Автор Тема: Цветя на втора среща?  (Прочетена 9159 пъти)

Неактивен ATHLET_TH

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 11
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Цветя на втора среща?
« Отговор #30 -: Юли 23, 2009, 11:17:05 pm »
ахахах абе ти на колко си ? за всичко ли трябва да се допитваш до " форумните експерти" .... неам думи

Има лек елемент на градивност в критиката ти или надсмиването ти към мен :). На достатъчно много години съм за да мога да взема решение по тези въпроси. Много пъти съм го правил, но има случаи, в които човек иска да получи и различно от своето мнение. Особено, когато удря на камък в сферата на любовта и се опитва да анализира грешките, които са му докарали неуспех в тази посока...... Знам, че в любовта не бива се търсят съвети, но определено този сайт и форум дават полезни насоки.

Неактивен tristram

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #31 -: Юли 29, 2009, 05:33:06 pm »
пиши ако има развитие, ако няма - пак пиши, и не се шашкай, всичко ще е точно по един или друг начин ;)

пфф това горното може да ти звучи леееко тъпо :D бе просто, не се панирай, това е, айй със здраве ;)

Неактивен pchack

• Закоравял
  • Публикации: 77
    • Хаус,транс и още нещо ;)
« Отговор #32 -: Септември 03, 2009, 05:12:52 pm »
Може с букета цветя една бутилка вино даже кутия бонбони може  (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)  (ooops)
мисле че дядо ми го е правил или дядото на неговия дядо
Ако човек отказа да приема друго,освен най-доброто,обикновенно го получава
http://vip-house.tk

Неактивен ATHLET_TH

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 11
« Отговор #33 -: Октомври 24, 2009, 06:01:02 pm »
Благодаря на всички за мненията, но момичето, което беше причина на отворя тази тема отказа да бъдем заедно. Загубих играта, но в крайна сметка нищо драматично не се е случило и продължавам лова  :)!

Неактивен chocolate_girl

• Готин
  • Публикации: 230
  • Рейтинг: +2/-0
« Отговор #34 -: Октомври 27, 2009, 05:03:51 pm »
Лова продължава и при мене :)
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.

Неактивен Backo

• Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
« Отговор #35 -: Ноември 02, 2009, 12:19:47 pm »
Здравейте на всички.
 (wave)

Търсех обяснение, как се връзва двоен възел на вратовръзка и така стигнах до този форум  :)
Четох, четох, от чисто любопитсво изчетах бая теми, обаче като прочетох тази, най-вече това мнение:
Благодаря на всички за мненията, но момичето, което беше причина на отворя тази тема отказа да бъдем заедно. Загубих играта, но в крайна сметка нищо драматично не се е случило и продължавам лова  :)!

не издържах и се регистрирах.

Пич, според мен си се прецакал като не си и подарил цвете. Сега можеше и да сте заедно.
Знае ли човек, може точно това да беше променило всичко.
Четох няк'ви ГЛУПУСТИ от рода на "бъди оригинален, подари и нещо друго" и т.н. и т.н.  (headbanbg)
Да подариш нещо различно от цвете на втората среща на момиче за мен е няк'ва смахната меркантилна демонстрация, която няма да доведе до нищо добро.
Няма жена, бъди сигурен, която да не се очарова от такъв жест. С цветето се изразяват чувства по най-чистия начин. Можеш да го откъснеш от градинката пред блока, някое скромно да е и да и го дадеш. Тя определено ще го оцени.

Няма нищо по-красиво от поруменяла женска усмивка, а за да я видиш трябва да направиш нещо толкова просто - да и подариш цвете. То може да се подари с повод и без повод. Просто за една усмивка :).
Примерно  ;)
В някоя от другите теми, мисля, че беше за това как да заговорим момиче, четох популярната фраза, че "жените не знаят какво искат" и в отговор на нея имаше признания от женска страна, че това е така. Да, но както за мъжете, така и за жените има неща, които важат при всички, а именно, че те обичат романтиката. Коя повече, коя по-малко,но това важи за всички и с едно цвете ще я наведеш точно на такива мисли.
За тези, които се съмняват в мъжествеността си, цветето може да е табу, но няма нищо по-нормално от това мъж да подари цвете на жена.

Според мен, втората среща дори е най-подходящия момент в който да го направиш. Тя вече те е допуснала веднъж до себе си и ти остава само да се задържиш там.

Следващия път, когато искаш да подариш цвете на момиче не се чуди, просто го направи. Няма да съжаляваш.

Благодаря за вниманието и успех в ловът.
Сега и аз нарамвам пушката и тръгвам  (bandit)

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #36 -: Ноември 02, 2009, 12:48:55 pm »
Ииих, как хубаво си го написал!
Пожелавам ти успех в лова..макар, че сега както всички станахме ловци, дивеча стана и по-кът и по капризен.
Ама, ти владееш НАЧИНА! и затова-успех и добре дошъл!
Ведрите хора  са добре дошли навсякъде!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Backo

• Само ако искам !
« Отговор #37 -: Ноември 02, 2009, 01:05:51 pm »
Ииих, как хубаво си го написал!
Пожелавам ти успех в лова..макар, че сега както всички станахме ловци, дивеча стана и по-кът и по капризен.
Ама, ти владееш НАЧИНА! и затова-успех и добре дошъл!
Ведрите хора  са добре дошли навсякъде!
Благодаря за топлото посрещане  (happy)

« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 01:12:35 pm от Backo »

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #38 -: Ноември 02, 2009, 01:12:47 pm »
Няма статистика.Харесва ти някакво изкаване, харесваш мисъл, картинка,  снимка или клипче и....благодариш.
Не си задължен, просто импулс!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Backo

• Само ако искам !
« Отговор #39 -: Ноември 02, 2009, 01:33:32 pm »
Видях "Следните членове са благодарили:" под поста и схванах  :) За т'ва си изтрих питането, но ти си успяла да го прочетеш.
Все пак има и друго. Така се пестят коментари от рода на благодаря за отговора и т.н. Просто с един клик си го казал. Добра идея.