Автор Тема: Кaкво учиш/ работиш?  (Прочетена 42160 пъти)

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
Кaкво учиш/ работиш?
« -: Август 25, 2007, 09:46:47 am »
Знам, че някои са го споменали в другата тема, но мисля, че е по- удобно да пусна нова теме.
Аз уча право в Бургаски свободен университет. Работя при баща ми, за съжаления неща, доста различни от правото- спедиция, логистика, чартиране. А с какво искам да се занимавам по принцип- ми или сватбена агенция, или нещо, свързано с бездомните животни.
« Последна редакция: Август 25, 2007, 11:37:17 am от Шефа »
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Рейтинг: +0/-0
  • Only The Best Is Good Enough
Re: Кокво учиш/ работиш?
« Отговор #1 -: Август 25, 2007, 10:31:15 am »
Аз съм системен администратор  в една Международна Е-маил Маркетинг компания. Занимавам с поддръжка на сървърната база.

Учил съм в РУ, в Русе, Хидравлична техника, нищо общо с това, която правя в момента.

Също имам  CCNA

Искам да се занимавам с Арт осветление. Обичам да правя осветление на разни помещения, но не дискотеки, всичко останало (спани, стаи за живееене, цели апартаменти), обичам да си играя със светлината.
За мен да сложиш просто чифт луминисценти тръби в една стая или един полилей си е отбий номер :)
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен Wizley

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 24
Re: Кaкво учиш/ работиш?
« Отговор #2 -: Август 25, 2007, 01:29:00 pm »
Ами аз уча в Математическа гимназия , не работа нищо. Единствените пари които печеля са от стипендия  :P

Неактивен Zlatev

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 11
« Отговор #3 -: Август 25, 2007, 04:22:58 pm »
Аз тази година ще уча ССС в София, но не исках това, просто не ме взеха Архитектура както бях планувал, за това догодина пак ще кандидатствам. Иначе за сега нищо не работя, само от време на време ако падне някое чертежче, или някоя друга такава дреболиика, но има време за работа ;)
".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #4 -: Август 25, 2007, 05:47:30 pm »
има време за работа ;)

Цял живот...
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен achkata

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 20
« Отговор #5 -: Август 26, 2007, 06:04:15 pm »
Аз уча в Професионална Гимназия по Лека Промишленост и Икономика "Атанас Буров" гр.Горна Оряховица
Специалноста ми е " Икономист посредник по митническата дейност " :)

Неактивен bobiee

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 0
« Отговор #6 -: Август 31, 2007, 09:57:16 pm »
Здравейте на всички! Казвам се Боян и съм на 17 години. Уча. Преди няколко месеца посетих този сайт..и ме заинтригува..1 месец ме нямаше у дома и нямах достъп до Интернет, даде аз не исках да имам.. и сега като влязох да видя има ли нещо ново и съм изненадан приятно! Добре са си свършили работата, тези които са трябвали да я свършат. ;) Видях, че тука се представяте, ала бала..та и аз реших да пиша. Надявам се, че сега ще бъде още по интересно и любопитно. А сега ЧАО от мен и приятна вечер! ;)

Неактивен Huku

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #7 -: Август 31, 2007, 10:59:26 pm »
Здр на 24 години съм и съм завиршил финанси, в момента работа като брокер на ценни книжа и тази тема се превърна в нещо като клуб на тайния алкохолик ;)
Be Yourself.

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #8 -: Август 31, 2007, 11:45:42 pm »
Объркал си ето това е темата на тайния алкохолик...
http://forum.vratovrazka.com/index.php/topic,99.0.html

:@
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен rara_mm

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #9 -: Септември 01, 2007, 05:12:29 pm »
Здравейте всички ;)
Хубава тема наистина!

Аз съм завършила Английската Гимназия в Бургас и недоследвах Бизнес-администрация в БСУ (Бургаски Свободен Университет). Прекъснах преди 1 година. Преместих се в София, където работя като офис-сътрудник във фирма-представителство на Европейски заводи за производство на хартии за печат. Всъщност и предишната ми работа в Бургас (близо 6г. стаж в тази фирма) беше в полиграфската сфера  ;D

Въпреки че никога не бях мислила за полиграфия (даже ще си призная, че не знаех що е то Полиграфия и има ли то почва у нас), вятърът на съдбата ме отвя там случайно, както става винаги. И тя, работата, взе че много ми допадна  :)

Много искам след време (след като все пак си завърша образованието) да ръководя екип от много хора, може например цяла печатница  ::)

Много ме привличат дейностите мениджмънт, HR и маркетинг..... И с тях ще бъде свързано и образованието ми ..... надявам се  ;)