Автор Тема: красива половинка  (Прочетена 9664 пъти)

Неактивен liberty

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 22
  • Рейтинг: +0/-0
красива половинка
« -: Август 05, 2009, 03:07:27 pm »
днес се събрахме с колегите и подхванахме малко тая тема, ама аз искам и други мнения.
ако имате много хубава половинка, стилно облечена и поддържана и това кара хората от вашия пол да се обръщат след него/нея как бихте се почувствали??

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
Re: красива половинка
« Отговор #1 -: Август 05, 2009, 04:20:11 pm »
смесени чувства , в зависимост от настроението  ;)
Matador

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #2 -: Август 05, 2009, 04:25:30 pm »
ми добре естествено, как да се чувствам? това не е най-важното, но не виждам причина, да се чувствам зле от горното, значи остава да се чувствам добре ;)

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #3 -: Август 05, 2009, 07:35:06 pm »
бих се надула малко. и все пак, ще съм на нокти. и задължително ще ме накара и аз да се стремя да бъда на ниво.
... като цяло, леко изнервена ще е обстановката в началото, докато свикна и вляза в крак  :)
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
« Отговор #4 -: Август 05, 2009, 08:53:15 pm »
изпадал съм в такава ситуация и бях ебаси надувката по улиците, когато бях с нея ама после то ми се върна тъпкано...абе общо взето отначало ти е гот, а после започваш да ревнуваш и после: край на всичко
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #5 -: Август 11, 2009, 07:32:39 am »
Не знам, трябва да питате гаджето ми  :D
Сега сериозно- би ме радвало, сигурно и малко ще ревнувам  8-)
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен passenger

• Готин
  • Публикации: 263
« Отговор #6 -: Август 11, 2009, 12:24:39 pm »
Леко агресивен понякога.  (ooops),но пък не бих изкал да съм с никоя друга  (makelove)
В пустинята рядко се срещат жени, а у всяка жена хиляди, хиляди пустини. - Смирненски

Ако не поискаш от човек много, няма да получиш много. Макаренко

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #7 -: Август 11, 2009, 03:07:17 pm »
Щях да се радвам разбира се. Но си зависи и от половинката как ще постъпва в моментите на чуждата провокация, ако ме кара да ревнувам и да се дразня от държанието му може би нямаше да го търпя и щях да му натрия нослето. Ако се държи на положение,показва че е само за мен и ме уважава, няма проблем. :P  :)
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен Peplle

• Готин
  • Публикации: 295
  • Рейтинг: +4/-0
« Отговор #8 -: Август 14, 2009, 11:39:17 am »
радвам се за него. един път гледах как една маса от 6 момичета се обръща след последният ми възлюбен аз бях  :o
но е приятно ... и сегашния .. последното беше някакво момиче го спря и му даде телефонният си номер ..  :o
ама е яко щот след като се разделим бързо ще си намери друга и няма да страда или да се тормози и разни такива  (happy)

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #9 -: Септември 02, 2009, 07:33:51 am »
хмм ако му имам пълно доверие(което не виждам как би станало) ще ми  е изключително приятно да имам такъв мъж до себе си .но иначе си е как да кажа нож с две остриета.Винаги бих била на щрек и с лека мнителност към това и онова, а и е ясно че той много добре осъзнава как изглежда това също би донесло някой друг проблем...Хубаво е да имаш невероятно красива половинка въпроса е ти как ще се справиш с това предизвикателство ;)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517