Анкета

a sega nakade?

z
3 (27.3%)
zd
8 (72.7%)

Общ брой гласове: 11

Автор Тема: Една тежка раздяла  (Прочетена 17586 пъти)

Неактивен trelos

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +0/-0
    • impulse
Една тежка раздяла
« -: Юли 12, 2009, 10:38:49 pm »
zdraveite,vsi4ki.izvinqvam se otna4alo 4e vi dosajdam s tazi moje bi banalna tema,no izkam nqkade da go izkaram.zna4i bqx s edno momi4e edna godina,obi4axme se mnogo,bqxme 6tastlivi,dori se sgodixme,no....no treti hora vlqzoxa mejdu nas i uspqha da ni razdelqt.az napravix nqkolko glupavi postapki i leka po leka se stigna do razdqlata.ve4e minaha 2 meseca no az vse o6te sam zle,obi4am q sas vseki izminal den vse pove4e i pove4e,i ne moga da se radvam na ni6to.vsi4ko koeto predi mi e dostavqlo udovolstvie sega mi e bezrazli4no,mislq denono6tno za neq,ne moga da q zkaram ot akala si.namerix si drugo momi4e,kato si mislex 4e 6te mi pomogne da zabravq starata no ne,naprazno.o6te na 4=q den q zarqzoh prosto ne mojax da spra da mislq za starata.sega sam s druga no mislq i neq da q zareja,ne si struva da i propilqvam vremeto.skoro 4uh 4e biv6ata mi godenica se razdelila s gadjeto deto si be6e hvanala sled kato se razdelixme nie.tova zna4i li 4e i tq i ne moje taka lesno da me preodolee?ne znam obarkan sam,iskam da prodalja napred,da se usmihna na jivota no mi e trudno.a sega nakade?kak se jivee sled  tejka razdqla?
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 06:03:36 pm от Ред »
NQMA "NE MOGA",IMA "NE ISKAM"

Неактивен chocolate_girl

• Готин
  • Публикации: 230
  • Рейтинг: +2/-0
Re: edna tejka razdqla
« Отговор #1 -: Юли 13, 2009, 07:08:33 am »
Сладур всички сме преживяли по една такава раздяла. Незнам момичето дали те иска или не, това е много несигурно. Незнам и на колко години си, тя също . Но ще ти дам един съвет: Виж се с нея, поговорете си, за всичко и най-важното не се карай с нея, говори спокойно, не прави глупави изпълнения. Бъди мъж и се виж с нея. Ако ти каже, че не те иска и че не иска да е с теб, няма какво да го мислиш - ще я преживееш . И още нещо : Защо по дяволите слушате хората ? Не ги слушайте това което става си е между вас двамата и изобщо не тряя да ви се мешат 3-4 хора. Просто игнооор. Кажете им майната ви тва си е нашия живот.
С друго момиче няма да я заличиш, тва е абсолютно трудно. Раздяла се преживява не с друга мацка, а с много излизане сред хора, бачкане, ядене и забавления общо взето и лека по лека ще ти мине. То начини - бол, пък дали ще има ефект е друг въпрос. При мене помогна само бачкането :)
Айде стискам палци и разказвай за развитието.
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.

Неактивен belos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #2 -: Юли 13, 2009, 08:14:03 am »
Право е момичето. Масов спорт и масови мероприятия (т.е. на маса - едене и пиене с приятелите било то стари или нови запознанства) е му е майката да забравиш за вътрешната болка.

Неактивен MadGirl

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 27
  • Totally Crazy
« Отговор #3 -: Юли 13, 2009, 03:35:24 pm »
Няма универсална рецепта за това . Единствено мога и аз да ти препоръчам : Яко работа и излизане сред хора!
И баналното : " Времето лекува "
Adore Photoshop!

Неактивен trelos

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
    • impulse
« Отговор #4 -: Юли 13, 2009, 11:06:53 pm »
tai-kato popitahte za vazrasta 6te vi kaja 4e az sam na 23,a tq na 20.6to se otnasq do savetite vi,ve4e vsi4ko koeto mi izbroixte sam go napravil.ba4kam kato idiot cql den,gledam vka6ti da ne stoq,da ne ostavam sam,postoqnno sam sred hora i donqkade sam dobre...no vsi4ko tova prez denq :(ve4er kato si legna i ostana sam mejdu 4etiri steni sas spomena za neq,tam mi kajete kakvo se pravi?ina4e sam govoril s neq,nqkolko pati,no kakto i da se opitvax vse na kavga otiva6e rabotata i si zatvarqhme telefonite qdosani.abe ne znam,6antava rabota (devil)
NQMA "NE MOGA",IMA "NE ISKAM"

Неактивен belos

« Отговор #5 -: Юли 14, 2009, 06:00:43 am »
   Първа грешка - разговори от такова естество не се водят по телефона. Един такъв разговор директно казва "Не се осмелявам да те погледна в очите.", от което губиш точки в нейните очи. Телефона е само за да се уговорите евентуално къде да се срещнете и това става за не повече от минута и край на телефонния разговор.
   А това, че при опитите ти да говориш по тилифона всички водят до скандали хич не е добре. Щом се карате за глупости постоянно, ако се съберете ефекта може би ще е краткосрочен.

Моя съвет е - жените са 52% от човешката популация на Земята.  :) Тоест твоето ново момиче те чака някъде там. Стига си се съжалявал по тази история. Тя не е единствената. Да трудно е, но гредай напред. Не си ограничавай полезрението до само и единствено това момиче, така ще изпуснеш някоя много добра възможност с правилното момиче.
   И накрая - възстанови со и контактите с момичетата. Женската компания ще ти помогне.
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 07:12:30 am от belos »

Неактивен chocolate_girl

• Готин
« Отговор #6 -: Юли 14, 2009, 07:04:36 am »
 О пич, това звучи като с бившия ми, с него така си правехме скандали щото не искаше да се виидм и да поговорим като хората и затва накрая спрях да му вдигам телефона и да отговарям на смс-ите и го блокирах в скайпа и ся знаеш ли колко съм си добре. Кеф ти казвам. Тъй че познато ми е. Ако си крещите нищо няма да постигнете . Телефона е за да си кажете как си и така нататък, а не за да си говорите за събиране и защо сте се разделили . Срещнете се в некое кафе дето няма да можете толкова да си крещите. /Не че мен ме е спирало това/ Ама все пак :)

Неактивен Blazing

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 28
« Отговор #7 -: Юли 14, 2009, 03:22:52 pm »
Дали ще я прежалиш си зависи от теб

с друга мацка става , но не трябва постоянно да я сравняваш с предната, а да е просто ново начало на нещо по хубаво
с компания и други приятни емоции пак става , но трябва да се отдадеш на тях е не да си мислиш как би било ако тя е до теб
с време пак става , но ако не го прекарваш в размисли за нея, за това колко ти липсва, колко си сбъркал и т.н.

Без всичко изброено пак ще стане, ако просто имаш психика и воля да се поставиш над всичко около теб и започнеш да градиш бъдещето си без нея. Ако нямаш такава- по добре се хвърли от някъде, тежък период те чака
.

Неактивен belos

« Отговор #8 -: Юли 14, 2009, 03:50:51 pm »
И да знаеш пич самоубийството е само временно решение на скуката  :) Така че ако си решил да се самоубиваш първо помисли над този факт.

Неактивен chocolate_girl

• Готин
« Отговор #9 -: Юли 14, 2009, 04:29:30 pm »
Самоубийството - не е решение. Това е най тъпото което може да направи.