Анкета

Кой трябва да плати сметката на първа среща?

Задължително мъжът.
37 (40.2%)
Задължително жената.
3 (3.3%)
Да си я разделят.
5 (5.4%)
Всеки да си плати каквото е ял и пил.
2 (2.2%)
Който е поканил, той да плати
15 (16.3%)
Няма правила, зависи от много неща.
30 (32.6%)

Общ брой гласове: 92

Автор Тема: Кой трябва да плати сметката на първа среща?  (Прочетена 27600 пъти)

Неактивен ОмМм

• Опитен играч
  • Публикации: 549
  • Рейтинг: +1/-0
Re: Кой трябва да плати сметката на първа среща?
« Отговор #20 -: Март 14, 2009, 10:14:37 pm »
 :) :) :)На първа среща плаща мъжът,а на следващите-доста често аз,защото искам да съм свободна в избора си,да не се притеснявам ако искам да си взема нещо ,което би го смутило или ощетило....Все  още парите които харчим не са спечелени от нас и не знам  какви са му възможностите ....
И ако това става дискретно,без да страда самолюбието му,като си измисля някакъв повод за черпене-обикновенно минава... (chuckle)

Неактивен the best welder

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #21 -: Март 14, 2009, 10:34:14 pm »
:) :) :)На първа среща плаща мъжът,а на следващите-доста често аз,защото искам да съм свободна в избора си,да не се притеснявам ако искам да си взема нещо ,което би го смутило или ощетило....Все  още парите които харчим не са спечелени от нас и не знам  какви са му възможностите ....
И ако това става дискретно,без да страда самолюбието му,като си измисля някакъв повод за черпене-обикновенно минава... (chuckle)

не е хубаво още в началото да започваш с някакви измислени поводи...  (chuckle)Пък това ,че щял да се смути или ощети ,да не ти пука да не е ставал Маж, хехехе
За мене е много общо,ако става въпрос за среща с човек ,който те е "грабнал" черпенето и парите нямат значение ,важно е "заварката"да стане хубава!мдаа (chuckle) (rofl) (rofl)
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен ОмМм

• Опитен играч
  • Публикации: 549
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #22 -: Март 14, 2009, 11:15:49 pm »
 :) :) :)Бест!-изпускаш нещо важно-казах,че искам да съм свободна в избора си....,но иначе може би си прав...Де да знам... :o

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #23 -: Март 16, 2009, 07:44:50 pm »
:) :) :)Бест!-изпускаш нещо важно-казах,че искам да съм свободна в избора си....,но иначе може би си прав...Де да знам... :o
Ами ,прав съм ми! (rofl)давам ти веднага пример:
Каня те на вечеря (може и обяд да не ти се развие фантазийката сега  (chuckle))в нормален (малък ресторант дето знам ,че готвят мого вкусно) и ти си напълно свободна в избора си -
да ми откажеш!или да приемеш (rofl)
И оттам нататък нямаш грижи за нищо!само приятни неща ,мдаа
(никакви сметки,деления,умножения дялкания и т.н.)

п.п. това с малките буквички ,ми хареса мого от барбалерчето ,тя така ги слага ,щото разчита ,че няма да ги видя хехех също като реклама на "Метро"
Ама аз имам ,вече цайси хах (wave) (rofl) (rofl) (rofl)
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
« Отговор #24 -: Март 16, 2009, 07:53:11 pm »
хора не знам.мене ми е много кофти въобще някой да плаща вместо мене,апък камо ли жена.имам чувството,че потъвам вдън земя
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Рейтинг: +0/-0
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #25 -: Март 16, 2009, 08:41:10 pm »
хора не знам.мене ми е много кофти въобще някой да плаща вместо мене,апък камо ли жена.имам чувството,че потъвам вдън земя

и така - колко пъти?
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
« Отговор #26 -: Март 16, 2009, 09:07:16 pm »
ми винаги съм така.става ми кофти
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен coolkiss

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 25
  • готино е да си важен, но по-важно е да си готин
    • Обучения по запознанства с жени
« Отговор #27 -: Март 24, 2009, 04:34:49 pm »
Най-добре веднъж да платиш ти, веднъж тя. Инвестирай в нея, но я карая и тя да инвестира в теб!

Неактивен twix

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #28 -: Април 09, 2009, 01:55:24 pm »

При мен нещата стоят така, че ако излизам на първа среща с някой - говорим за някой, който е предизвикал по някакъв начин интереса ми и евентуално аз съм се съгласила да изляза с него , за да видя накъде вървят нещата - има ли смисъл от втора среща и т.н. - та, ако имам намерение да му дам надежди и нещата се стекат благоприятно бих го оставила да плати. Но ако нямам намерение да изляза на следваща среща, или просто да си останем приятели, ще настоявам да платя своята част от сметката - просто , за да му стане ясно, че отношенията ни няма да преминат приятелската сфера.
That's life: Trust and you're betrayed; don't trust and you betray yourself.

Неактивен G.Zlatev

• Готин
« Отговор #29 -: Април 09, 2009, 03:44:16 pm »
Най-добре веднъж да платиш ти, веднъж тя. Инвестирай в нея, но я карая и тя да инвестира в теб!
въпрос на самочувствие и гордост