Автор Тема: красива половинка  (Прочетена 9666 пъти)

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
Re: красива половинка
« Отговор #10 -: Септември 02, 2009, 04:06:07 pm »
знаеш ли как ще се справиш , като му втълпиш че е грозен  :)
Matador

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #11 -: Септември 02, 2009, 04:19:45 pm »
знам...не бих му втълпила подобно нещо ;)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #12 -: Септември 03, 2009, 05:05:16 pm »
Случва ми се непрекъснато. Свикнал съм и не ми прави впечатление.

Неактивен verlain

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 7
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #13 -: Ноември 25, 2009, 09:15:30 pm »
това с накарай го/я да се чувства грозен/а е малко гадно...дори и даден човек да е красив наиситна, тия натяквания могат да ти сринат самочувствието и наистина да си помислиш,че си грозен. (doh)

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #14 -: Ноември 26, 2009, 10:33:16 am »
това с накарай го/я да се чувства грозен/а е малко гадно...дори и даден човек да е красив наиситна, тия натяквания могат да ти сринат самочувствието и наистина да си помислиш,че си грозен. (doh)

ЗА съжаление е така, хората са жестоки. Понякога не си дават сметка какво могат да причинят на някои с поведението си, ей така на шега.
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен Nikita

• Готин
  • Публикации: 435
  • Идвам с мир
« Отговор #15 -: Януари 14, 2010, 07:37:56 pm »
...
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 09:35:42 am от Nikita »

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #16 -: Януари 22, 2010, 03:09:30 pm »
 ::confused2 Изобщо и през ума не би ми минало да внушавам някакви комплекси, за да успокоя страховете си или пък да притъпя своите собсвени комплекси. Това е толкова подло и долно.

Ако се обръщат мацките докато вървим по улицата, ще се радвам, че и останалите оценяват колко ми е красива половинката. (happyflo)

Проблем вече ще е ако човекът, с когото съм започне се обръща по мацките, не те по него. Това е супер унизителна ситуация.  :(

В крайна сметка, като не искаш да си с мене, пробвай си късмета и си търси си някой др, нали така ;)
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 10:33:34 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Chef0

• Закоравял
  • Публикации: 125
« Отговор #17 -: Януари 22, 2010, 04:42:54 pm »
Бих се почувствал горд eстествено.  Е горд може би е силно казано по-скоро бих се позарадвал.
А това за внушаването ... който и да се опита да ми внуши нещо каквото и да е (и ако ще да е най-близкия ми човек) не бих му обърнал изобщо никакво внимание. Все пак мисля че аз се познавам по добре от който и да е човек на света.
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.

Неактивен socrat_bg

• Закоравял
  • Публикации: 152
« Отговор #18 -: Януари 23, 2010, 07:14:01 am »
Това че тя е красива , се поддържа перфектно и е стилна означава отношение на самата ТЯ към себе си икъм мен  естествено. Би ли било приятно да съм с такъв човек ,но  държа на други неща , като  чувства ,  да ти е приятна компанията и да се смеете заедно т,н,
Иначе както писаха някои  да  ги горд и да се фукаш  (chuckle) хи хи хи
това да не ти е все едно си си купшил перше и се хвалиш с него или си си купил касива дрънкулка и траябва да си горд че я ПРИТЕЖАВАШ  ли ???

Неактивен Me, MySelf & I

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #19 -: Април 06, 2010, 02:17:41 pm »
А кой ще ми дефинира "красота" ? Това е много относително понятие. Аз може да давам на половинката си определението "красив", но всички други да го слагат в графата "грозник".
А всъщност, защо обръщате внимание на такива неща? Веселете се, обичайте се, бъдете щастливи и оставете другите да ви завиждат за това : )

А ако някой кривне от пътя ... знаете си какво да правите : )
The Only thing that's Killing You is Me ...