Автор Тема: Гмуркане  (Прочетена 7062 пъти)

Неактивен Vision

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 58
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Гмуркане
« Отговор #10 -: Юни 18, 2010, 08:26:37 am »
Аз личчно ако имам време и транспорт ходя през лятото да се гмуркам(без бутилка). Прочетох, че някой спомена Златна Рибка. Като плаж там е много добро, но водата е много мръсна(фекалии от Созопол) и в момента почти се е загубила красотата на това място. Лично на мен много ми хареса на Арапя.

Неактивен KONdom

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 11
« Отговор #11 -: Август 03, 2010, 10:24:33 am »
е как точно посред лято тази тема замря? :( споделете малко повече за това къде са ви любимите места за гмуркане, къде според вас е най- добре да се изкарат курсове и пр.
На мен например този сезон, любимо място ми е крокодила на приморско. има дълбочина, риби, миди, раци, рапани, водата е бистра. а бе подходящо е за всички любители на подводния спорт, както и за водолази, така и за харпунджии, рапанджии, мидари или само за любители, които са решили да позяпат малко под вода. единствен недостатък е, че и малко да се развали времето, веднага вдига вълна, а и става доста пренаселено през почивните дни. btw,  като се замисля, целия маслен нос е супер готино място за diving и spearfishing. само че някои места са малко трудно достъпни.
« Последна редакция: Август 03, 2010, 10:48:44 pm от KONdom »

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #12 -: Август 15, 2010, 08:42:05 pm »

sick, sick shit

Неактивен Wanto

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 22
« Отговор #13 -: Август 26, 2010, 06:40:46 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=uQITWbAaDx0#noexternalembed?fs=1&hl=en_US

sick, sick shit

Отклонявам се от темата само за да кажа ,че тоя клип беше уникален испитвах некви тръпки докато го гледах ;п
When your life flashes before your eyes ...make sure you've got plenty to watch

Неактивен Wanto

• Новодошъл
  • *
« Отговор #14 -: Юни 30, 2011, 05:26:35 pm »
Аз , тъй като много се зарибих по гмуркане без бутилка, искам да ви попитам. Знаете ли упражнения за увеличаване способноста за задържане на въздух?Един вид да се наслаждавам по-продължително на морското дъно.

Неактивен Satyr

• Готин
  • Публикации: 324
  • Рейтинг: +26/-8
  • Brain (recommended, but not required)
« Отговор #15 -: Юли 04, 2011, 09:38:19 am »
Аз , тъй като много се зарибих по гмуркане без бутилка, искам да ви попитам. Знаете ли упражнения за увеличаване способноста за задържане на въздух?Един вид да се наслаждавам по-продължително на морското дъно.

Потърси в нет-а има със сигурност има, дори за телефони има :)
The path of excess leads to the tower of wisdom
▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #16 -: Юли 04, 2011, 09:48:08 am »
За увеличаване способността за задържане на въздух на телефони? :o
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Satyr

• Готин
  • Публикации: 324
  • Рейтинг: +26/-8
  • Brain (recommended, but not required)
« Отговор #17 -: Юли 04, 2011, 03:31:40 pm »
За увеличаване способността за задържане на въздух на телефони? :o

Да има софтуер за Андроид, който ти брои... ще те излъжа точно какво скоро коментираха едни мои приятели, които гмуркат (не съм запознат с терминологията, но знам, че има)
The path of excess leads to the tower of wisdom
▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #18 -: Юли 04, 2011, 04:32:37 pm »
Аз може би ще кажа нещо известно на всички ви,но все пак ще го споделя.Преди тренировки(плуване) за да можем да държим повече време под вода(не помня,защо ни караха да правим въпросните глупости) започвахме да поемаме малки порции въздух,сравнително бързо държим няколко секунди и мн бавно,започвахме да издишаме.Това се правеше няколко пъти,през определен итервал от време.Дано да съм ти помогнал :)
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Wanto

• Новодошъл
  • *
« Отговор #19 -: Юли 04, 2011, 09:59:06 pm »
Аз може би ще кажа нещо известно на всички ви,но все пак ще го споделя.Преди тренировки(плуване) за да можем да държим повече време под вода(не помня,защо ни караха да правим въпросните глупости) започвахме да поемаме малки порции въздух,сравнително бързо държим няколко секунди и мн бавно,започвахме да издишаме.Това се правеше няколко пъти,през определен итервал от време.Дано да съм ти помогнал :)

Да , бях я забравил като техника .Успокоява пулса, което ще намали нуждата от кислород, което от своя страна ще помогне.