Автор Тема: Тези луди,луди хора....  (Прочетена 19176 пъти)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Тези луди,луди хора....
« Отговор #70 -: Октомври 30, 2012, 11:54:30 am »
Уджасен уджас!
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #71 -: Октомври 30, 2012, 12:04:13 pm »
Уджасен уджас!
Ha ha ha -нали?
Аз не стигнах до края, нищо че си плюх барем 3 пъти зад рамото....
Онемях ...какво правят хората със себе си и ЗАЩО?????

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Vegal

« Отговор #72 -: Януари 18, 2013, 02:44:12 pm »
Защо мъжете умират по-рано?
Ето защо.........

Неактивен Alito

« Отговор #73 -: Март 15, 2013, 04:50:52 pm »
Нарочно го качвам тука, защото според мен показва много ясно, че всички ние си мислим, че времето в което живеем е време, в което откриваме топлата вода, а се оказва, че от векове се повтаря едно и също. Но с различен привкус и нюанс.

Звучи ли ви познато, на мен да.  :D Само действащите лица са различни.

"Английска република (на английски: Commonwealth of England, в буквален превод Английска общност, по-късно Общност на Англия, Шотландия и Ирландия (на английски: Commonwealth of England, Scotland and Ireland)) е историческа форма на управление в Англия от 1649 до 1660 г., въведена след екзекуцията на крал Чарлз I и отмяната на монархията по време на Английската революция. Този период английските историци наричат също „междуцарствие“ (English Interregnum), тъй като през 1660 г. монархията в Англии е възстановена.

На 26 януари 1649 г. Чарлз I, крал на Англия, Шотландия и Ирландия, е осъден на смърт за „престъпни действия против английския парламент и народа“. Самата екзекуция е след 4 дни. На 17 март парламентът обявява отмяната на английската монархия като „ненужна, обременителна и опасна за благото на народа“. Разпусната е също така и Камарата на лордовете. Известно време преди това, през декември 1648 г. от парламента са прогонени всички умерено настроени депутати — 150 от общо 250 члена на Камарата на общините и този съкратен състав получава името Rump Parliament.

На 19 май 1649 г. парламентът тържествено приема закон за обявяването на Англия за република, в който се постановява, че страната се управлява от парламента и назначени от него длъжностни лица. Формално като висш орган на властта е обявен Държавен съвет от 41 члена, ежегодно избираем от парламента. Фактическата власт обаче принадлежи на армейската върхушка начело с Оливър Кромуел, подкрепени от радикалните пуритани — индепендентите. Съдебните органи и общото право са запазени."
« Последна редакция: Март 15, 2013, 04:53:11 pm от Alito »
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Vegal

« Отговор #74 -: Март 22, 2013, 07:32:38 pm »
Kangoo Jumps-новата лудост на младите хора, които забавлявайки се с новите обувки със специални пружини, свалят килограми и ваят тела...
Под някаква мелодично-ритмична музика бързо се свиква хем да изпълняваш някакви леки упражнения и да подкачаш, хем да се научиш да използваш новите приспособления.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #75 -: Март 25, 2013, 07:16:38 am »
Голфърът Серхио Гарсиа се катери на дърво, за да си удари топката, която е качил с първия удар :D

https://www.youtube.com/watch?v=10jORLiU7Ak
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Alito

« Отговор #76 -: Март 25, 2013, 07:23:51 am »
 :D Тия са луди за връзване.
SAFER INTERNET

Неактивен Alito

« Отговор #77 -: Декември 03, 2013, 12:12:43 pm »
Истински ме развеселиха. Опасявам се, че ако ме накарат и мен и аз ще съм почти същата. : ))))

Да е жив и здрав Борат! : ))))

Americans Were Asked To Place European Countries On A Map. Here’s What They Wrote: (11/31)
линк

« Последна редакция: Декември 03, 2013, 12:16:09 pm от Alito »
SAFER INTERNET