Автор Тема: изненади в любовта  (Прочетена 3002 пъти)

Неактивен NS

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
Re: изненади в любовта
« Отговор #10 -: Септември 18, 2009, 02:42:31 pm »
айде и тука застой..........:) изненади в любовта правя само тогава когато с човека нещата са сериозни,изненадките са дребни но от сърце я картичка я някъде посланийце скрито,ей такива дреболийки,но на база че не го правя често се оценява.На мен също са ми правили изненади-букет рози-огромен,подаръци,разходка до някъде(неочаквана-а аз много обичам да пътувам)хмм чак се замислих за хилядите дреболийки които съм получавала,ама май не се впечатлявам силно от такива неща....незнам   такава съм ...
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Darla

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #11 -: Септември 18, 2009, 05:17:24 pm »
  Ooo да, разбира се, че правя и ми правят изненадки. Иначе ще е егати скуката. :(  И аз съм правила номера с разни скрити бележчици/послания, малки подаръчета. сега като се замисля, май аз съм по инициативна в тази насока. Приятелят ми по-рядко ми прави такива изненади (подаръчета, цветя -рядко, аз и не държа; любимите мибонбони, разходки...), но пак добре, че ги прави де, има много скучни мъже, които никога не се сещат.
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен passenger

• Готин
  • Публикации: 263
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #12 -: Септември 18, 2009, 08:51:25 pm »
Последната изненада ,която направих на приятелката ми беше да отида до Денил и да и купя едни обувки ,за които беше споменала миналия ден.Беше си цяло преживяване ,тъй като незнаех как изглеждат знаех само цената и ,че са с висок ток.Трябваше тайно да поразпитам приятелката ми после пак ходих и така.Добре ,че момичетата които работиха там ми помогнаха  :D
В пустинята рядко се срещат жени, а у всяка жена хиляди, хиляди пустини. - Смирненски

Ако не поискаш от човек много, няма да получиш много. Макаренко

Неактивен figueres

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 14
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #13 -: Октомври 29, 2009, 01:39:45 pm »
Ще споделя изненадата, която мисля, че
хареса на моята половинка най-много.
След нейна командировка 2-3 дена й бях устроил посрещане с
бележки, задачки и подаръци като от всяко място имаше препратка към друго.
Вече не помня в детайли, но от коридора имаше любовно послание и препратка към хола,
където трябваше да реши малка кръстословица за да открие следващото място, а там имаше подарък,
а след това още няколко такива места като подаръците бяха еротични,
а последната спирка естествено водеше към леглото, което бе обсипано с цвят от рози.
Разбира се всички останали детайли като много свещи, аромат и музика бяха
изпипани за ситуацията.
Мисля, че й хареса много.
Иначе разбира се вземане в петък и хотел на непознато място без да се казва до пристигането, както и най-различни картички също.
Всъщност опитвам се да разнообразявам та дамите биха могли да дадат някой съвет какво би им харесало,а
мъжете какво са правили вече.