Анкета

a sega nakade?

z
3 (27.3%)
zd
8 (72.7%)

Общ брой гласове: 11

Автор Тема: Една тежка раздяла  (Прочетена 17768 пъти)

Неактивен Blazing

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 28
  • Рейтинг: +0/-0
Re: edna tejka razdqla
« Отговор #10 -: Юли 14, 2009, 04:53:17 pm »
По тъпо е да елиминира и двамата
.

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
Re: Една тежка раздяла
« Отговор #11 -: Юли 15, 2009, 06:11:44 pm »
Според мен голямо значение има точно защо сте се разделили (не те питам, просто е добре да го знаеш за себе си, като мислиш върху тези неща). Оттам нататък, ако ти искаш да сте заедно, има два варианта за нея - или и тя иска, или не. Знам, че вероятно опростявам нещата и моля да ме извиниш, но все си мисля, че до това се свеждат нещата, не знам... Ако и двамата искате да сте заедно, значи трябва да се разберете и да намерите начин. Ако обаче тя не иска, тогава... Няма как. И това, че си продължил напред, е много добре. Може да се съмняваш в новата си връзка, да мислиш за старата и т.н., но според мен самият факт, че си се придвижил нанякъде, означава, че нещата се оправят.

Та, мисълта ми е, че в момента, в който решиш за себе си - ако го решиш, - че има пречки пред това да сте заедно, кажи й едно приятелско довиждане и спри дотам. Без допълнителни разговори. И без да я виждаш. Навикът е голямо нещо, като свикнеш да не я виждаш, ще усетиш, че малко по малко ти минава и болката. Занимавай се с нещо. С новата връзка, с работата си, с каквот си се занимаваш по принцип, само че повече време. Не си давай възможност да мислиш за нея. Тренирай, намери си ново хоби, нещо, което те прави щастлив. Животът е хубав, ще видиш ;)

Знам, че отстрани е лесно да се говори така и все пак се надявам искреното ми мнение поне малко да е помогнало..

Неактивен tzenin

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 40
« Отговор #12 -: Юли 18, 2009, 12:23:32 pm »
Братле и аз съм така от 2 месеца и аз се чуда какво да права ноооо и да се саберем счупеното трудно се поправя.
живей си живота - много боли да, но пак тя не те заслжава а пак и ти си млад! Я се стегни и даи на пред, какво толкова - и аз бях мнпго отчаяан, но баба ми каза че жените са с вагон, а мажете с купон :)
който сее ветрове ще жъне бури!!!

Неактивен belos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #13 -: Юли 19, 2009, 09:14:32 pm »
.... но баба ми каза че жените са с вагон, а мажете с купон :)
ей тва убий ме не го разбрах  :)

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #14 -: Юли 19, 2009, 09:30:34 pm »
ти под "купон" какво разбираш, белосе? 
/"купон" има и друго значение, освен това  ;)/

п.п. да си призная, и аз се замислих, ама като му прочетох целия пост на ценин, и от контекста се сетих  :)
искала е да каже жената, че жените с лопата да ги ринеш /с вагони ги има/, а мъжете сте кът /рядка стока сте - трябват купони за вас/
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен tzenin

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 40
« Отговор #15 -: Юли 20, 2009, 01:47:40 pm »
а така  :D е това е истината  ;)
който сее ветрове ще жъне бури!!!

Неактивен passenger

• Готин
  • Публикации: 263
« Отговор #16 -: Юли 30, 2009, 10:27:09 am »
Никога назад ,само напред... (мисля ,че доста хора ще се съгласят с мен)
В пустинята рядко се срещат жени, а у всяка жена хиляди, хиляди пустини. - Смирненски

Ако не поискаш от човек много, няма да получиш много. Макаренко

Неактивен stief51

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #17 -: Август 30, 2009, 10:53:52 am »
"Слушай" момче,- аз съм, може би по-възрастен и от баща ти- моят син е на 34г.
Това което ти се случва сега, ще ти се случва още много дълго- докато си жив!
Напълно излишно е това, което правиш, да се измъчваш толкова- сигурно си много емоционален, не отричам, че това са много силни преживявания- особено по времето на първите любови!
Но ти си мъж, който сега тепърва навлиза в живота, само на 23г.- Тук някои дилетанти подхвърлят думата "самоубийство"- това е направо кощунство! Та ти имаш майка и баща, брат или сестра, може ли така да се говори на човек в подобно състояние, още неукрепнал в така сложния живот, в който сега живеем.....
Права е онази стара жена, която е казала, че жените с "лопата да ги ринеш", а истинските мъже са рядкост те са само за "купон"- истинския мъж е ценност за всяка жена!
Помисли си само- 90% от жените са почти еднакви, а истински мъже са някъде около 20%, останалите 80% от мъжете са с някакви съществени недостатъци, най-съществените в случая са- неудачници, слабохарактерни, слаботелесни, с не добри технически данни и размери и т. н.
Като сложим и 20% "меки китки" и ето, че аритметиката излиза......
Така, че ти трябва добре да се замислиш, къде попадаш в сметката и да решиш- ТИ- истински МЪЖ ли си или.....
Всяка жена очаква от своя мъж сигурност- стабилност и респект, мъжът трябва да е не само физически силен, но и психически, емоционално и интелектуално подплатен, а колко от мъжете сега са такива? Същевремено трябва и да е великодушен, коректен и честен, за да кара всяка жена да му се възхищава....
Бъди истински  МЪЖ и докажи себе си и жените никога няма да ти липсват!- Пожелавам ти го!

С най- добри намерения- от един ЧИЧКО!   (wave)

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #18 -: Август 30, 2009, 12:49:42 pm »
"Слушай" момче,......
Някак останах с впечатлението, че мъжът става истински стига сам да реши и да се сравни с 90% плява от жените  :^), а на всичкото отгоре като е вече истински, разполага с пълната екстра да се ползва от същите 90%+10% неясно какво женско съсловие. Всичко това добре, но на момчето, на Това Точно Момче не му липсват жените, а му липсва едно момиче. Той не пита как да стане истински, а как да преодолее нещо, което му тежи. Затова моля към качествата на истинският мъж да допълним и възможността да различава чуждите от собствените проблеми и да не лекуваме настинката с операция моля.

Trelos за сърцето няма рецепти, но може би има само едно лечение и то е времето. С времето израстваме и забравяме лошото, а и получаваме шансове да срещнем нещо ново и изненадващо. Ще те боли, ще ти тежи, но ще ти мине и ще продължиш напред, защото аз не се съмнявам, че си истински, макар и малък мъж  ;). Щом си в състояние да разглеждаш собствените си проблеми, според мен си достатъчно истински!

Неактивен tulip

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #19 -: Септември 02, 2009, 07:02:26 am »
Привет! Едва ли в момента има друг човек, който може да те разбере по-добре от мен, т.като в момента изживявам същото, което и ти. При мен нещата са подобни-имах много бурна връзка с мъж, който обожавах, той също ми демонстрираше любовта си и дори правехме планове да живеем заедно след като си обзаведе жилището. В един момент той просто спря да ми звъни, когато му се обаждах аз, той все беше заети така докато се риших и повдигнах въпроса. Тогава той взе да ми дава някакви глупави обяснения, в резултат на които и до днес не мога да си обясня защо се случи така.Вече втори месец сме разделени и все още ми е трудно да го преодолея.Както и да е! Няма значение какво е било, няма значение защо се е случило, няма смисъл да се правят анализи, няма смисъл от напразни надежди. И на мен постоянно ми говорят, че трябвало да излизам, да се забавлявам и т.н., но как да се забавлявам като мисля само за него.  Не става така. Това си  е много силен емоционолен момент, който просто трябва да изчивееш. Сърцето няма бутон, с натискането на който да спре да те боли. ПРосто трябва да мине време, да си изживееш болката от загубата и да се надяваме, че като всяка друга рана и тази ще заздравее скоро. Времето би трябвало да лекува.... Дано да е вярно!