Автор Тема: Готини Реклами  (Прочетена 35710 пъти)

Неактивен tristram

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
Готини Реклами
« -: Ноември 21, 2008, 02:06:56 am »
Аз лично много обичам качествени реклами, възхищавам се на не-стандартните идеи и т.н. клипчета има много и все интересни, така че поствайте на воля, аз лично се надявам който може да споредли и неща като логота, плакати и мотота, които са ви направили впечатление?  ;)

(ooops) с извинение към Шефа и Ред, че рекламата, която пускам е реклама на друго мъжко списание, просто ми се видя някак си подходяща за започване на темата...

пп.: което някак си ме наведе на мисълта, че също бихме могли да измислим и някое готино рекламно мото, а защо не и ново лого на нашето си списание...ако имате идеи споделяйте, или може би направо началството да обяви някое конкурсче, с някаква синволична награда - примерно разрешително за безсрамен спам за 1 месец или бутилка бира?  :D

Неактивен AlucarD

• Готин
  • Публикации: 416
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Готини Реклами
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2008, 09:29:12 pm »

много ми харесва тази реклама макар и да предполагам че може би сте я гледали.... (ooops)

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2008, 11:02:58 pm »
Мерцедес - 8 еърбега

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • Публикации: 766
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2008, 12:45:25 am »
реклама на Ауди. Ако някой може да ми каже само на вторият(третият който слагат) ключ логото кое е, че не мога да го позная :)

пп.: което някак си ме наведе на мисълта, че също бихме могли да измислим и някое готино рекламно мото, а защо не и ново лого на нашето си списание...ако имате идеи споделяйте, или може би направо началството да обяви някое конкурсче, с някаква синволична награда - примерно разрешително за безсрамен спам за 1 месец или бутилка бира?  :D

ОСОБЕНО БУТИЛКАТА БИРА
« Последна редакция: Ноември 24, 2008, 01:05:08 am от kalitko »
Just because someone's a member of an ethnic minority doesn't mean they're not a nasty small-minded little jerk [...]
    --Carrot (quoting Vimes), Feet of Clay

Неактивен Paul Martel

• Готин
  • Публикации: 359
  • ..
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2008, 02:25:24 am »
реклама на Ауди. Ако някой може да ми каже само на вторият(третият който слагат) ключ логото кое е, че не мога да го позная :)

Volvo е третия
къде вика Paul: There are no mistakes. There's what
you do, and what you don't do.

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2008, 08:41:03 pm »
бях сигурен като изписаха сигурност, обаче не можах да го фокусирам :)
МИРСИ! :D
Just because someone's a member of an ethnic minority doesn't mean they're not a nasty small-minded little jerk [...]

Неактивен ОмМм

• Опитен играч
  • Публикации: 549
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #6 -: Декември 05, 2008, 07:20:24 pm »
 :)Това е класически  пример за логическо,новаторско ,нестандартно мислене необходимо при правене на реклама.
  Хайде опитайте се да довършите:
    -собственика на магазин  в центъра на града ,отивайки на работа ,една сутрин видял,че съседа му от ляво е поставил огромна рекламна табела-Най-добро качество!
На следващата сутрин,той видял,че и съседа му в дясно е сложил също голяма реклама на магазина си-Най-добри цени!
Точно в този момент той се разтревожил основателно сериозно-какво да направи? :)
   На по по следващата сутрин той усмихнат,спокоен и щастлив вече  знаел каква табела има на неговия магазин.
     К А К В А?

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #7 -: Декември 06, 2008, 11:09:24 pm »
:)Това е класически  пример за логическо,новаторско ,нестандартно мислене необходимо при правене на реклама.
  Хайде опитайте се да довършите:
    -собственика на магазин  в центъра на града ,отивайки на работа ,една сутрин видял,че съседа му от ляво е поставил огромна рекламна табела-Най-добро качество!
На следващата сутрин,той видял,че и съседа му в дясно е сложил също голяма реклама на магазина си-Най-добри цени!
Точно в този момент той се разтревожил основателно сериозно-какво да направи? :)
   На по по следващата сутрин той усмихнат,спокоен и щастлив вече  знаел каква табела има на неговия магазин.
     К А К В А?

"Слона от странджа планина"

Неактивен ОмМм

• Опитен играч
  • Публикации: 549
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #8 -: Декември 07, 2008, 01:38:45 am »
 :)Много оригинално ,но не е това  табелата на магазина.
Аз мразя да отгатвам и затова ще кажа веднага ,тутакси,без да  затруднявам никои;
Пишело-ГЛАВЕН ВХОД.

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #9 -: Декември 07, 2008, 08:55:00 am »
:)Много оригинално ,но не е това  табелата на магазина.
Аз мразя да отгатвам и затова ще кажа веднага ,тутакси,без да  затруднявам никои;
Пишело-ГЛАВЕН ВХОД.

:D Много ми хареса. Живо си представих как предните две табели са като раклама за следващият ги Главен вход  :D.