Автор Тема: Грижа за лицето.  (Прочетена 16535 пъти)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Грижа за лицето.
« Отговор #60 -: Януари 15, 2012, 05:48:12 pm »
Е кво му има на сапунчето,не ми е окапала кожата,имал съм моменти в които и  сапун съм ползвал вместо крем за бръснене.И това с ходенето за лосионче,да ти кажа ми изглежда изключително сложно.В такива места се чувствам като алигатор в Хималайте.

Ами изсъхва мн. кожата от сапуна, а след това се умазнява още по лесно, не е сложно, просто се миеш с лосиона, същата работа.

http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5/nivea-for-men-double-action-washgel.html
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #61 -: Март 28, 2012, 12:35:58 pm »
Е кво му има на сапунчето,не ми е окапала кожата,имал съм моменти в които и  сапун съм ползвал вместо крем за бръснене.И това с ходенето за лосионче,да ти кажа ми изглежда изключително сложно.В такива места се чувствам като алигатор в Хималайте.

Ами изсъхва мн. кожата от сапуна, а след това се умазнява още по лесно, не е сложно, просто се миеш с лосиона, същата работа.

http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5/nivea-for-men-double-action-washgel.html

Ужасно неграмотно и некомпетентно мнение!

Боркосе, не веднъж съм писала, че има специални сапуни за измиване на лицето като миещото блокче на SebaMed, ако го повторя още веднъж ще излезне, че им правя реклама. (chuckle) Но съм сигурна, че има такива сапуни и на др марки и ще можеш да ги намериш във всяка една добре заредена аптека, ако се поинтересуваш.

А относно лосионите - такова нещо като измиващ лосион няма, има почистващи лосиони с различно действие спрямо типа кожа на лицето, които се нанасят с тампон и са без отмиване. Скрап и обикновените гелове за лице като Garnier Pure Active или този от линка се ползват за измиване и почистване на лицето от замърсявания, натруппване на себум и проблемна кожа.

"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #62 -: Март 28, 2012, 12:43:58 pm »
 :D

аз пък казвам, че всеки най-обикновен сапун с топла вода върши по-добра работа от всички възможни химии и мазаници.

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #63 -: Март 29, 2012, 01:51:28 pm »
само да не е от животински мазнини, да сапун и вода е перфектно и незаменимо!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #64 -: Март 29, 2012, 01:53:08 pm »
Аз знам, че от животински мазнини става най-добрият сапун.