Автор Тема: Какво сънувахте?  (Прочетена 27397 пъти)

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
  • Рейтинг: +0/-0
Какво сънувахте?
« -: Август 29, 2007, 10:05:59 pm »
Случва се да сънувам разни интересни работи и после да ги забравям... тук шредлагам да си записваме....
Добра идея БайВас, отова го правим подфорум и ти се грижиш за него ;)
« Последна редакция: Август 29, 2007, 10:07:16 pm от Шефа »
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
Re: Какво сънувахте?
« Отговор #1 -: Август 29, 2007, 10:08:10 pm »
То не е лоша идея, ама аз често на сутринта вече не ги помня :( Може следващия път, като се събудя посред нощ, след като съм сънувала нещо, да стана, да вляза във форума и да го напиша преди да съм го забравила ;D
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #2 -: Август 30, 2007, 08:32:15 am »
Аз пък всяка вечер сънувам. И винаги помня, освен ако не съм се събудила изведнъж- нещо ме е стреснало- като днес. Сънувам и готини неща, и странни, и страшни. Обичам да спя и да сънувам, но голяма част от сънищата ми се доста лични или объркани. П.С. а вие цветно ли сънувате?
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен Chef0

• Закоравял
  • Публикации: 125
« Отговор #3 -: Август 31, 2007, 07:53:45 pm »
И аз като тебе сънувам всяка вечер и си спомням след това. Да, цветно сънувам  ;). А можете ли да се събудите и да не ви се става и решавате да си продължите съня който сте сънували до преди 5-10 минути ?! Аз да, може да ви се стори налудничево, но е така ... а и е забавно  ;). А случвало ли ви се е в съня си да осъзнаете, че това е сън? :) Усещането е хубаво  ;)
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.

Неактивен AquaDiva

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #4 -: Септември 08, 2007, 08:11:27 am »
Сънувах нещо много хубаво ,но не го помня   ::)   .  Имам само откъслечни спомени   :-\ ... Но важното е,че се събудих щастлива и в невероятно  настроение все едно съм го преживяла наяве   ;D
Във вечността няма време ... Вечността е миг просто достатъчно дълъг за една шега ...

Неактивен vibrator4o

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2007, 10:43:11 pm »
Аз предимно сънувам "мокри сънища",наи-лошо е да сънувате че отивате в тоалетна да облекчите малкта си нужда,правите го,пускате водата и хоп се събуждате целия ..... омокрен :)

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #6 -: Ноември 05, 2007, 06:17:31 am »
Аз предимно сънувам "мокри сънища",наи-лошо е да сънувате че отивате в тоалетна да облекчите малкта си нужда,правите го,пускате водата и хоп се събуждате целия ..... омокрен :)

Напикан един вид ли?
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #7 -: Ноември 05, 2007, 12:51:30 pm »
Сънувах нещо много хубаво ,но не го помня   ::)   .  Имам само откъслечни спомени   :-\ ... Но важното е,че се събудих щастлива и в невероятно  настроение все едно съм го преживяла наяве   ;D

Понякога така е най-хубаво, даже да не си спомняш съня, да ти остане хубавото чувство :) Ама на мен това май не ми се случва много често.. :(
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен Jade

• Закоравял
  • Публикации: 139
« Отговор #8 -: Февруари 01, 2008, 08:06:16 pm »
Аз само глупости сънувам. Но такива откачени глупости, то не че има друго в една тийнейджърска ( правилно ли го написах) глава. Няма да мога още дълго да се извинявам с възрастта си, така че да се възползвам.
Та аз по принцип глупости сънувам. Веднъж сънувах как един грамаден ОРАНЖЕВ скат изяжда баща ми ( това се случва в басейн) и после го уловиха ( ската имам предвид) и той изплю тати жив и здрав, покрит с някаква гадна оранжева слуз. През цялото това време мамито си пиеше кафето най-спокойно, а аз само дето не припаднах от ужас. Сънувала съм, че съм едновременно няколко души, сънувала съм и че пред мен един влак се взривява и убива един мой бивш съученик, който обаче докато се разкъсваше на парчета се смееше истерично ( нз кое му беше толкова смешно, аз поне не намирам анатомията си за особено забавна). Сънувала съм и други глупости, но най-често ми се повтаря един и същи сън, в който има един мъж с много много сини очи, който не спира да ме гледа...аз дори не харесвам синеоки мъже, а този съм сигурна, че никога не съм го виждала, а като го гледам в съня си ......все едно го познавам, много странно чувство такова. Този сън на седмицата поне веднъж го сънувам. Абсолютно един и същ.
The Winds of March that make my Heart a Dancer...

Неактивен -

• Готин
  • Публикации: 366
« Отговор #9 -: Февруари 01, 2008, 08:12:54 pm »
Спирай с хапчетата, моме!  :P