Автор Тема: Мотори  (Прочетена 11799 пъти)

Неактивен tristram

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
Мотори
« -: Декември 08, 2008, 01:17:52 am »
Ами идеята накратко е, кой каквото го влече, да споделя тук на какви мотори се кефи, снимки, клипчета и въобще иска ли ви се да си имате мотор, какъв, защо и т.н.? причината е, че аз отдавна си мечтая за една от тези прекрасни машини, дори и книжка взех преди години, но така и не идва на дневен ред тази жадувана инвистиция! :'( повода пък е статията в любимото ни списание: http://www.vratovrazka.bg/%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B8/harley-davidson-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0.html

искам да отправя скромен поздрав, към всички, на които някога им се е искало просто да се качат, на някой железен кон и да отпрашат по пустата магистрана, някъде там, към залеза...  (devil)

http://www.youtube.com/watch?v=vlZ4ONTb9i0

« Последна редакция: Декември 10, 2008, 10:54:17 am от tristram »

Неактивен AlucarD

• Готин
  • Публикации: 416
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Мотори
« Отговор #1 -: Декември 08, 2008, 10:45:33 am »
 ;) Тъй като съм момиче, ще споделя моето мнение по скромно......
 Разбира се че харесвам мотори, но някак си не ме впечатляват тези пистовите, които ги карат едни такива батковци, повечето от тях не научили се да се пазят...
 Аз харесвам кросовите мотори, тези които вдигат много шум и много трябва да се изцапаш ...не за друго...чичо ми имаше такъв и се състезаваше дори някога...изисква се голямо майсторство да се задържиш на пистата, наистина......
 И за да съм по-конкретна ето нещо, което не бих отказала някои добър човек да ми подари....
 (inlove) (inlove) (inlove)

Сигурно ако имам хоби ще е свързано с нещо такова....да си се кача на мотора и да поекстемнича с него някъде из Троянския балкан например...вечер на огън и палатка с приятели и така на сутринта пак.......(има един страхотен преход между Боженци и Трявна , 2 часа пеша)
Ето така:

« Последна редакция: Декември 08, 2008, 10:59:54 am от AlucarD »

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #2 -: Декември 08, 2008, 11:39:58 am »
Ето и моето разбиране за мотор

American Chopper - Black Widow Bike

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #3 -: Декември 08, 2008, 12:50:39 pm »
Едни от най-хубавите и ужасни преживявания в живота ми са свързани с мотори. Няма по-хубаво от това да си гушнал любимия през кръста и да гълтате магистралата. Но няма и по-лошо от това да видиш какво става като тоя звяр се запремята. Най-жестоката катастрофа ми беше с мотор  :(. Аз бях общо взето ОК, но любимият беше под мотора и беше ... УЖАСНО! Повече на мотор не се качвам!

Неактивен tristram

• I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #4 -: Декември 10, 2008, 11:06:24 am »
Лунче...  :(

Наскоро се присетих за един любим филм, и ми се прииска и вас да ви подсетя, нищо че там акцента е на самолетите, аз си го свързвам и с мотори...особено това парче...(ooops)

Неактивен tristram

• I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #5 -: Март 18, 2009, 02:36:49 pm »
това принцеса амидала ли е?  (inlove)

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
« Отговор #6 -: Март 18, 2009, 04:50:51 pm »

за това мечтая доста отдавна.преди време харесвах повече пистовите,но с течение на времето това се промени
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
« Отговор #7 -: Март 18, 2009, 04:52:06 pm »
http://www.mcnews.com.au/Wallpaper/HarleyDavidson/2006/wallpaper/CVO_Vrod.jpg
и още една снимчица на любимия Harley Davidson V-Rod
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #8 -: Юни 05, 2009, 10:47:19 am »
Харесвам пистови мотори.
                             Valentino Rossi the best rider!!! :) :) :)
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен 919RR

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 16
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #9 -: Юни 21, 2009, 03:37:54 pm »
My bike  (inlove) (inlove) (inlove)
Цитат на: JORO-SLIVEN
Цитат на: BeLo
Днес чичко полицай ме посочи с пръст. Трябваше ли да спра, защото не го направих?
Не бе,дава те за пример :-)