Автор Тема: за "радикалния ислямизъм" в родопите - истина или зле скалъпен pr  (Прочетена 8361 пъти)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
Една тема,която разлая кучетата и то доста.Истина ли е или просто е опит един вече залязващ политик да задържи позициите си в политиката.Повод е и снощното издание на шоуто на Слави и една статия в едно онлайн издание:
http://news24.bg/novini-22359-koy_stoi_zad_kmeta_na_garmen_snimka_na_koyato_sa_edin_do_drug_premierat_sergey_stanishev_i_.html
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
ако си мислиш че не съществуват такива неща на територията на България ... не знам тярвба да си сляп , има да , и там и на други  места , да ви кажа малко ме хваща яд за едно време че живков не е имал времето и възможността да ги орпави тези турци , добре им го е казал , който се чувства турчи нда си ходи в турция , тука изкупиха и съответно продадоха земите , тея дпс , некви палати са си построили
Matador

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Рейтинг: +0/-0
  • Carpe diem, baby!
да бе, те само дпс са си построили палати...
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
информацията ми е само от медиите,нямам пряк достъп до тия региони(за щастие) тъй като съм доста далеч от тях.не мога да отрека,но не мога и да го потвърдя.отколкото до палатаите на доган - състоянието му по непотвърдени данни се оценяява на над 2 млрд. $(може би от ислямистки орг. или от хазната на бг)
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
да ви кажа малко ме хваща яд за едно време че живков не е имал времето и възможността да ги орпави тези турци , добре им го е казал , който се чувства турчи нда си ходи в турция

Не съм прочела статията, ще я погледна. Но все си мисля, че каквито и да са обстоятелствата, не е редно да се величае един процес на насилие. Дори от някои гледни точки то да изглежда оправдано, насилието си е насилие.

Неактивен barbarella

• Carpe diem, baby!
без да съм врачка, не виждам никакво положително и градивно развитие на тази тема.

освен това, ми се струва, че е нарушена т. 2 от правилата 

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
 :D 

ти спазвай правилата доакто не се падне някоя луди учителка да ти преподава на децата за алах
Matador

Неактивен barbarella

• Carpe diem, baby!
офффф
голяма параноя те тресе, малък

п.п. пише се аллах  ;)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
впрочем по новините даваха за такъв случай за учителка облечена в арабска черна носия

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
Тази тема е много правилна и трябва да бъде НЕсменяема и може би на най-главните страници на всички БЪЛГАРСКИ медии и не само там!
Щото в тия райони хората са крепостници или роби на някакви измислени партийни величия!!!
И който не е бил там ,той не знае за кво става на въпрос!
Българите мюсюлмани ,не са турци ,както искат да ги направят и не са сунити ,а са шийти!
Ашурето е шийтски обичай и даже много по стар!
Турците изповядват сунитски ислям!
След 1924г. се следва доктрината на Ататюрк така ,че трябва да има български отговор!
Това ,че се говори по въпросите не е расова или етностна омраза,а е необходима дискусия (спокойна) и на по високо ниво,без крясъци!
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87