Автор Тема: време за питие...  (Прочетена 31695 пъти)

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
Re: време за питие...
« Отговор #20 -: Февруари 08, 2009, 03:36:22 pm »
уффф лоша работа, днес не само, че пия сам, ами пия и само гадости - това eferalgan, fervex, dafalgan, lipton, vitamin C, айде липтона минава, ама друготе  :@

И на мен това ми бяха питиетата снощи :( Много неприятно и никак не е като виното :P Дано не продължи още дълго..

Неактивен Hammer

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 6
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #21 -: Февруари 09, 2009, 03:40:07 pm »
уффф лоша работа, днес не само, че пия сам, ами пия и само гадости - това eferalgan, fervex, dafalgan, lipton, vitamin C, айде липтона минава, ама друготе  :@

Наркоман  :D
Stupidity is limitless!

Неактивен Peplle

• Готин
  • Публикации: 295
  • Рейтинг: +4/-0
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2009, 10:28:20 pm »
high time :D
а иначе ... нз защо ( знам де) ама аз вече не боледувам
хах
не че се хаваля и не че тва значи утре да се тръшна на легло и да оспаме форума
хаха
ама не ми се е случвало в близките години :)

Неактивен Hammer

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #23 -: Февруари 11, 2009, 10:11:25 am »
Недей така, че и аз бях се хвалил, че не съм се разболявал от години и накрая се тръшнах с най-обикновен грип  :(

П.с.: хм .. то май пооспамихме темата малко ... айде спирам със спама :D
Stupidity is limitless!

Неактивен the best welder

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #24 -: Февруари 12, 2009, 02:07:43 am »
лун, зверски ти завидях:(
най-обичам камерна женска компанийка с тиха музика и питие.......ако и навън вали... разкош. после по нощите може и да се разходим малко... тогава сме способни на всичко. случвало се е и е неизлечимо,готино ,като в приказките!

при мен е проза - на сух режим съм, на две педи от мен е ......., но аз съм стомана ... да ме пита човек защо си го причинявам  >:)
с еднакво мислене сме (rofl) (rofl) (rofl) и аз така Лун,хехехехе
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #25 -: Февруари 22, 2009, 10:02:51 pm »
След като утрепах известно време в кухнята сега съм на мнение, че съм си заслужила питието  ;). Имам малко в една бутилка прекрасен мавруд от Асеновград 2001. Много хубаво нещо   ;). Надявам се да е споделено питие със съфорумниците. Аз ще си го пия бавно и с наслада като награда за добре свършена работа  (happy). Ще се опитвам да не мисля, че утре е понеделник, ще си въобразявам, че идва събота и така до алармата на сутринта  (chuckle). Лека и спокойна нощ на всички  :*.

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #26 -: Май 10, 2009, 11:20:59 pm »
ай, наздраве с чаша бяло /тая бутилка няма изпиване/
след днешния си цял перфектен ден - пикник, радост за всички, вечерен прилив на сили и скоростно
яхване на метлата... пардон, прахосмучката, ми се полага чаша вино, мисля.

единственото нещо, което ми помрачава перфектния ден, е чувството за вина, породено от пълния
погром над съдържимото на хладилника преди малко. пуста лакомия...(ooops)

life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #27 -: Май 11, 2009, 01:10:20 am »
Ето и аз идвам да правя компания!  :) Точно в момента нямам питие, но днес си пийнах няколко чашки.  :P Бях на тържествен обяд на рожден ден и там си правих наздраве с чаша бяло вино, съпътстващо с перфектния обяд, които бях приготвила./съвсем не преовеличавам/  (happyflo) След обяда бях на разходка на едно чудно място с биричка и разбирасе със страхотна компания.   :)
После се видях с една стара приятелка и с нея обърнах един Тullamore, и сега завършвам вечерта със страхотни и ароматни ягоди,.... толкова са свежи и вкусни.  :@

п.п.Tristram, беше казал че ще се заемеш с нещо пък никакъв те няма. (happyflo)
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #28 -: Май 11, 2009, 05:12:21 am »
хаха пак несериозен излязох май,а?  (ooops) по-добре късно все пак, от колкото никога все пак ;)

хайде наздраве и от мен, днес е слабо, само бири въртим с домакините, аз съм на смърфската бира и на деконинга:

(беер) (beer) de!  :D

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #29 -: Май 11, 2009, 09:41:29 am »

Защото така ни харесва...  :)

ПП: Искаме си бирата на иконка