Автор Тема: iPhone  (Прочетена 4498 пъти)

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
  • Рейтинг: +0/-0
iPhone
« -: Май 02, 2009, 10:11:09 am »
Здравейте,

Тези дни се колебая дали да не си взема iPhone, интересува ме някой ако има опит да сподели.
Също така се чудя дали все пак да не изчакам още известно време докато се появи истински iPhone killer, Когато цените ще паднат, а изборът на алтернатива ще е по-голям. Много бих искал да използвам, iPhone за четене на книги, така, че ако имате опит и с това ще се радвам да го споделите
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен sasshko

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 13
Re: iPhone
« Отговор #1 -: Май 04, 2009, 01:19:47 am »
Като споменаваш iPhone Killer  Нокиа 5800 е нещо, което си заслужава, за функционалността, която предлага. Иначе ако имаш парите и не са ти проблем, няма какво да се колебаеш взимай си Iphone.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #2 -: Май 04, 2009, 02:43:55 am »
всъщност iPhone Killer ще е Nokia N97! (inlove)

сега за iphone - имам доста познати с такива, лично аз не ги харесвам, защото батерията им пада за 2/3 дена макс! тъч скреена яде много, няма как. иначе си е гъзарийка. предполагам, че се чудиш за 3.0, защото 2.0 бяха пълен боклук, след 3 месеца спират да функционират нормално. (shake) иначе уи-фи-то си им е ок, бързи са и лесни за употреба.

лично аз те съветвам, ако те интересува по бизнесс ориентиранате джаджи, да се огледаш за нещо на HTC, touch diamand например.

колкото до книгите, можеш да четеш всякакви .pdf и .doc файлове доколкото знам, има си приложени програмки за тях. това е, освен ако не питаш за електронните книги, но това е друго нещо, не вярвам да си се объркал.

успех, и да се похвалиш после ;)

Неактивен MadGirl

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 27
  • Totally Crazy
« Отговор #3 -: Юли 08, 2009, 12:02:38 pm »
Ако  ти трябва за работа в нет-а е супер удобен . Като ipod , също . Лесно меню .
Общо взето полезна играчка
Бъдещето е в техниката  ;)
Adore Photoshop!

Неактивен Domsdey

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 6
    • Domsdey
« Отговор #4 -: Юли 30, 2009, 03:17:19 pm »
Говорим ли за iPhone, щом се чудиш, дали да го вземеш, по-добре недей. :)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
« Отговор #5 -: Юли 30, 2009, 06:33:35 pm »
ами на противоположното мнение съм.работил съм с такъв от 2-ро поколение и е много удобен за разлика от конкуренцията.борави се много лесно с него и има адски много приложения, които може да се инсталират
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен MadGirl

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 27
  • Totally Crazy
« Отговор #6 -: Юли 30, 2009, 10:58:14 pm »
Говорим ли за iPhone, щом се чудиш, дали да го вземеш, по-добре недей. :)

Ще се обосновеш ли?
Не съм съгласна...
Adore Photoshop!

Неактивен Domsdey

• Новодошъл
  • *
    • Domsdey
« Отговор #7 -: Юли 31, 2009, 06:55:16 am »
iPhone не е играчка, той е за ценители, хора, които знаят какво ще получат и с какво качество. Просто аз и още много хроа сме на мнение, ч щом се колебаеш, е о-добре да си вземеш някое HTC. Лично мнение, не се опитвам да го натрапвам на някого. :)

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #8 -: Юли 31, 2009, 11:30:48 am »
е как да не е играчка? :o точно играчка си е! нали затова има 1000+ приложения за него!? с водна повърхност, рибки, мибки, игрички и какво ли още не?

ако ти трябва телефон, си вземи телефон, ако ти трябва нещо да си играеш и да си го показваш, си вземи iPhone - simple as that ;)

Неактивен Domsdey

• Новодошъл
  • *
    • Domsdey
« Отговор #9 -: Юли 31, 2009, 03:46:58 pm »
Всъщност, в App Store има над 50,000 приложения за него  :D