Автор Тема: за "радикалния ислямизъм" в родопите - истина или зле скалъпен pr  (Прочетена 8405 пъти)

Неактивен barbarella

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1676
  • Рейтинг: +0/-0
  • Carpe diem, baby!
уелдърче, какво е ашуре? аз го знам, че е десерт - варено жито с пудра захар.
шиитите не бяха ли по-серт от двата вида?

високото ниво, без крясъци... отсега ти казвам, че е кауза пердута
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
Тази тема е много правилна и трябва да бъде НЕсменяема и може би на най-главните страници на всички БЪЛГАРСКИ медии и не само там!
Щото в тия райони хората са крепостници или роби на някакви измислени партийни величия!!!
И който не е бил там ,той не знае за кво става на въпрос!
Българите мюсюлмани ,не са турци ,както искат да ги направят и не са сунити ,а са шийти!
...
Това ,че се говори по въпросите не е расова или етностна омраза,а е необходима дискусия (спокойна) и на по високо ниво,без крясъци!
Много добро разсъждение бих казал.Трябва да има дебат и строги мерки срещу каквито и да било манипулации на каквато и да било религиозна основа с цел облагодетелстване на трети страни(като например Доган,Турция или Арабски страни и каквито и да било други) , както направиха във Франция например или САЩ
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2

...Много добро разсъждение бих казал.
Благодаря ти ,мойто момче за похвалата!Нещо за 1984г.спомняш ли си?
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Рейтинг: +0/-0
  • Carpe diem, baby!
какво за `84-та, уелдрич?
аз помня едно-друго...
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
Доколкото си спомням е имало атентати преди 1989 год. в България подготвяни от ислямистки организации и дори лично от Ахмед Доган,който след това е лежал в затвора за тероризъм, но конкретно за 1984 год. нищо не знам, в смисъл за събитие.
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен G.Zlatev

• Готин

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
А защо отделяте Доган например от останалите ни, "български", политици? Или те са герои, които се борят срещу него за доброто на българския народ?

Според мен са прекалено навързани всички политици помежду си и онова, което чуваме по медиите, е само малка част от нечии истини. (Знаем за подкрепата на ДПС за президента на последните избори и знаем кой е носителят на мандата на настоящото правителство и кой му го даде - това не говори ли за връзки?) Ако има някаква атнибългарска политика наистина, не е ли по-правилно да се запитаме къде са българите по това време?

(Колкото до вида ислям, изповядван от мюсюлманите в България, от лични впечатления знам, че е сунитски.)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
За мандати ДПС носи доколкото си спомням вече трети мандат за правителство(един през 90-те,тоя на царя и сега).Доколкото за Доган лично той може да се каже,че е най-богатият човек в България и може би неформален собственик на цяла североизточна България.За последните 8 години е станал толкова силен, че вече трудно може да бъде спрян.Друг е въпросът защо му е било позволено това.На неговата партия може да благодарим и за това,че не беше обсъждан проектозакона за образованието,в който се забранява да се демонстрира етническа или религиозна принадлежност в училищата и ВУЗ-овете ПО КАКЪВТО И ДА БИЛО НАЧИН

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
...
(Колкото до вида ислям, изповядван от мюсюлманите в България, от лични впечатления знам, че е сунитски.)
Стана ми интересно ,какво е "лични впечатления"? :P

Доколкото си спомням е имало атентати преди 1989 год. в България подготвяни от ислямистки организации и дори лично от Ахмед Доган,който след това е лежал в затвора за тероризъм, но конкретно за 1984 год. нищо не знам, в смисъл за събитие.
Гоше ,
това дето си "постнал" е следствието,тази тема ме натоварва и се изнервям и не ми се ...

п.п.ако искаш  има стари вестници в някои сайтове ,ще потърся кат съм по свободен и ще ти покажа да прочетеш ,а пък изводите ти ще си ги направиш ....
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен G.Zlatev

• Готин
за следствие предполагам имаш впредвид от възродителния процес(който в САЩ е законен), няма смисъл да се нервиш за минали работи.работата е там, че трябва да се спрат подобни манипулационни политики на партиите да се използва някакъв наболял проблем за собствена изгода по един или друг начин, а да се реши съответни проблем без много гласност и компромиси.Такива са моите виждания