Автор Тема: Какво сънувахте?  (Прочетена 26380 пъти)

Неактивен Jade

• Закоравял
  • Публикации: 139
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Какво сънувахте?
« Отговор #10 -: Февруари 01, 2008, 08:17:51 pm »
  (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) Няма такова нещо! Аз съм напълно чиста. Не пия хапчета, даже кафе не пия, алкохол много малко, нищо не пуша (заклевам се). Толкова съм непорочна в това отношение, само фантазията ми малко извратена... само  :D
The Winds of March that make my Heart a Dancer...

Неактивен -

• Готин
  • Публикации: 366
« Отговор #11 -: Февруари 01, 2008, 08:20:42 pm »
Мхххх, мен ако питаш си направо за психиатър... (devil)
Share your dirty mind... :P

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #12 -: Февруари 03, 2008, 09:02:17 am »
Преди няколко вечери сънувах, че с няколко човека имаме едно общо око. Така де всички бяхме с по две, но едното беше общо. И когато един го носеше всички виждахме. Една сутрин се събудих обаче и открих, че окото ми е изрязахо от дупката, а отгоре цялото ми лице е подпухнало. Абе беше си кофти сън и след това се събудих....
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен Jade

• Закоравял
  • Публикации: 139
« Отговор #13 -: Февруари 03, 2008, 09:06:34 am »
Ето има и по-луди от мен.  :D
Не знам ByeVas дали вярваш на съновници, но никога не е излишно човек да ги проверява тези неща. Не за друго, от чисто любопотство.
The Winds of March that make my Heart a Dancer...

Неактивен ByeVas

« Отговор #14 -: Февруари 05, 2008, 10:58:19 pm »
АААА не вярвам на съновници. Там пише само глупости. Вярвам във въображението...

Въпреки, че имах много странна случка с едни познати.

Една жена ми разказа, че сънувала дъщеря си бременна в 10ч сутринта я видях.

В 11часа срещнах дъщеря и, която ми каза, че току що си е направила тест за бременност и е ... бременна

Още по-странното е, че аз бях първият, който научи след съпруга и, а детето дори не беше планирано.... да речеш, че майка и е очаквала....
Ray Chrales

Неактивен Kurnikova

• Готин
  • Публикации: 205
« Отговор #15 -: Март 21, 2008, 10:02:44 am »
Аз сънувам често. Сънят ми, който се повтаря, е свързан с море - синьо и оргомно и никакво действие не се случва,  като се събудя помня само това - морето.... А мен ме е страх от водата, не мога да плувам, страх ме е дори да се потапям до кръста. Иначе ако сънувам нещо цветно, то е винаги в червено. В съновника пишеше нещо, че червеното се оприличава със страстта. Сънувам и еротика (inlove), но не намирам зависимост между сънищата ми и реалния ми живот
« Последна редакция: Март 21, 2008, 10:12:25 am от Kurnikova »
Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #16 -: Март 21, 2008, 11:18:54 am »
напоследък сънувам хорър сънища... или поне с такова чувство се събуждам в 5ч сутринта... и това е всяка сутрин почти.
иначе, обичайният ми кошмар е, че пътувам с асансьор в някаква сграда, която примерно има 13 етажа /това го знам!/. и виждам как асансьорът отминава 13-тия етаж и продължава нагоре. единственото хубаво вероятно е, че отива нагоре. само веднъж пътувах надолу и помня, че чувството беше по-гадно.
а понякога сънувам разни хубави неща или хора, които не съм виждала отдавна и ми липсват - тогава, като се събудя /ако имам време/, се опитвам пак да се приспя... за да продължи съня.
а първият ми кошмар, който ми се е запечатал в главата /бях още в детската градина/, бе как брат ми се е превърнал в кокошка, но това го знаех само аз, майка ми го гонеше, за да го заколи, аз се опитвах да й кажа, че това е той, но не можех звук да издам. и тя го хвана и започна да го скубе, както е жив, а той отдолу беше целия в синини...
и сега ще е добре някой психиатър да прочете и да разтълкува тая ужасия.... защото я помня както да е било тази нощ. :^)
в съновници категорично не вярвам!
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен ByeVas

« Отговор #17 -: Март 27, 2008, 12:29:55 pm »
Аз за последно сънувах, че една огромна вълна залива светът и не знам какво се е случило с всичките ми близки, а в същото време някой се опитва да ме хване и да ме убие. И аз бягам едновременно от вълната и от този човек.

Иначе сънувам не много често. Сънувам обикновено кошмари или просто не помня хубваите сънища толкова много.
Ray Chrales

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #18 -: Май 01, 2008, 10:23:39 am »
Последният сън, който помня, беше много гаден. Сънувах малка черна змия, която се беше свила. Не знаех къде точно е, обаче имах усещането, че е в леглото ми. Като се събудих, станах, запалих лампата и огледах леглото, сякаш наистина може да има нещо. После се постарах да се увия с чаршафите възможно най-плътно. Беше гадничко.

Иначе и аз имам детски кошмари, които помня, това е доста странно. Единият е за баба и дядо, които живеят в мазето на блока и ми дават разни лакомства, които всъщност са отровни... Много гадно беше, защото мислех, че това са моите баба и дядо и известно време се хранех при тях със страх.
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен ~/*ScrEaM`~/

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 20
  • шшшшш...Silence!
« Отговор #19 -: Май 04, 2008, 04:51:39 pm »
Аз също сънувам големи глупости и изобщо много странни неща :D Последното ,което сънувах е че съм вкъщи и чувам някакъв шум откъм външната врата и банята. Отивам да видя какъв е този шум и гледам цяла група цигани (надявам се няма нищо против да ги наричам така вместо роми), които се борят , кой пръв да влезе в банята да се изкъпе. Аз обаче набързо ги изгоних и най-странното е че им казах първо да почукат на вратата преди да влизат в дома ми и да се къпят (chuckle) След това си мисля, че всичко е наред, но чувам отново шум, но само откъм банята и отново отивам да видя и виждам двама мъже, които тръгват да бягат през балкона, а единият от тях започнах да го гоня с нож ::confused2, а той на всичкото отгоре е азиатец и не знам как стана така, но всички ножове във вкъщи бяха метнати през прозореца.. Мъжът, присмивайки се, се връща отново и ми казва: "Сега като нямаш ножове , какво ще правиш?" и започва да се хили гръмогласно, тогава аз взех една вилица и му викам : " Може да си нямам нож, но си имам вилица". Всичко това става в кухнята и интересно е, че мама е в стаята, но най- спокойно си пуши,пие си кафето и говори с някакъв човек и тогава азиатеца ме прегърна и аз се събудих :D Такъв сън до сега не бях сънувала..Сънувала съм дори и Мишо Шамара, камикадзета, Мики Маус и какво ли не друго, но да гоня цигани от банята си и азиатец с нож определено не...луда работа (chuckle)
« Последна редакция: Май 04, 2008, 04:53:46 pm от ~/*ScrEaM`~/ »
..Живей един път, но както трябва, слънцето няма цяла вечност да те радва,
граби със шепи, обичай всеки, краят не тежи, ако дните ти са леки....