Автор Тема: iPhone  (Прочетена 4527 пъти)

Неактивен martithepi4

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 52
  • Рейтинг: +0/-0
Re: iPhone
« Отговор #10 -: Август 26, 2009, 07:40:59 am »
имах такъв тел и не бях впечатлен от скоро си взех LG версията ( км 900АТ) и честно казано ме кефи доста повече има всичко което предлага и айфона по-компактен е ( е да по-скъп е ама)

въпрос на избор според мен
айфон =гъзарийка
размера е от значение само с неправилните хора

Неактивен junks

• Закоравял
  • Публикации: 112
« Отговор #11 -: Август 31, 2009, 08:12:57 pm »
Абе и аз имам Блакбери но се отказвам от него така и не се научих как се работи.Ще ползвам Нокия-стилен,елегантен,лесен за ползване-Е заради Блакберито ме гледаха завистливо някои пенсии ама да си духат таратора

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #12 -: Януари 29, 2010, 04:03:45 pm »
Aaaaa Blackberry-то sucks  (shake) iPhone-а е мн яко телефонче  - препоръчвам го  (happyflo)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен rocky

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 38
« Отговор #13 -: Юни 20, 2010, 04:44:59 pm »
Здравейте,

Тези дни се колебая дали да не си взема iPhone, интересува ме някой ако има опит да сподели.
Също така се чудя дали все пак да не изчакам още известно време докато се появи истински iPhone killer, Когато цените ще паднат, а изборът на алтернатива ще е по-голям. Много бих искал да използвам, iPhone за четене на книги, така, че ако имате опит и с това ще се радвам да го споделите

Доста ще си чакаш.Най добре си го купи от някого 2ра ръка така няма да се ухарчиш толкова

Неактивен Gamer

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 9
« Отговор #14 -: Ноември 22, 2010, 12:58:35 am »
Първите iPhone- и вече ги има по 200-250 лв... А искам да кажа, че нокия в последните години много се провалиха. iPhone е 1000 пъти по -функционален и качествен като изпълнение, а да не говоря за тъчскрийна... който е най-доброто, което съм ползвал.

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #15 -: Ноември 22, 2010, 12:32:33 pm »
Първите iPhone- и вече ги има по 200-250 лв... А искам да кажа, че нокия в последните години много се провалиха. iPhone е 1000 пъти по -функционален и качествен като изпълнение, а да не говоря за тъчскрийна... който е най-доброто, което съм ползвал.

Ами че то без пари, къде го има за тази сума?
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #16 -: Ноември 22, 2010, 12:41:03 pm »
За 90 % от притежателите на iPhon,той си остава само поредната газарийка,без дори dа знаят за какво са голяма част от функциите и предимствата му.
Предпочитам да имам телефон за 50 euro,но да отговаря на нуждите ми.

Неактивен Gamer

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 9
« Отговор #17 -: Ноември 24, 2010, 03:35:01 am »
Да мисля, че съм съгласен. Аз например използвам моя на 80 процента. Доста полезно е защото мога да проверявам имейла си да ползвай фейсбук, когато се налага и където се налага да браузвам в интернет. Съвсем лесно разбирам какво ще е времето ако не съм имал време да погледна или съм забравил. Друго готино нещо е, че дава възможност за доста добра подредба, а достъпа до всичко е изключително опростен. Да не споменавам тъч скрийна, който е единствен по рода си и музиката, която също е доста качествена. Наистина ако човек не използва подобни неща няма нужда от такъв телефон. Аз лично използвам всичко това и съм доста доволен от устройството.

А на горния пост - цената която съм описал е за устройства 2-ра употреба, но е хубаво да имаш в предвид, че са доста здрави и няма кой знае какво да им се случи.

Неактивен junks

• Закоравял
  • Публикации: 112
« Отговор #18 -: Септември 21, 2011, 10:35:40 am »
Тези дни трябва да получа Айфон от Лас Вегас.Ще кажа допълнително какъв е

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
« Отговор #19 -: Септември 24, 2011, 10:24:01 pm »
няма равен. от 6 месеца ползвам iphone 4 и съм изключително доволен. само да знаете че без интернет нищо не струва
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори