Моето мнение по темата е следното - трябва да си мега малоумник, за да гласуваш за Бойко Борисов lol.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #28 -: Декември 19, 2010, 01:21:29 pm »
Ще те хейтвам вечно! Ми за кого да гласуват хората - за теб ли?

Мн от хората, които гласуваха за Бойко Борисов, всъщност гласуваха против някои от др партии. Аз лично не гласувах за никого.

Заглавието на темата е много точно ,защото имам НАДЕЖДА в новото правителство ,но не и вяра.   
                                                                              Tempus omnia revelat-Времето разкрива всичко. ...
Моята вяра, както и надеждата се изчерпаха отдавна.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #29 -: Декември 19, 2010, 01:29:00 pm »
Мн от хората, които гласуваха за Бойко Борисов, всъщност гласуваха против някои от др партии.

Едва ли е така - той просто се харесва на хората. Има някаква харизма човекът.

Аз иначе никога не съм смятал, че неговата политическа сила може да промени нещо в България.